TBL 29. Hafta | Aliağa Petkim 83 - 76 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Aliağa-GALATASARAY ve TBL Maçları (Canlı)

Kubilay Akmeşe' Alıntı:
Küme düşmeyiz dimi Kepez filan herkes yeniyoda :S

kepez galıp oyak galıp haftaya bakar o da.

Tayfun Dursun' Alıntı:
Banvit diyorum başka bir şey demiyorum.

Aldığımız maçı orta sahadan attıkları üçlükle döndürdüler. Oradan alacağımız galibiyet yani +1 puan çok önemliydi... Üstüne üstük gidip bornova'dan fark yediler. Bizi burda hasta ettiler.

ya en azından hukmen maglubıyet yerıne aldıgımız 8 puan yerıne hepsını maglup sayıp 5 puan verselerdı.4ten 5 ten kalırdık play offa

eğer bugün bu şekilde yenilirsek

gönlümüm şmp demeyeceğim

playofa kalamadık nasip değilmiş diyeceğim...

Mirsad'ın kendi aleyhlerine çalınan bir faulden sonra hakeme afedersiniz öküz gibi saldırmayıp topu sakince verdiğini ilk defa görüyorum.

Geçmiş olsun ne yapalım. Armanın hakkını verdiniz hepinizden Allah razı olsun. Dünyanın en onurlu insanları, alnınızdan öpüyorum.

Yalan olduk resmen diğer takımlar maçı sattı ama bizde kazanmamız gereken bir maçı kazanamadık Jasaitisin maça hiçbir etkisinin olmaması maçın kaderini etkiledi maalesef kendi kendimizi yendik

1 dakika içerisindeyiz.

79-74

Kubilay Akmeşe' Alıntı:
Yalan olduk resmen diğer takımlar maçı sattı ama bizde kazanmamız gereken bir maçı kazanamadık Jasaitisin maça hiçbir etkisinin olmaması maçın kaderini etkiledi maalesef kendi kendimizi yendik

Ya arkadaşlar oyuncularımız bilmiyor mu skorların aleyhimize olduğunu biz bu maçı her türlü çevirirdik ama moral bozukluğu kaybettirdi.

Bu arada kopmuş maçlarda 2 tane üçlük atacak diye Murat Kaya bu takımda tutulmasın.