TBL 29. Hafta | Aliağa Petkim 83 - 76 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Aliağa-GALATASARAY ve TBL Maçları (Canlı)

Pardon bir an galeyana geldim GS nin maçı izleyenler benim ne demek istedigimi anlar Özür Dilerim

An itibariyle maç gitti, sezon bitti.

Helal olsun Aslanlar, bu taraftar sizinle gurur duyuyor. Her şeye rağmen teşekkürler. Haftaya Bornova maçında sizi avuçlarım patlayıncaya kadar ayakta alkışlamak boynumun borcu. Direnen Aslanlara Sonsuz Teşekkürler.

Sanırım kumede kalmayı az cok garanti altına almamızla tum takım bıtırmıs kafasında ligi

Bu spikerler niye bu kadar sevindi bizim kaybetmemiz türkiyeyi bu kadar sevindiriyorsa maçlara çıkmayalım.

çetin yılmazın gözünü seveyim ben adam hiç değilse çaktırmıyor..

Saolun Aslan Yürekliler

Halil Ünerde galibiyet molası aldığını sanıyor aklı sıra

Bu maçı alsaydık en azından ligde kalmayı garantileyecektik..Yani tamam play-off iddaamız kalmadı ama bu maçı 3.çeyrekten itibaren bırakan takımımızıda ayrıca tebrik etmek lazım bence hiç başka takımlara laf söylemeyin..

Sezai Saçak' Alıntı:
Bu spikerler niye bu kadar sevindi bizim kaybetmemiz türkiyeyi bu kadar sevindiriyorsa maçlara çıkmayalım.

çetin yılmazın gözünü seveyim ben adam hiç değilse çaktırmıyor..
Deli oldum Sezo TV yi kırıcam şimdi sinirden bunlara spikerlik yaptırıyolar ya

Murat Kayayı bu takımda seneye görmek istemiyoruz!

Yabancıların 10 da bir yüreği varmı sende Murat?????????????

Herşeye rağmen aslan yürekliler teşekkür ediyoruz bu sene bitek sizde heycan yaşadık

Gençlimin koydun Cimbombomum Canın SAĞOLSUN..

Helal olsun Aslanlar Onurlu mücadeleniz için Tebrikler Hepinize! Fenerbahçe şaşırtmadınız bizi size de helal olsun !

Ümit Aslan' Alıntı:
Bu maçı alsaydık en azından ligde kalmayı garantileyecektik..Yani tamam play-off iddaamız kalmadı ama bu maçı 3.çeyrekten itibaren bırakan takımımızıda ayrıca tebrik etmek lazım bence hiç başka takımlara laf söylemeyin..

Diğer skorlar buna sebep oldu bence takıma bir şey demeye hakkımız olmadığını düşünüyorum. Onlar ki, yerlerine başkaları olsa şu an küme düşmüştük formalite maçları yapıyorduk.