TBL 30. Hafta | Türk Telekom 83 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL | 30. Hafta Türk Telekom - Galatasaray

bu kadar formsuz ve kotu bir telekom birdaha yakalayamayız ama bu fırsatı degerlendirebilecegimizi sanmıyorum

gerçekten çok kötü bir zaman dilimi içindeyiz.ama sonuçta biz GALATASARAY'ız ve parke üzerine bu maçı kazanmak için çıkacağız.bizler takıma inanıyoruz onlar da bu inanca vararlarsa bu maçı zor da olsa alırız.

...Telekom'un bu sene kalburüstü takımlara karşı zorlandığını görüyoruz...Antalya BB mağlubiyetleri,Banvit,Daçka vs. ...Yani yenemememiz için hiçbir sebep yok...Ama haklı olarak biz de takımımızın istikrarsızlığından ve haftaiçi yaşananlardan dolayı güven sıkıntısı yaşıyoruz...Ben 15 sayının üstüne çıkamasakta maçı kazanabileceğimizi düşünüyorum . . .

ligi galibiyetle bitirelim graves ve hüseyine çok iş düşüo guroviç bari son maca yetişse okadar para odendi resmen yazık ya ;)

Ankara'da güzel bir tatil yapıp döneriz diye düşünüyorum.İnşallah 15+ fark yemeyiz.

Aslında bu maçla ilgili söylenecek o kadar çok şey var ki! Biz yine kızılcık şerbeti içelim...

Ama şunu söylemezsem vicdanım rahat etmez. Koray Hoca´m Ankara´daki Galatasaraylılarla dalga geçmek, ızdırabı uzatmak mı istediniz de maçın bitimine 20 saniye kala 6 sayı gerideyken ve hücum hakkı Telekom´da iken mola aldınız? Hadi kendinize göre bir haklı neden bulup molayı aldınız, peki bu mola süresinde taktik tahtasını bulmak için geçen 20 saniye neyin nesi?

Ama suç sizde değil, sizi oraya getiren zihniyette. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkürler!

Onur Yavuz' Alıntı:
... peki bu mola süresinde taktik tahtasını bulmak için geçen 20 saniye neyin nesi?

Onur Bey, belkide buna da şükretmek lazım. Ya geri kalan sürede de bulamasaydı?!..

Futbol şubesi Adnan Sezgin'e teslim, Basketbol şubesi Ahmet Dedehayır'a teslim... Yiğit Şardan tam bir hayâl kırıklığı... Öyle başa, böyle tarak!

Bakalım önümüzdeki yıl neler olacak...

Hüseyin'in 4. faulü aldıktan sonra oyuna girmemesi (3. çeyreğin sonuna doğru ve 4. çeyrek) nasıl izah edilebilir ya da?

Bende burdan tolliver a bir soru sorayım bari..

Ey Anthony Lamar Tolliver ! Hadi 1 tane salladın soktun.Yahu bunun üstüne 5 tane 3lük sallama nedir ? Arkadaş sen 2 numara mısın? Nesin sen yahu? Kim veriyor bu hakkı sana.

Emre Doğan' Alıntı:
Bende burdan tolliver a bir soru sorayım bari..

Ey Anthony Lamar Tolliver ! Hadi 1 tane salladın soktun.Yahu bunun üstüne 5 tane 3lük sallama nedir ? Arkadaş sen 2 numara mısın? Nesin sen yahu? Kim veriyor bu hakkı sana.

Maçı canlı seyretmemiş olsaydım sana katılırdım Emre Abi, ama yerinde izledim maçı. Tolliver'ın attığı üçlükler hep boş üçlüklerdi. Arkadaşları da kaçırdığında boşver at diyorlardı. Mesela kaptan Cüneyt...

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Emre Doğan":2rt1evkc]Bende burdan tolliver a bir soru sorayım bari..

Maçı canlı seyretmemiş olsaydım sana katılırdım Emre Abi, ama yerinde izledim maçı. Tolliver'ın attığı üçlükler hep boş üçlüklerdi. Arkadaşları da kaçırdığında boşver at diyorlardı. Mesela kaptan Cüneyt...[/quote:2rt1evkc]

Alperencim o daha da kötü :) Eğer bir oyuncu 5 tane bomboş üçlük kaçırıyorsa ve bunlar ardarda geliyorsa sevinmem mi lazım :) :)

Emre Abi kaçak dövüşme, çevrimiçi ol... :)

Bence daha iyi valla, düzenin dışına çıkıp takıma maçı aldıracağına düzenin içinde kalıp maçı kaybettirsin daha iyi bence... :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
Emre Abi kaçak dövüşme, çevrimiçi ol... :)

Bence daha iyi valla, düzenin dışına çıkıp takıma maçı aldıracağına düzenin içinde kalıp maçı kaybettirsin daha iyi bence... :)

Bu takımda bir düzen mi var ?? :) :)

İşte düzen olmadığı için azıcık sevinir gibi oldum düzen mi var diye de şimdi seyrettim yokmuş. :)