TBL 4. Hafta | Medical Park Trabzonspor 69 - 73 Galatasaray CC

Re: M.P. Trabzon - GALATASARAY (Canlı)

34-42 ilk yarıyı önde kapadık. Yabancılardan sorgulanması gereken 2 isim Rancik ve Taylor bence. Rancik sezon başından beri iyi bir maç çıkaramadı hiç. O konuda duygusal davrandık biraz sanırım.

Bütün suç yönetimin daha hoca belli olmadan Rancikle 2 yıllık anlaşma yapıyorlar sırf istikrarlı görünmek için.

Yabancılar konusunda fikirler sürekli değişiyor. 2 hafta önceye kadar Andric yerden yere vuruluyordu, kesin gitmeliydi.

Ozan Deniz' Alıntı:
Bütün suç yönetimin daha hoca belli olmadan Rancikle 2 yıllık anlaşma yapıyorlar sırf istikrarlı görünmek için.

Guzel bir yere degindin. Bu yoruma benden + 10. Bu yorum demek oluyor ki Galatasaray klubunde her bransta transferlerin kimler tarafindan yapildiginin apacik bir gostergesi.

Yonetim: Bunlari aldik bunlari oynat hocam.
Hoca: Ne yapalim artik oynaticaz!

bence de rancik de çok duygusal davrandık
bende artık onun yerine atlatik bir 4 numara alına bilir diye düşünüyorum
Taylorda dan da biran önce kurtulmak gerek
shipp neden yok onu da anlamıyorum
bu sene yabancılar bayağı can sıkıcak galiba :(

Tutku'ya ön yargılı davranıyorum sanırım.. Gayet iyi oynuyor gibi gözüküyor.

İlk yarıda 16 dk süre alan Tutku Açık´ı ikinci yarının başında dinlendirip son periyotta etkin kullanmak daha iyi olur gibime geliyor.

Kerem Kayacan' Alıntı:
Yabancılar konusunda fikirler sürekli değişiyor. 2 hafta önceye kadar Andric yerden yere vuruluyordu, kesin gitmeliydi.

andric çok fazla serbest atış kaçırdığı için eleştirilmişti. o zamanda andric'in kumaşının iyi olduğu söyleniyordu. sorun şu ki taylor dan bir beklentimiz yok. o umudu vermiyor. shipp için de skorer deniliyordu, şut atmıyor ama yinede umutsuz değilim açıkçası. rancik çok kötü, bunda mahmudi'nin sisteminide payı var. şu anda takımı türk oyuncular götürüyor. ama bu ilerideki maçlarda yetmez, 3 yabancımızdan katkı alamıyoruz.

Ozan Deniz' Alıntı:

kardeş belki haklısın ama bu forumun yüzde 90 nı rancik kesin kalsın dedi birbirimizi kandırmayalım lütefen doğru bu sene çok vasat geçen seneki formu bizi naldattı biraz mike la çok iyi anlaşıyordu geçen sene hatta kendi ülkesinde yılın basketbolcusu seçildi bu adam yönetime kızmaya hakkımız yok bence...