TBL 28. Hafta | Galatasaray CC 95 - 84 Beşiktaş Cola Turka

Re: TBL 28.Hafta | Galatasaray - Beşiktaş

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
Saat 12.45, Spormax'in EPL maçları sebebiyle. Normal şartlar altında değişmesi mümkün gözükmüyor, gelen tüm listeler bu şekilde.

bence de değişmez.. spormax , çağlar'ın dediği gibi ingiltere ligine göre buradaki maçların saatini ayarlatıyor.. haftaya da sabah 9 da olsun. pazartesi sabah 9 uygun bence. kimse gidemesin, kimse izleyemesin..

TBL´de oynanacak derbi karşılaşmasının saatini İngiltere´de oynanacak olan maçların saatleri nedeniyle yayıncı kuruluş belirliyor. Nisan ayı şaka ayı olarak ilan edildi galiba!..

En iyisi EPL maçlarının saatinin değiştirilmesi için baskı yapalım İngiltere Futbol Federasyonu´na!

Maça gelecek olursam, Darius oynamayacaksa işimiz hiç kolay değil. Birkaç hafta öncesine kadar en çok eleştirilen yabancı oyuncumuz, en kritik oyuncu haline gelmiş de haberimiz yok.

Daha önce yakaladığımız serilerin ardından üst üste gelen mağlubiyetler de insanı endişelendiriyor. İçimi rahatlatan ise derbilerin havası her zaman farklı olur.

Darius'un sakatlığı hiç hesapta yoktu:(

Murat, Evren, Can'a kaldık. Evren ile ilgili pek söyleyebileceğim bir şey yok. Murat yavaş yavaş toparlanıyor, tabii ki istediğimiz seviyede değil ama savunmada gayretli, en azından şutu daha uygun zamanlarda düşünüyor. Beşiktaş'la oynadığımız ilk maçtaki performansını (16 sayı) göstermesini dilemekten başka çare yok. Can da Mersin ve Telekom maçlarından daha iyi oynayacaktır.

Düz mantığıma göre minimum 10 sayı kayıp demek bence Darius'un olmaması. Birinin ekstra 10 sayı atması şart. Tufan acaba ekstra katkı sağlayabilir mi?

Spormax'e de selam olsun. Maça pijamayla gidicen aslında...

umarım saat değişimi için bi başvuru yapılır spormax epl maçı vercek diye ctesi saat 12:45 te (ki gerçekten cok komik bi saat daha once bu saatte oynanan mac varmı acaba tbl de!) basketbol maçı olmaz olursada bombos tribünlere oynanır!!! bari pazar 13:00 olsun...

Bence aslında fena bir saat değil ardından da kız basket takımımızın maçı başlıyor. Böylelikle çocukda getirebilme şansımız doğacak. Pazar günü bu saatte olsa daha da iyi olrudu. Hatta acaba ne zaman futbol maçalrımızıda bu satte oynacağaız diye merakla bekliyorum.

iğrenç bi saat ya söyleyin bana gs ın play-off yolunu kesmek için kıytırk ing maçları yüzünden sabahın körüne maçları veriyolar ya 100 kişi bile gitmez kim gidecek yaaaaaaaaaa

Selim Sercan Eren' Alıntı:
iğrenç bi saat ya söyleyin bana gs ın play-off yolunu kesmek için kıytırk ing maçları yüzünden sabahın körüne maçları veriyolar ya 100 kişi bile gitmez kim gidecek yaaaaaaaaaa

Şahsen gideceğim. İşi olmayan herkesinde bu maçta salonda olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu takım bunu hak ediyor ;)

Vallah 12:45 erkek takım maçı 15:00'da kız basket takımımızın maçı. İki maç da bittiğinde saat 5 olacak. Bence iyi bir saat. Ben kartal'dan geliyorum maçlara. büyük ihtimalle 9da kalkmam lazım maça gidebilmek için. Ama arkasındayım. Keşke maçalr bu saatlerde olsa hafta sonları özellikle. Akşam 19:00a maç koyuyorlar. Çocukalrı maça götüremiyoruz. Bir çocuğu maça götüremezsen nasıl sokacaksın içine o sevgiyi..

Darius oynamayacak diyorlar,Fatih'in de beli ağrıyormuş hala,Can'da da problem varmış.Zor maç olacak.Taraftara çok iş düşüyor.

taraftara iş düşüyorda sanki yönetime daha çok iş düşüyor. nolurdu sanki maç pazar günü 14-15 gibi oynansada dolu tribünler önünde zevkli bi maç izlesek. hiç sanmasamda umarım yönetimden bi itiraz ve saat veya gün değişikliği hamlesi gelir..!

Dariusun oynaması zormuş.
Aksilikler başladı yine.ama kazanıcaz öyle yada böyle.
Maç esnasında spormax sunucuları taraftar neden gelmiyor diye haykırıyorlar,eğer sen premier lig macını Türk basketbolundan önemli kılıyorsan tabi gelemez.12.45 te ilk defa oynanacaktır belkide.
Neyse her şeye rağmen ben orada olacağım.
Önce Beşiktaşı gerekiyorsa hakemi ve spormaxı de yeneceğiz.
SPORMAX DIŞARI!

Daha önce birçok maçımızı saat 13.00'te oynardık. 12.45 olunca neden bu kadar sorun oldu anlamış değilim :)

Bu ligin en önemli maçlarından biri 12.45 te oynanıyorsa yazık!

Saati abartılacak kadar kötü değil. Ayriyeten Sühan Abi'nin açıklamalarına da katılıyorum küçük yaştaki seyircilerin gelmesi açısından da iyi bir saat.

Cihansever Yeşildag GSTV de Darius da yırtık oldugunu söledi futbol da olsa imiş 6 hafta gibi bir süre oynamazmış ama Darius oynamak istiyormuş Türk Telekom maçında da oynamak istemiş ama , oynarsa yırtıgın daha da büyüme ihtimali varmış , perşembe günü MR girecekmiş tekrardan son durumu belli olacakmış .

Mac pazar gunune alinamaz o gun Abdi Ipekci Arenada Smackdown(amerikan guresi) etkinligi olacak.

Beşiktaşı yeneriz ama iş evren bukere düşüyo umarım gecen hafta ki?gibi kötü oynamaz,en önemli mac bu mac o yüzden ne kadar eksik olursa olsun Bu macı almamız lazım. Play of için.saldırın aslanlar. :)