TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 84 - 91 Efes Pilsen

Re: TBL 5. Hafta | Galatasaray : 84 - Efes Pilsen : 91

Mithat Bey 1 Haziran tarihini verip taraftarı beklentiye sokan siz değil miydiniz? Bu konuyla bağlantılı olarak hoca değişikliği için haftalarca uğraştınız, olmadı son bir hamle diye, olmadı bir hamle daha diye diye çabaladınız. Murat Özyer sözleşme imzaladığında tüm iyi yerli oyuncular başka takımlarla çoktan anlaşmıştı.

Forum kurallarına uyulduğu sürece fikirlerin burada dile getirilmesinden rahatsız olmam, hatta yazarı kim olursa olsun basketbol bilgimi artırıcı yazılar okumaktan memnun olurum.

Bilet konusuyla ilgili düşüncelerimi ilgili başlıkta yazmıştım, merak ediyorsanız okursunuz.

Benimle tanışmak istediğinizi maç çıkışında cep telefonuna gelen bir mesajla öğrendim. Dönene kadar nerelerde bulunacağımı cevaben bildirdim. Kafetereyda gördüğüm uzun boylu kişilere tek tek "Pardon siz Mithat Duran mısınız" diye sormamı beklemiyordunuz değil mi?

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey 1 Haziran tarihini verip taraftarı beklentiye sokan siz değil miydiniz? Bu konuyla bağlantılı olarak hoca değişikliği için haftalarca uğraştınız, olmadı son bir hamle diye, olmadı bir hamle daha diye diye çabaladınız. Murat Özyer sözleşme imzaladığında tüm iyi yerli oyuncular başka takımlarla çoktan anlaşmıştı.

Forum kurallarına uyulduğu sürece fikirlerin burada dile getirilmesinden rahatsız olmam, hatta yazarı kim olursa olsun basketbol bilgimi artırıcı yazılar okumaktan memnun olurum.

Bilet konusuyla ilgili düşüncelerimi ilgili başlıkta yazmıştım, merak ediyorsanız okursunuz.

Benimle tanışmak istediğinizi maç çıkışında cep telefonuna gelen bir mesajla öğrendim. Dönene kadar nerelerde bulunacağımı cevaben bildirdim. Kafetereyda gördüğüm uzun boylu kişilere tek tek "Pardon siz Mithat Duran mısınız" diye sormamı beklemiyordunuz değil mi?

Aslında size cevap vermeyi düşünmüyordum !!ama yine insanları yalan yanlış bilgilendirmeye devam ettiğin için yazıyorum ben seni aramadım arasaydım bulurdum zaten ben seni sordum geldimi? diye gelip de gördümü bu kalabalığı diye !!! hala 1 haziranda kalmışsın o tarihin espirisin hala bilmiyorsan o konu hakkında bir yazı yazdım merak ediyorsan arar,bulur okursun !!!

Benle ilgili kişisel bir sıkıntın varsa özel mesaj atarsın cevabını en kısa sürede sana veririm.

Selçuk Kahveci' Alıntı:
ben maçın farklı bir boyutunu anlatmak istiyorum, daha doğrusu Emre Doğan kardeşimin zoruyla. çünkü, yazmazsan fenerlisin abi yazdı.

maçta emre'nin birşey dikkatini çekti. efesli oyuncu serbest atış atmadan önce ben ıslık çalmaya başlarsam kaçırıyorlar. fener maçında çok ıslık çaldığım için dudaklarım acımaya başladı ve efes maçında fazla ıslıklayamadım. Emere kardeşim sağolsun zorla ıslıklattı ve dört atış arka arkaya kaçırdılar sonrasını sayamadım.

Ayrıca Eyüp Abi'ye, Cevdet Abi'ye, Kerem'e, Emre'ye ve Ekrem'e İstanbul'daki misafir perverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Abi biz teşekkür ederiz..