TBL 4. Hafta | Medical Park Trabzonspor 69 - 73 Galatasaray CC

Re: M.P. Trabzon - GALATASARAY (Canlı)

Tutku bu ligin en iyi guardı...
Bitiriciliği olmayan Andric bile sayesinde iyi oynuyor gözküyor....
Yatıp kalkıp Tutku'ya herkes dua etsin, bu adama birşey olursa halimiz harap olur...
Biz bu maçı kazanırız ama pivotumuz Andric olduğu sürece, Rancik'in formsuzluluğu devam ettiği sürece, hoca Andric'i kazanıcam diye Ermal'i bencte unutttuğu sürece Banvit dahil önemli maç kazanmamız çok ama çok zor...
MAçı izleyenler Andric'in istatistiklerine aldanılmaması gerektiğini görmüştür. Sadece istekli oynuyor ama bir numarası yok...
Malesef gerçek bu, isteyen katılsın, istemeyen katılmasın...

Dipnot: Gerçi ben Rancik'in formsuzluluğunu hocanın saçma bir ısrarla Andic üzerinden oynama isteğine bağlıyorum. Tutku'yla Rancik çok daha iyi anlaşır bence

Rancik Slovakya basketbolunun belki Hagi'si,en iyisi ama artik yasi basi gelmis,GS'yi hedeflere goturebilecek bir yeterlilikte degil.Zaten hedef ne ben sene basindan beri pek cozemedim.

İlk 6-7 dk uyusak da kalan sürede hücum anlamında hiç zorlanmadık.Savunmada konsantre olduğumuz sürece pek sorun olmuyor.Tutku hücumun amiral gemisi olsa da birebir savunması sorun.Penetreler yüzünden abartı faul yaptık.İki çeyreğin de ikinci yarılarında faul hakkımız doldu.Serbest atış yüzdeleri sorunlu iyi ki.
Üçüncü çeyrekte vurup geçmek lazım.Gereksiz yere sıkıntı olmasın.

Ayhan Çelebi' Alıntı:
[quote="Ozan Deniz":32lpqxl6]Bütün suç yönetimin daha hoca belli olmadan Rancikle 2 yıllık anlaşma yapıyorlar sırf istikrarlı görünmek için.

kardeş belki haklısın ama bu forumun yüzde 90 nı rancik kesin kalsın dedi birbirimizi kandırmayalım lütefen doğru bu sene çok vasat geçen seneki formu bizi naldattı biraz mike la çok iyi anlaşıyordu geçen sene hatta kendi ülkesinde yılın basketbolcusu seçildi bu adam yönetime kızmaya hakkımız yok bence...[/quote:32lpqxl6]

Forumu bilmiyorum Ayhan,ben sene başında da dedim Mike ı Rancike tercih ederim diye bu yeni bir düşüncem değil yani.Ben kendi adıma konuşuyorum başkasını bilemem.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Rancik Slovakya basketbolunun belki Hagi'si,en iyisi ama artik yasi basi gelmis,GS'yi hedeflere goturebilecek bir yeterlilikte degil.Zaten hedef ne ben sene basindan beri pek cozemedim.

5 ayda mı oldu bu değişiklik ?

Emir Kalyoncu'nun yaş deyimine bakmayın. Kendisine göre NBA standartlarında olan Kerem Tunçeri, Rakocevic, Thornton, Kerem Gönlüm gibi isimlerinin yaşını göremiyor bir türlü, Iverson'ın, Rancik'in yaşını görüyor. :)

Onur Yavuz' Alıntı:
İlk yarıda 16 dk süre alan Tutku Açık´ı ikinci yarının başında dinlendirip son periyotta etkin kullanmak daha iyi olur gibime geliyor.

Bize bunlarla gel Onur Yavuz :)

Kısa rotasyonunda Shipp ile Caner daha iyi işler yapacaklardır 2. yarı.

Alperen Küçük' Alıntı:
[quote="Emir Kalyoncu":3v9j2k04]Rancik Slovakya basketbolunun belki Hagi'si,en iyisi ama artik yasi basi gelmis,GS'yi hedeflere goturebilecek bir yeterlilikte degil.Zaten hedef ne ben sene basindan beri pek cozemedim.

5 ayda mı oldu bu değişiklik ?[/quote:3v9j2k04]

Olabilir.Basketbol gibi temposu yüksek bir spor için play-off yapamamış bir takımın oyuncusu nerden baksan 3 ay kadar boş bir süreye sahip.Bir yaştan sonra o geri dönüşler,tekrar forma kavuşmak süresi oldukça uzamaya başlıyor.Özellikle uzun oyuncular bu konuda sıkıntı yaşar ,kısa oyuncular kendilerini daha çabuk toparlarlar.

Rancik'te bu sorunu yaşıyor demek yanlış olmaz.

Kerem Kayacan' Alıntı:
Yabancılar konusunda fikirler sürekli değişiyor. 2 hafta önceye kadar Andric yerden yere vuruluyordu, kesin gitmeliydi.
Haklisin ama bu da iyi bir isaret degil. Shipp uzun süren sakatliginin ardindan ilk macinda St. Petersburg'a karsi döktürdü ve biz de kendi kendimize bu daha yeni sakatliktan cikmis hali diye ümitlendirdik. Simdi o Shipp'ten eser yok. Luksa da bence hala yeterli degil, bitiriciligi hala istenilen düzeyde degil. Serbest atisi berbatti onu düzeltti. Ve ribaund sorunu var bugün 5 ribaund almis ilk yarida maci 15 ribaundlad a bitirse ribaundcu bir oyuncu degil, öyle tuttugunu kopartan biri degil cünkü.

Rancik gecen seneki hücum takiminda iyi isler yapiyordu bu sene savunma takimi olduk sistem degisti belki ondan kaynaklaniyordur form düsüklügü.

Onur Yavuz' Alıntı:
İlk yarıda 16 dk süre alan Tutku Açık´ı ikinci yarının başında dinlendirip son periyotta etkin kullanmak daha iyi olur gibime geliyor.

Onur abi, teknik bir tavsiyede bulunmuşsa onu uygulamayan hocanın alnını karışlayalım :p

Andric konusu çok farklı bence. Benim eleştirim sertliği konusunda. 4 numara alabilseydik onun da performansı artabilir diye düşünüyordum. Şimdi de o yerine Rancik konuşuluyor. Sorunun kaynağı sertlik çünkü. Dün Andric konuşulacak, bugün Rancik.

Yayin gitti.
Gelecek diyorlar reset atmis adminleri. Bakalim hadi hayirlisi.

Salonda canlı izliyorum maçı.Adnan Polat salona yuhalamalarla girdi.Onarağmen taraftara dönüp alkışladı ve bu duruma ts taraftarı alkışla karşılık verdi.

Ayrıca maç öncesi salon çevresinde Evren Büker alehine kısa süreli küfürlü tezaruhat yapıldı.

Evet geldi tekrardan ama admin Spormax yerine Lig TV'yi acmis durumda suan.