TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 74 - 72 Fenerbahçe (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: GALATASARAY-Fenerbahçe (Canlı)

bravo ömer !!
tarafsız medya diye bi yerlerimizi yırtıyoruz ama heralde boşuna yırtıyoruz

taraflılara inat saldır galatasaray!!!!

tanjeviç maç boyunca sinirinden güldü.hep agresif görmeye alıştığımız tanjeviç,milli takımdan kovulmamak için taraftarımızla papaz olmamaya çalışıyor.

Biri şu yorumcuyu sustursa daha keyifli olacak ama neyse oyuncularımız onu maç sonu susturacaktır.

Fenerbahçe'de şampiyonluk yaşamış birisi (sanırım) ne beklersiniz ki ?

Yalnız % 70 üçlük % 26 ikilik yüzdemiz yine dış atışa bağımlı oynuyoruz umarım yine başımıza bela olmaz bu durum.

Dışarıdan çok iyi atıyoruz hatta 2 tane(murat ve washington) inanılmaz 3lük de attık. Yalnız bütün maçı dışarıdan bitiremeyiz. Rakip de dışarıdan çok kötü attı. Buna rağmen fark 6 sayı bence bu şartlarda daha fazla olmalıydı. Savunmamız devre sonuna doğru biraz sertliğini kaybetti. Cemal bugün ilk yarı itibariyle harika mücadele ediyor. Rakibi eksik yakaladığımız zamanki hücumları daha iyi kullanabilirsek farkı açabiliriz. Taraftar muazzam. Umarım maç sonunda da kazanan biz oluruz.

Ender Tunasız' Alıntı:
tanjeviç maç boyunca sinirinden güldü.hep agresif görmeye alıştığımız tanjeviç,milli takımdan kovulmamak için taraftarımızla papaz olmamaya çalışıyor.
Bana daha cok hakemlerin kararlarini protesto ediyormus gibi geldi.

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Ender Tunasız":14ofl9b2]tanjeviç maç boyunca sinirinden güldü.hep agresif görmeye alıştığımız tanjeviç,milli takımdan kovulmamak için taraftarımızla papaz olmamaya çalışıyor.
Bana daha cok hakemlerin kararlarini protesto ediyormus gibi geldi.[/quote:14ofl9b2]

Avrupa sampiyonasinda yunanlara hakemler destek verirken, kedi gibi oturuyordu ama ses cikarmiyordu.

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Ender Tunasız":1g1k7hj0]tanjeviç maç boyunca sinirinden güldü.hep agresif görmeye alıştığımız tanjeviç,milli takımdan kovulmamak için taraftarımızla papaz olmamaya çalışıyor.
Bana daha cok hakemlerin kararlarini protesto ediyormus gibi geldi.[/quote:1g1k7hj0]
benim bildiğim tanjeviçin hakemi protesto yöntemleri farklıdır. ;) ..mesela hakeme yakın markaj uygular. :p bence milli takım koçluğunu kaybetmek istemiyor.