TBL 29. Hafta | Oyak Renault 83 - 78 Galatasaray CC

Re: OYAK - GALATASARAYIMIZ 20 Nisan 16:00

Simdi galatasaray.org da salonlar yine doldu diye bir video seyrettim hazırlayanın ellerine saglık.Benim gözlerim yasardı tuylerim diken diken oldu aslında okadar buyuk işler yapmısızkı bu sene en basiti sölicem fülkeri eze ezeeeeeeeeeeee yenmisiz birzamanlar ne bu kupayı diler bu sen gönlüm nede sampiyon olmak ıkı dilegim var ıkısıde fülkere koymak diyodum sebebi acık sampiyonluk kupa hayaldı.

Simdi su gelinilen noktayı seyrettim video da simdi sunu söylüyorum kupayıda diler sen gönlüm sampiyonda olmak play off larda da fülkere koymak

Not( video da milyonlarca taraftarın yanyana marsını orkestra calmıs bunu basket maclarında hücama cıkarken felan calsak süperrr olurrr )

Oyak,rahatlamış gözüküyor,bu maçta yüksek skorlu bir galibiyet bekliyorum açıkcası,hem ilk 4 hedefimiz hem de moral açısından iyi olur.

Bu maçta kaza, şans vb. faktörleri artık devre dışı bırakmalıyız. Kesinlikle kazanmalıyız. Nasıl olursa olsun önemli değil. Yavaş yavaş formu yükseltmek gerekir. Pal-Off lar çok yaklaştı. Bu süreyi iyi ayarlamak lazım. Saha avantajı için bu maçlar çok önemli...

Kesinlikle almalıyız.Oyak Renault nasıl bir takım biliyoruz ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir takım o yüzden çok dikkat etmeliyiz.Takımda Robert Hite sakattı bu maçta oynayacak mı? Bursa'da oturan taraftarlarımız umarım takımı yalnız bırakmaz. Alacağımızı düşündüğüm bir maç inşallah alacağız.

Re: OYAK - GALATASARAYIMIZ 20 Nisan 14:00

Murat hoca büyük ihtimalle hite oynayamayacak dedi bir röportajda.....
ama bellide olmaz hite bu az sakat sakat oynamadı bu sezon ....

Bu kadar maci saatinin ve gunun degistigi bir lig var mi? Son dakkaya kadar birseyler oluyor.Artik salona geceden gitmek gerekecek herhalde :) Anlasilan Bursa'ya yolculuk sabah ezani ile baslayacak...

Bugün antremana gittik Kerem ile.Hte büyük ihtimal oynamayacak hala sekiyordu.Takımda morallar üst seviyede.

Murat Hoca önümüzde 3 maçlık bir periyot var sonra da Play-Off dedi ve ekledi kimsenin sizin performansınızı etkilemesine izin vermeyin, bu periyotta en iyisi yapın. Ben takıma hem bu 3 maçta hem de ilk turda çok güveniyorum.

en son banviti mi yendik deplasmanda ben mi yanılıyorum!
renault dan bi kupa hesabımız var öyle bi maçla kesilmez bu hesap çift dikiş lazım

Eser Atalay' Alıntı:
en son banviti mi yendik deplasmanda ben mi yanılıyorum!
renault dan bi kupa hesabımız var öyle bi maçla kesilmez bu hesap çift dikiş lazım

Maalesef yanlış hatırlamıyorsun..
En son Banvit'i yendik.
Hiç içaçıcı bir tablo değil açıkçası.

Bekir Sayım' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":31wwc57s]gs.tv uyduda malesef bizde kablolu var cekmıyo napalım :( yeni gördük

nasıl kabloluda yok? iyi gezin kanalları bizimkide kablolu ve ben izliyorum..[/quote:31wwc57s]
kardeşim bandını ve band numarasını yazarmısın örn:s-76