TBL 4. Hafta | Banvit 79 - 77 Galatasaray CC (Ceza nedeniyle 20-0)

Re: Banvit-GALATASARAYIMIZ

söyle bir fikstüre baktımda maç hakikaten çok önemli.
Şuanda ligin yenilmeyen takımları Fener Beşiktaş Efes Pilsen
Efes Pilsen şuanda telekom karşısında 8 sayı geride ve yenilirse Fener ve beşiktaş yenilgisiz kalacak.
4.haftaya bakarsa
Banvit-Galatasaray
Beşiktaş-Telekom
Efes-Fener bu maçlarda beşiktaşında fenerinde mağlup olmaları yüksek.
bizde kazanırsak 5.haftada da fenerle kendi sahamızda oynucaz.Aynı zamanda 5.haftada beşiktaş efesle karşılaşcak.
Nolursa olsun şu maçı kazanmamız gerek!

Bir bandırmalı olarak maçta olacağım o gün.Eğer İstanbuldan gitmek isteyen olursa bilet bulmakta zorluk yaşamaz.

Nitekim efes kaybetti ve yenilgisz olarak beşiktaş ve fener kaldı.
Efesin kaybetmesi çok iyi oldu fener maçına daha motive olcaklar.
tekrar karşılaşmaları yazim.
Banvit-Galatasaray
Beşiktaş-Telekom
Efes-Ülker

Şuan yenilgisiz takımlardan biride biz olabilirdik kepez'e kaybetmeseydik.Biz kendimizi bilmek zorundayız o yüzden banvit yenebileceğimiz takımlardan biridir ama efes ve fener maçlarından galibiyet beklemek benim için hayal olacaktır.Beşiktaş'ı yenebiliriz fakat dediğim gibi efes ve fener ile aramızda büyük bir uçurum var hem bütçe anlamında,hem oyuncu kalitesi anlamında.

Okan konu ile alakasız ama tum takımların bas harflerini buyuk harf ile yazıyorsun. Fener'i kucuk yazınca eline ne geciyor. Yanlıs anlama beni ama ya hepsini kucuk yaz. Ya da Fener'e gelince kucuk yazmak yanlıs. Biz Antu degiliz.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Şuan yenilgisiz takımlardan biride biz olabilirdik kepez'e kaybetmeseydik.Biz kendimizi bilmek zorundayız o yüzden banvit yenebileceğimiz takımlardan biridir ama efes ve fener maçlarından galibiyet beklemek benim için hayal olacaktır.Beşiktaş'ı yenebiliriz fakat dediğim gibi efes ve fener ile aramızda büyük bir uçurum var hem bütçe anlamında,hem oyuncu kalitesi anlamında.
Bayram, Banvit maçını inşallah kazanırız bir kazaya uğrasak bile Fenerbahçe maçlarının havası başka olur ne olursa olsun Fenerbahçe maçını kazanacağımızı düşünüyorum. Ama Banvit, Fenerbahçe, Efes Pilsen maçlarını alırsak havaya gireriz. Harika olur.

Mustafa,Salon Dolu olursa ve onların kadıköy'de bize yaptığı psikolojik baskıyı biz onlara abdi ipekçi'de yapabilirsek kazanma şansımız olur lakin bunu iyi ayarlamak lazım çünkü dolu salon gören yetkililer maçın hemen başında birşey olsa'da salon'u boşaltsak diye ellerini ovuşturacaklardır buna eminim..

Sezai Saçak' Alıntı:
Ne Zaman Sampiyonluga Oyniyacagiz.

Valla bence şampiyonluğa oynuyoruz zaten...

sevgili yönetimimiz ne kadar inkar etsede...

küçük düşünen yönetime inat büyük oynayalım takıma sahip çıkalım...

lance williams'a top indirip dusuk tempo yaparlarsa onlar kazanir buyuk ihtimal
Ama bize ayak uydurmaya calısıp kos kos kos oynarlarsa tarihi fark atariz lance williams da hicbir ise yaramaz

Umut Gokgoz' Alıntı:
[quote="Sezai Saçak":1cl39itg]Ne Zaman Sampiyonluga Oyniyacagiz.

küçük düşünen yönetime inat büyük oynayalım takıma sahip çıkalım...[/quote:1cl39itg]

Takıma her zaman sahip çıkıyorum abi kadıköyde oturmama rağmen maç kaçırmadım.Ama fenerbahçeliler acaba banviti yenermiyiz yenemezmiyiz diye konuşuyolarmıdır bunu bilmek lazım.

Çok kaliteli,Çok zevkli bir maç olacak gibime gidiyor,Tv başında bu maçı izleyenler çok keyif alacaktır hele kazanan biz olursak süper valla.

Sezai Saçak' Alıntı:
[quote="Umut Gokgoz":3895cbqu]

küçük düşünen yönetime inat büyük oynayalım takıma sahip çıkalım...

Takıma her zaman sahip çıkıyorum abi kadıköyde oturmama rağmen maç kaçırmadım.Ama fenerbahçeliler acaba banviti yenermiyiz yenemezmiyiz diye konuşuyolarmıdır bunu bilmek lazım.[/quote:3895cbqu]

konuşturanlar utansın ne diyelim...

bence takımın kapasitesinin nerelerde oldugunu gösterecek önemli bi maç...kenar yönetimi anlamında bizden üstün oldukları kesin...

Zor bir deplasman.Ama türk oyuncular iyi bir katkı yaparsa başta:Cemal,Evren,Tufan bu maçı rahat alabiliriz.Ama ne olursa olsun hızlı hücumlar yapmalıyız.Hızlı hücum denildiğindede akla ilk olarak Darius Washigton geliyor.Bu yüzden bu maçı Washington iyi oynarsa kazanırız.

Deplasmandaki Banvit maçı takımın ileride nerelerde olabileceğini gösteren çok önemli ve zor bir karşılaşma olacak.

Kanımca bu maç koç Okan Çevik için bir meydan okuma olmalı! Şayet kendisine güvenenlerin sayısının artmasını istiyorsa mutlaka bu maçı kazandırmak zorunda!

Bu maç kazanırlırsa -yöneticilerin aşağı çektiği- Galatasaray taraftarının beklentileri de yükselecektir. Bu son derece mühim!..

Eskaza bu maç kazanılır haftayada 10 bin kişi ile feneri devirirsek takıma güvenenlerin sayısı epey artar