TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 74 - 72 Fenerbahçe (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: GALATASARAY-Fenerbahçe (Canlı)

Beyler , yanlışa destek olmaz, ayıp. Siz değil miydiniz, " Abdi İpekçiyi vandalalrdan arındıralım gerçek sahibi geliyor " diye akfa yapan Fenerbahçe taraftarı için. Sahaya girmek , hem de şiddet göstermek amacıyla girmek , çok ayıp bir hadise, öyle " Ay tahrik oldum " , " vay uyarıldım " ile geçiştirmek çok kötü; üzücü. Mevzu , Fenerbahçe-Galatasaray sorunu değil; ilkellik problemi, Fenerbahçe taraftarının ilkel olması, bizim de aynı ilkellikle yaklaşacığpımz ve bunun normal olduğu kanısını uyandırmamalı. Adamlar haklı - bunu kendilerinin de yapmış olması haksız oldukları manasına gelmez - ; rövanşta biri sahaya girip ; Evreni bıçaklasa, "Neyse, olur öyle, tahrik olmuş adamalr " diyebilecek misiniz? Maalesef tahrik ilkelce bir bahane; böyle bir platformda bile yazanların oalyları detekliyor görünmesi çok feci.

Ömer Baka' Alıntı:
Off of of... Bu fb yöneticisi Özsoy neler söylüyor öyle... İnanamıyorum kulaklarıma...
Beyefendiler böyle bir olayı hiç yaşamadıklarını hiç bir salonda böyle bir şey görmediklerini söylüyorlar...
Herhalde hafıza problemi var zatın... Efes-Fener serisini komple hafızadan silmişler herhalde...
Alakasi yok Ömer,o olaylari kendi seyircileri cikarmisti. :p

Maçı seyredebileceğimiz link yok mu?

http://futbolyayini.com/yayin4.html bu linkte futbol maçı gösteriliyor şu anda.

Serdar Mengi @

Serdar abi bu taraftar hakeden hakettiği gibi davranır. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Neden tepki veriyorsunuz anlamış değilim, yalan mı söylüyorum? Maçı kaybedelim olacaklara bakın! Çok mu meraklıyım ben takımımıza ceza gelsin... Ama Galatasaray taraftarına hareket çeken bayanın linç olmasını can-ı gönülden isterim. fenerli birinin orda bulunması bile yanlış, kurallara uysunlar. Tahrik edici hareketler yapmasınlar, sabrımızı taşırmasınlar. Maç sonunda eğer umarım olay çıkmaz bunu takımımız zarar görmemesi için istiyorum ama eğer yenilirde olay çıkarsa sonuna kadar destekçiyim, adam olmayana böyle davranılır!

Umarım galip geliriz maç sonunda, müthiş tezahüratlarla eşliğinde çıkarız o salondan.

Artık spor gazetelerini okuyup kahvehanelerde birbirine giren insanlar varken olan olayları '' vahim, utanç verici '' göstermek pek sağlıklı olmaz. Bu yüzden ne çenemizi yoralım ne de elimizi,beynimizi...

Burak Ceyhan' Alıntı:
Maçı seyredebileceğimiz link yok mu?

http://futbolyayini.com/yayin4.html bu linkte futbol maçı gösteriliyor şu anda.

Serdar Mengi @

Serdar abi bu taraftar hakeden hakettiği gibi davranır. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Neden tepki veriyorsunuz anlamış değilim, yalan mı söylüyorum? Maçı kaybedelim olacaklara bakın! Çok mu meraklıyım ben takımımıza ceza gelsin... Ama Galatasaray taraftarına hareket çeken bayanın linç olmasını can-ı gönülden isterim. fenerli birinin orda bulunması bile yanlış, kurallara uysunlar. Tahrik edici hareketler yapmasınlar, sabrımızı taşırmasınlar. Maç sonunda eğer umarım olay çıkmaz bunu takımımız zarar görmemesi için istiyorum ama eğer yenilirde olay çıkarsa sonuna kadar destekçiyim, adam olmayana böyle davranılır!

Umarım galip geliriz maç sonunda, müthiş tezahüratlarla eşliğinde çıkarız o salondan.

Evet sonuna dek yanlışsın kardeşim. İlk önce taraftarın işi olay çıkartmak değildir. Bir kadının hareketinden tahrik olunuyorsa o zaman bizde 3 kişiyle Ziraa^'lileri tahrik etmiştik zamanla. Tepkimizi Onur Yavuz'a sorabilirsin.

bu maçı rahat almalıydık buralara gelmemeliyid zaten maç ortak olunca gerilim oldu. inşşalh kazancağız

Hakan Avci' Alıntı:
Alakasi yok Ömer,o olaylari kendi seyircileri cikarmisti. :p
Hakan ben o ayrıntıyı atlamışım... Afedersin...

Bir de Yiğit Şardan'ın bahsettiği hanımefendinin hareketi nete düşmüş... Hiç yakışmıyor valla...