TBL 5. Hafta | Efes Pilsen 78 - 73 Galatasaray CC

14 Kasım Pazar
Saat 13.00
Sinan Erdem Spor Salonu

Engelsiz Aslanlar'ın maçıyla aynı gün aynı saatte, Ahmet Cömert'in yanındaki salonda maç.

Bir maç 13.00, bir maç 15.00?da olursa mükemmel bir gün geçirebiliriz akşamki futbol maçını da sayarsak.

Bu konuda umarım bir hamle yapılır kulübümüzden, yoksa molalarda salon değiştirmek zorunda kalacağız

Efes Pilsen maçında takımımızı desteklemek, onlara kendi evlerinde olduklarını hissettirmek çok önemli.

Hedef maç olmalı bana göre bu, kazanırsak hiçbir şey hayal olmaz bundan sonrası için.

Re: BBL | Efes Pilsen - GALATASARAY

Takımın defolarının ortaya döküleceği maç...

Savunma yapabilirsek kafa kafaya oynarız...

Direnebilecegimizi düsünmüyorum.

Fazlasıyla bileniyorum maça.Bu tarz maçları kaldırabilecek,oyunda karakter hissettirebilecek oyuncularımız var.Bir süredir aktif dinlenme halindeler.Artık zamanı geldi.Bilhassa eski Efeslilerden beklentim büyük.
İşin teknik kısmına girme yanlısı değilim şu an.Efes'i Antalya maçı dışında adam akıllı izlemedim zira.OAKA'dan gelecek olmaları avantajımız.Umarım yakın geçer maç.Fazlasıyla yıpranırlar.
Salonun ulaşımı gayet rahat.Bizi pota arkasına sıkıştıracaklarını düşünüyorum.Yayın yapılan tribünü verirlerse deplasmanı yaşar Efes Pilsen.Bu konuda yönetimleri hassas.Kıllığı abartmamalarını umuyorum.
Sinan Erdem'de takımı izlemek,desteklemek fazlasıyla keyifli olacak.İç sahada kazansak da deplasmanda bayadır yenemiyoruz Efes Pilsen'i.Ben hatırlamıyorum son galibiyeti. :) Umarım takım keyfimize keyif katar.Seriyi kırarız bu maçla.

Alperen Küçük' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":1eam1nqq]Biletler kaç lira olacak acaba?

Pahalı olmaz inşallah tıklım tıklım orda omuz omuzayı yapmak isterim :)[/quote:1eam1nqq]
elimdeki eurolig maç biletinde 10 tl yazıyor.bundan daha pahalı olacağını sammam

Efes Pilsen lig maçlarında genelde deplasmanmış gibi oynamamak için 30-40 TL yapar biletleri. Geçen senelerden bunu biliyoruz, final serisinde biletler 40 liraydı mesela.

Ne olursa olsun oradayız tabiki, kimse engelleyemez :)

Ben kendi takımımızın durumunu iyi görmüyorum ama Efes'in durumunuda iyi görmüyorum,tabiki favori Efes ama bizim galibiyetimiz durumundada çok şaşırmam.

Efes'i iyi bulmuyordum bu sene ama Vujcic hamlesiyle, Kerem Tunçeri ve Thornton'un ekstra performanı ile sezona iyi başlamasalar da iyi devam ettiler. Efes konusunda şaşkınım ama inşallah tahmin ettiğim Efes gibi oynarlar bizim maçta.

Tofaş'a karşı Efes'i izledim ve hiç de öyle yenilmeyecek bir takım izlenimi vermediler. Kağıt üzerinde bizden iyiler ama biz de bu tarz maçlara daha iyi konsantre oluyoruz. Galip gelme şansımız herkesin düşündüğünden çok daha yüksek.

Kağıt üstünde ve Trabzon deplasmanında sergilediğimiz oyunu göz önünde bulundurursak şansımız yok Efes´e karşı ama taraftar desteğini (tabii Efes bilet fiyatlarında saçmalamazsa) arkasına alacak olan Galatasaray bir süprize imza atabilir.

Tabii sadece taraftar desteği yetmez, yerli yabancı tüm oyuncularımızın kapasitesini zorlaması gerekir bu maçta.

Salt taraftar gözüyle bakmayıp teknik yorum da yapacaktım ama Arda (Öztürk) ile Doğan (Sağlam) tüm şevkimi kırdı. : )

Ligin ikinci yarısı olsaydı bilet fiyatlarını abartırlardı eminim ama daha yeni başladık sanmıyorum yüksek fiyat belirleyeceklerini.

4 farklı kategoride oluyor sanırım biletleri 5 TL'den başlıyor (biletix payı hariç).

Kutay Çamcı' Alıntı:
4 farklı kategoride oluyor sanırım biletleri 5 TL'den başlıyor (biletix payı hariç).
Efes Karşıyaka maçında biletler 10 tl den başlıyordu. 3 ayrı bilet fiyatı vardı. Salonun önündeki gişede en ucuz bilet 10 tl... KSK taraftarı pota arkasında biraz yukarıda izledi maçı...

Şu anki oyunumuzla kaybetmemiz daha olası gözüküyor...

Tutku-Shumpert ve Ermal'e bu maçta çok güveniyorum...