TBL 29. Hafta | Galatasaray CC 84 - 59 Aliağa Petkim

Re: TBL | 29. Hafta Galatasaray - Aliağa Petkim

Farklı kazanırız göz boyarız.

Fatih çok iyi oynayacak bu maçta siz misiniz beni bırakan diye hazır takım da kötüyken.

İlk maçta da kendini göstermişti bayağı, yanlış aklımda kalmadıysa. Aliağa'daki genel başarımını takip etmiyorum; ama bu maça özel bir şekilde çıkacağı kesin.

Kazanmayı diliyorum.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Farklı kazanırız göz boyarız.

Fatih çok iyi oynayacak bu maçta siz misiniz beni bırakan diye hazır takım da kötüyken.

Hiç belli olmaz valla,yarın bizi yenerlerse gözlerinden ateş fışkırarak oynayacaklar gelecek haftaki maçı. Öyle bir durumda da kazanamayabiliriz.

Takımımız hakkında bu maçı alır bu maçı alamaz bile diyemiyoruz ne acı...

Çok zor maç olacağı kesin.Ligten düşmemek için maça çıkacaklar,bizden daha iyi hazırlanacakları da kesin.Fatih'in kendini göstermek için ekstra performans göstermesi.Herşeyden önemlisi ligte kalmayı hak eden bir takım iyi seyirci kitleleri de var.Bunlarda bunun bilincindeler.Kısacası;yenilmek pek süpriz olmaz.Umarım artık toparlanırız.Zararın neresinden dönersek kârdır!

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Takımımız hakkında bu maçı alır bu maçı alamaz bile diyemiyoruz ne acı...

Sonuna kadar katılıyorum bu kadar dağınık bir takım hakkında yener veya yenilir yorumu yapamıyorum ki o yorumu petkimle oynadığı için yapamıyorum..

aliağa kesin düştü diyenleri selçuk üni. maçında ters köşeye yatırdı ve sıralamada kepez'in üstüne çıktı.ligde kalma umudu arttığı için aliağa için çok önemli maç fakat yabancısız ve uzun zamandır para almadan oynuyorlar.ayrıca birde yerli oyuncularından biri sakatlanmış.bu takıma yenilmeyi başarabilirlerse gerçekten zor olanı başarmış olur oyuncular.

Volkan Çoban' Alıntı:
aliağa kesin düştü diyenleri selçuk üni. maçında ters köşeye yatırdı ve sıralamada kepez'in üstüne çıktı.ligde kalma umudu arttığı için aliağa için çok önemli maç fakat yabancısız ve uzun zamandır para almadan oynuyorlar.ayrıca birde yerli oyuncularından biri sakatlanmış.bu takıma yenilmeyi başarabilirlerse gerçekten zor olanı başarmış olur oyuncular.
süprizlere açık bir takımız ne yapacağımız belli olmuyor.

Herşeye rağmen arma için, parçalı forma için, sarıyı yücelten kırmızı için salonda olacağız!!!

evet erkek takım sadece siz kaldınız umudumuz bu sene liglerde tek şampiyon çıkaramadık ts takımı hariç(onlar her zaman) taraftara bazı şeyleri unutturup biz buyuz ve böyle olacağız demek için oynayın ...

Takımın durumu aşikâr... Bir reaksiyon oluşması için muhakkak bir değişim gerektiğini belirtmiştim. Değişim yapılmadı ve ne yazık ki kötü sonuçlar aldık.

Aliağa'nın hiç yabancısı yok, para da alamıyorlarmış ama, takımdaki tüm oyuncular ligde kalmak için herşeyi yapacaklarını ve bunu bir gurur mücadelesi haline dönüştürdüklerini söylemişler.

Böyle inançlı ve hırslı bir takım karşısında mevcut durumumuzla maçı kaybetme ihtimalimiz çok yüksek.

Takımın bu kadar başıboş bırakılması, yapılan hataların, F.bahçe hezimetinin hesabı sorulmaması üzücü. Bugün takımın başına Aziz Bekir geçse, normal sezonda geriye kalan iki maçı kazanıp, Beşiktaş'ı eleyerek yarı final oynayacağımızı düşünüyorum.

bir tek siz kaldınız bize bu seneki tüm branşlardaki hezimeti unutturacak...ama oda nasıl olacak bilemiyorum

Umarım play-off ta fenerle eşleşmeyiz.
Artık bünye kaldırmıyor çünkü.

Dua et Fenerle eşleşelim,çünkü ufukta Efes var ve Efes seçeneği olursa 1-0 geriden başlayacağız ki Efes'e karşı maç bile kazanamayız.En azından seri 0-0 başlayacak Fener'e karşı.Bence Fener daha tercih edilir Efes'e nazaran.Ama çeyrek finali geçersek (o bile şüpheli) Efes senaryosu gerçekleşecek gibi duruyor.

Ben efesle eşeleşmeyi tercih ederim en azından Güçlü takım deyip kendimizi avuturuz ama fenerle eşleşip maçları kaybedersek iyice makara oluruz herifleri ki bu sene yeterince olduk zaten her branşta...

En azından erkek basketbolunda 1-1 eşitliğimiz var o da öyle kalsın.

Vah ki ne vah her branşta ezildik nerdeyse,Fener kurumsallaşıyor bizimkiler daha uyuyadursun,A.Petkim'i yensek nolur yenmesek nolur ?