TBL 28. Hafta | Galatasaray CC 95 - 84 Beşiktaş Cola Turka

Re: TBL 28.Hafta | Galatasaray - Beşiktaş

Bayan maçıyla bir alakası yok,Spormax'te Premier Lig kuşağı olduğu için saatleri ona göre ayarlıyorlar..

Bu arada bizim açımızdan oldukça önemli olan bu derbi ile ilgili resmi sitede en ufak bir haber , çağrı veya yönlendirme olmaması çok düşündürücü ve tek kelimeyle yazık...

Geçtiğimiz hafta yapılan Türk Telekom karşılaşmasında sakatlığı nedeniyle takımındaki yerini alamayan Darius Washington?ın tedavisine devam ediliyor. Oyuncumuzun son durumu, maç saatinde belli olacak.

Şöyle bir baktığımız zaman ne kadar erken olursa olsun gün oldukça uygun salonun dolması lazım.En azından 6-7 bin kişi gelse iyidir.

Mustafa Yanar' Alıntı:
Şöyle bir baktığımız zaman ne kadar erken olursa olsun gün oldukça uygun salonun dolması lazım.En azından 6-7 bin kişi gelse iyidir.

6-7 bin olacağını hiç mi hiç zannetmiyorum,umarım yanılırım..

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="Mustafa Yanar":4sl2dgz4]Şöyle bir baktığımız zaman ne kadar erken olursa olsun gün oldukça uygun salonun dolması lazım.En azından 6-7 bin kişi gelse iyidir.

6-7 bin olacağını hiç mi hiç zannetmiyorum,umarım yanılırım..[/quote:4sl2dgz4]

6-7 bin kişi isteselerdi bu maçı 17.00'a alırlardı.

İstanbul'da olduğum sürece hiçbir maç kaçırmayan ben bile gidemiyorum daha ötesi var mı?

Hala saat uygun demenin hiçbir mantığı yok olamaz.Neyse cumartesi 12.45'te bomboş bir salon görünce anlarsınız demek istediklerimi.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
6-7 bin kişi isteselerdi bu maçı 17.00'a alırlardı.

İstanbul'da olduğum sürece hiçbir maç kaçırmayan ben bile gidemiyorum daha ötesi var mı?

Hala saat uygun demenin hiçbir mantığı yok olamaz.Neyse cumartesi 12.45'te bomboş bir salon görünce anlarsınız demek istediklerimi.
Ben maçın derbi olması sebebiyle ultrAslan'ın ağırlığını koyacağını düşünerek söyledim ama senin söylediğin gibi bir durum olursa ultrAslan ne işe yarar demek gelir içimden.

Saat yüzünden bende gidemiyorum. İnşallah bu maçı kazanıp Bornova maçını full bir salonda oynarız

Saate,d-washın sakatlağına,fenerasyona,feneri yenen bjkye karşı,Galatasaray ruhuyla oynayan 12 tane aslan!
Herşeye,herkese rağmen SALDIR GALATASARAY!!!

sabah 7 de de olsa gideceğim fakat gelemeyen arkadaşlar için üzüldüm..

tek kelimeyle SPORMAX DIŞARI...

ben ailem yine orada olacağız hani bana şu görüntüyü veriyor takım sahada sadece 5 kişi bile olsak ölene kadar mücadeleye devam ederiz onun için d was yokmuş sorun değil o kendini play ofa saklasın :)

biz de d-wash yoksa onlarda perry,baxter yok newley de ayrıldı biz daha şanslıyız saha avantajımız da var...evren normal oyununu oynasa can da iyi performans sergilerse zaten kazanırız bu maçı..