TBL 28. Hafta | Galatasaray CC 95 - 84 Beşiktaş Cola Turka

Re: TBL 28.Hafta | Galatasaray - Beşiktaş

Baxter'ın olmadığını bilmiyordum öyleyse güzel oldu bu.Perry'i ise hiç izlemememiştim zaten.Yarın doldurabilceğimiz kadar dolduralım salonu ve devam edelim yolumuza.

Eyüp Abi'nin isteği üzerine fan pagede maçla ilgili duyuru yapıldı.Alttaki yorumlardan bir kaçı ;

bjk ye fb macinda basarilar :)

bence bjk alır bu macı bırakmaz fenere

kim yendi

Herbirine ayrı güldüm yani rezalet :)

herşeye rağmen bu maç bizim olacak.canı gönülden inanıyorum.desteğe devam.yarın yalnız bırakmayalım aslanlarımızı.

1 numara Can AKIN şimdiden kabuslar görmeye başladım :?

Bu top getirmekten ve şut özürlü(hakaret algılamayın basketbol tabiri ile), elindeki topu doğru düzgün arkadaşına veremeyen ve savunma namına da aşağılarda olan bir oyuncu ile -20 ile maça başlıyoruz demektir...

Onlar bizi 1 numara da ezecek biz de 5 numara da ezeceğiz...

Amma böyle bir numara düşman başına bence maça gidecek ve evden izleyecek olan renkdaşlar maçtan önce berbere uğrayıp saçlarını kazıtsınlar yoksa bu Can AKIN'ın varyetilerini izlerken saçlarını yolmaktan kendilerini alamayabilirler :)

Ali madem saçımızı yolacağız neden berbere para verelim:) Can Akın bence kötü bir oyuncu değil. ama takımın ona güvendiğini hissetmesi lazım. Sonuçta zaten ülkede yerli rotasyonu sınırlı. Koca Milli takımın bile 1 numarası yok. Murat Kaya Telekom maçında fena değilmiş sanırım. İzlemedim izleyenler öyle dedi. Belki bir hareketlenme olur ondan.:)

Şimdiden maç anında renktaşların ruh hallerini görür gibiyim :)

sinirr.jpg

Bu da maçtan sonra olması muhtemel bir görüntü işte bu yüzden berbere gidin önerisi yapıyorum...

Trichotillomania_11-213x300.jpg

Zaten "Muhteşem beşli" yeterince döküyor saçlarımızı Can Akın'dan önce...

Özellikle guard yok diye Murat oynarsa çok saç telleri kopar yerinden...

Ben de maçta olacagim. Inaniyorum ki galibiyetle ayrilacagiz bu mactan ne olursa olsun.. Insallah seyirci sayisi da fazla olur ...

Birazdan cıkıcam abdi ipekci yollarına düsücem.Böle yürekli aslanlar için her yol zevkle gecer gider !

Umarım bugün Caneri Cem hoca oynatır.Bizim kadro bjk'den daha derin,faul sorunları yaşıyacaklar fazla dinlenemeyecekler.bunu iyi değerlendirmemiz lazım.