TBL 29. Hafta | Olin Edirne 76 - 75 Galatasaray CC

Arkadaşlar hata inanılmaz ama...Hakemler artık tamamen bizim üzerimize oynuyorlar..Bunun fenerle,efesle cartla curtla alakası yok tamamen hakemler bizim düşmanımız olmuş..Sertaçın basket faulüne hücum faul vermek,Ermale inanılmaz basit fauller çalmaları bizi resmen bitirmye çalışıyorlar..Evimizde maçta bizi yıldırsalarda pankartları açıp,gerekli tezahüratları yapmalıyız..Kulübün başındaki kendi koltuğunun derdinde,masaya yumruğunu vurma gibi bir becerisi yok şuanda..Kulüp bize kalmış durumda..Ayrıca Olin taraftarına gerekli cevapları hem evimizdeki maçta hemde deplasmanda vermeliyiz...

Bu Orhun Gencer'e de iyice gıcık olmaya başladım. Adam Twitter'dan Galatasaray'a sallamadığı şey kalmadı resmen. Tweet'ine cevap verdim ama bana geri dönme tenezzülünde bile bulunmadı. Play offlarda görüşeceğiz herkesle tek tek !

Hiç sıkıntı yapmaya gerek yok bence sadece maçın sonu biraz üzücüydü o kadar. Benim Olin'i eleyeceğimize hiç şüphem yok, sadece gördüğünü çalan art niyetli olmayan hakemlerle hiç zorlanmayız. Aslanları tebrik ediyorum Ermal'in beş faulü aldıktan sonra kenarda otururken söylediğine dikiz. Sonuna kadar haklısın be koçum.

ligi 2.bitiriyoruz ilk 8 de sadece bir takıma karşı 2 maçı kaybedioz onunlada playoflarda eşleşioz ne şans ama anlamadım gitti

ayrıca son maçta antalyaya yenilsek 3.olma şansı var mıdır.

gerçi sonraki maçta banvtle saha avantajını kaybederiz o da tehlikeli banvit daha zor deplesman zira olin edirneye 2de 0 çektik korkuorum içte içe

bu arada son saniyede luksanın pozisyonu vardı orada süre mi bitti yoksa attığı şut mu girmedide süre bitti gerçekten muhteşem olurdu

Şaşırdık mı? Hayır. Peki buna kim dur diyecek? Kimse. Biz burdan ne yapsakta ne kadar konuşsakta bizim çocuklar terinin son damlasına kadar savaşsada bu iş bu adamlarla olmayacak.Bir şekilde emekler çalınacak.Galatasaray ve şampiyonluk artık bu adamlar yüzünden birbirinden çok uzak iki kelime.Bu adamlar yüzünden ülkemden nefret etmeye başladım.Lanet olsun vallahi Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.Çalınan emekler inşaallah yanlarına kalmaz.Her gün dua ediyorum hak ettiklerini bulsunlar diye ölseler zerre üzülmem o durumdayım artık.

Maçtan 3-5 gün önce yazmıştım.