TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 84 - 91 Efes Pilsen

Re: TBL 5. Hafta | Galatasaray - Efes Pilsen

Dün Graves kötüydü. Çıkar şu adamı diyordum içimden. Sonra kenara bir baktım Graves'in yerine oyuna girecek bir 2 numaramız. MS'i zaten bıraktım o bizi benchin kadrolu elemanı oldu. Yaptığı iş uygun bir üslupla söylenirse sandalyeleri ısıtmak...
Maça iyi başadık. İlk yarıyı da önde bitirdik. 3. çeyrekte ise oyundan koptuk. Shumpert'ten aynı köşeden üst üste 3-4 tane üçlük attı. İnsan gider göstermelik de olsa bir el uzatır. Zizic'i zaten doğru düzgün kullanmadık. Garves maçın krtik anlarında iyi oynayamadı. Maç kopup 20'lere uzayınca sayılarını atmaya başladı...
Söylenecek birşey yok...

Alınan mağlubiyet kimsede şok etkisi yaratmadı sonuçta kimle oynadığımız belli. Bir tarafta M.S. verim alamayacağımız haftalar öncesinden belli olmasına rağmen bir hamle yapamayan Galatasaray diğer tarafta Kasun sakatlandığı anda yerine oyuncu getirecek güce sahip olan Efes Pilsen.

Rakipler arasında bariz bir kalite farkı varken hakemler de taraf olunca maç ikinci yarıda koptu. Bu tür maçlarda gerekirse hakemi de yeneceksin diyecek bir durum yok ne yazık ki. Cüneyt ve Milojevic´e çalınan evlere şenlik iki faulun ardından maç koptu.

Ancak ne olursa olsun maç bitene kadar oyunu bırakmamalıydı takımımız. Geçen sezon maç içinde fark oluşsa da bir inanç vardı taraftarda, maçı çevirebileceğimize dair. O ışığı görememek üzücü...

Volkan Ozger' Alıntı:
Yannız 1 sey dikkatimi cekti imparator diye bagıranlar nerde tamam biz burda yazıyoruzda 2 kelamda onlar yazsın macı birde onların gözü ile bakalım olaylara
Volkan galibiyetlerden sonra senin -maçta yapılan olumlu hareketlere dair- yazılarını görünce ben de iki kelam ederim konu hakkında. Ne de olsa kimseye gebe değiliz...

Maç normal bir farkla bitti.Efes kötüydü.Taraftar bizim en büyük artımızdı.Onlar daha kaliteli olan kadrosuyla olağan bir skorla maçı bitirdiler.Daha iyi bir efes karşımızda olsaydı budusnost maçının bir benzeri olacaktı.
Tabii maçı izleyemedim.Skor nasıl gitti bilmiyorum.Onun için maç hakkında yorumum yok.Zaten sene başında belli değil miydi 4. ya da 5. olacağımız?

Onur Yavuz' Alıntı:
Alınan mağlubiyet kimsede şok etkisi yaratmadı sonuçta kimle oynadığımız belli. Bir tarafta M.S. verim alamayacağımız haftalar öncesinden belli olmasına rağmen bir hamle yapamayan Galatasaray diğer tarafta Kasun sakatlandığı anda yerine oyuncu getirecek güce sahip olan Efes Pilsen.

Rakipler arasında bariz bir kalite farkı varken hakemler de taraf olunca maç ikinci yarıda koptu. Bu tür maçlarda gerekirse hakemi de yeneceksin diyecek bir durum yok ne yazık ki. Cüneyt ve Milojevic´e çalınan evlere şenlik iki faulun ardından maç koptu.

Ancak ne olursa olsun maç bitene kadar oyunu bırakmamalıydı takımımız. Geçen sezon maç içinde fark oluşsa da bir inanç vardı taraftarda, maçı çevirebileceğimize dair. O ışığı görememek üzücü...

[quote="Volkan Ozger":39auz1tr]Yannız 1 sey dikkatimi cekti imparator diye bagıranlar nerde tamam biz burda yazıyoruzda 2 kelamda onlar yazsın macı birde onların gözü ile bakalım olaylara
Volkan galibiyetlerden sonra senin -maçta yapılan olumlu hareketlere dair- yazılarını görünce ben de iki kelam ederim konu hakkında. Ne de olsa kimseye gebe değiliz...[/quote:39auz1tr]

Bende o anı yasamak isterim oyuncular isteksiz olabilir ama senın set oyunların yok budamı oyuncuların isteksizligi yada aynı yerden sayı atan shumperte görememekmi oyuncuların sucu veya her mac bir oyuncuyu kenarda unutan 3 senedir adam akıllı bir takım kuraramamak kimin sucu.

En son yaptıgı röpörtajda bile MS inandıgını umudu oludgunu söleyipde 1 dk sans vermemek bunlar oldugu sürece Onur abi sen benden o yazıyı göremezsin ama ben böle cok daha yazarım sizde yerine gelecek hoca yok diyip eyvallah edip susarsınız bu sizin gözünüzdeki GALATASARAYIN büyüklügünü gösteriyo demektir vasat bir hocanın yerini dolduramıyan bir takım tutuyosunuz demek !!!

Bakıyorum da !!yenilginin bahanesi hazır. Yok m.s,yok efes çok güçlü,yok hakem hataları vs,vs,yahu beyler hocanın hiç suçu yok. Bu takımı kim kurdu bu oyuncuları kim aldı.Siz niye gerçekleri görmezlikten gelip suçu başkalarına atıyorsunuz.Amacınız ülker gurubu ve onun şakşaçılarına prim yaptırmak mı ? geçen senelerde sakat Hollaman bu sene marshall bunların hangi backraundı varda biz bilmiyoruz.

Daha sezon başı açıklamadımı hoca bizim oyun felsefemizde guard ön planda değil!!! diye o zaman yazmadıkmı guardı olmayan takımın başarılı olması imkansızdır diye!! o zaman savunanlar şimdi kimin haklı olduğunu görmüşlerdir !umarım tabi bunu için at gözlüklerini çıkarmaları lazım.

Bir başka konu maça gelen taraftar sayısı inanın bu kadar talep olacağını kimse tahmin edemiyordu. Bir çok kişi dışarda kaldı kapıdan dönenler oldu ezilenler oldu. Eyüp bu iki maç için bayağı çalışmış anlaşılan dediği oldu salon bize yetmedi.Aksini düşünen varsa bir göz doktoru tavsiye edebilirim!!!!

Gözlerimle bir kez daha gördüm ki !!bir iki oyuncunuyla hacanın arası bozuk resmen bir,birlerine tavır içindeler.Yahu Erdem iki boş turnike kaçırıyor kenara gelirken Hoca yerinden kalkıyor çak yapıyor.Sorarım neye çak yapıyorsunuz neyi kutluyorsunuz.

Rahmetli Aydan abi (SİYAVUŞ) olsaydı Erdem'i değil kenar oturtmayı soyunma odasına almazdı.Bu ne laubalilik anlamadım.Öbür taraftan Hüseyin kenara geliyor hoca arkasını dönüyor.Hüseyin ne yaptıda sana yüzüne bakmıyorsun hocam!!!! bu nasıl bir disiplin anlayışı !!!

Yazık bu durum devam ederse bu seneye yazık olacak yine harcanan tonla para ortada koca bir sıfır olacak sonra üzülen biz kahrolan biz onlar yine cafe crown olarak kendilerini başarılı sayacak !!!! bir de bu forumdan başka isimlerle bize cevap verecekler.

Kral çıplak beyler biz daha neyi tartışıyoruz ki !!!

M.S. hala umudu olan varsa hocayla beraber benchte otursunlar ki!!! belki o zaman hangi takımda çalıştıklarını anlarlar .

Dün iki takım arasında ki fark yalnızca guard ve ho farkıydı.

Bu takımı bu hale gelmesinde emeği geçen herkese teşekkürler.

Dün kabus gibiydi adeta.Önce kızlar hiç de kendilerinden beklenmeyecek şekilde kötü oynayıp kaybettiler.Sonrasında erkek takımımız dolu salonda maça o kadar iyi başlayıp nasıl bu kadar kötü biterebildi anlamak mümkün değil.3.çeyrekde maç biranda koptu ve herşey bitti.Murat Özyer yine takımı kötü yönetti.Graves diye elimizde çok yüksek potansiyelli bir oyuncu var ve biz adamın enerjesinin büyük bölümünü top getirttirerek harcıyoruz ve daha da kötüsü maç boyu doğru dürüst pozisyon hazırlayamıyoruz ne graves e ne de diğerlerine...Seyirciye gelince ben hiç beğenmedim açık söyleyeyim.Maçta çok basit çalınan düdüklere neredeyse kimse sesini çıkarmadı,hakeme o anda büyük bir uğultu ve ıslıkla tepki koyulmadı.O sırada yine bilinen ninni gibi tezahüratlar yükseliyordu.Bariz spotmenlik dışı faulde bile 3-5 kişinin tepkisi duyuluyordu.Halbuki tüm salon aynı anda o anda hakeme yüklenebilse Murat Özyer in çıldırdığı o cüneyt in 4.faulüne neden olan düdük çalınamazdı.Sonuç itibariyle seyirci geldi tamam ama kuru kalabalık gibi.Basketboldan anlamayan insanlar gibi.Madem salon full,orda en ufak tartışmalı pozisyonda orayı hakemin başına yıkacaksın.Bizde 3-5 çatlak ses çıkıyor yazık.Hele bir de maçın bitmesine 7 dakika kala arabeks bir melodiyle mağlubiyeti kabullenmiş seyirciyi salonlarda görmek istemiyorum açıkcası.Orda takmı ateşlemek lazımken takımı hepten ruhsuzlaştıran bu tezahürat yüzünden çekişmeli geçmesi beklenen maçın son periyodu formalite geçti.Tek suçlu tabiki seyirci değil ama 7 dk gibi basketbolda uzun bir süre varken söylenen o melodi kimsede inanç,hırs bırakmadı açıkcası.Halbuki takımın bir ateşlenmeye ihtiyacı vardı.

Soner Aydın' Alıntı:
Dün kabus gibiydi adeta.Önce kızlar hiç de kendilerinden beklenmeyecek şekilde kötü oynayıp kaybettiler.Sonrasında erkek takımımız dolu salonda maça o kadar iyi başlayıp nasıl bu kadar kötü biterebildi anlamak mümkün değil.3.çeyrekde maç biranda koptu ve herşey bitti.Murat Özyer yine takımı kötü yönetti.Graves diye elimizde çok yüksek potansiyelli bir oyuncu var ve biz adamın enerjesinin büyük bölümünü top getirttirerek harcıyoruz ve daha da kötüsü maç boyu doğru dürüst pozisyon hazırlayamıyoruz ne graves e ne de diğerlerine...Seyirciye gelince ben hiç beğenmedim açık söyleyeyim.Maçta çok basit çalınan düdüklere neredeyse kimse sesini çıkarmadı,hakeme o anda büyük bir uğultu ve ıslıkla tepki koyulmadı.O sırada yine bilinen ninni gibi tezahüratlar yükseliyordu.Bariz spotmenlik dışı faulde bile 3-5 kişinin tepkisi duyuluyordu.Halbuki tüm salon aynı anda o anda hakeme yüklenebilse Murat Özyer in çıldırdığı o cüneyt in 4.faulüne neden olan düdük çalınamazdı.Sonuç itibariyle seyirci geldi tamam ama kuru kalabalık gibi.Basketboldan anlamayan insanlar gibi.Madem salon full,orda en ufak tartışmalı pozisyonda orayı hakemin başına yıkacaksın.Bizde 3-5 çatlak ses çıkıyor yazık.Hele bir de maçın bitmesine 7 dakika kala arabeks bir melodiyle mağlubiyeti kabullenmiş seyirciyi salonlarda görmek istemiyorum açıkcası.Orda takmı ateşlemek lazımken takımı hepten ruhsuzlaştıran bu tezahürat yüzünden çekişmeli geçmesi beklenen maçın son periyodu formalite geçti.Tek suçlu tabiki seyirci değil ama 7 dk gibi basketbolda uzun bir süre varken söylenen o melodi kimsede inanç,hırs bırakmadı açıkcası.Halbuki takımın bir ateşlenmeye ihtiyacı vardı.

Arkadasım laflarına dikkat et bence kuru kalabalık degil sen efesin nasıl oynadıgını görmedin sanırım takımında ruhyoksa seyırci napsın kendimi cıkıp oynasın son 6 7 dk kala zaten salon bosalmaya baslamıs kalanlar yine saygı gösterdi !!!

Savunmamız berbat durumda , blokları alttan yapacağız denildi sezon öncesi ,ben altı geçtim üstten bloklara bile razıydım ama o da yok . Geçen yıla göre oranlıyorum da geçen yıl en azından yeniliyorduk ama savaşıyorduk . Dee bile sanki doğuştan Galatasaraylı gibi mücadele ediyordu neredeyse . Bu yıla dönüp bakıyorum kağıt üstünde geçen yıla göre daha iyi ve daha kaliteli bir takım olduğumuz gerçeği var lakin kağıt üstünde takım olunsaydı o zaman kimin kadrosu iyi kupayı ona verirlerdi . Yani söylenecek fazla da birşey yok artık . Önümüzdeki maçlara bakacağız diyorum ama biz yine ufakları yenip Play-Off'lar başlayınca büyüklere karşı elendikten sonra ne anlarım ben bu sezondan ? Her yıl aynı hikaye oluyor kanaatimce . Yok bütçe arttı , yok Uleb'e vs katılacağız , yok adı ... olan ünlü oyuncuyu getirdik , yok bu kadroyla kesin şampiyonuz gibi cümleleri her sene duyup ve belkide duymaya devam edecek olmak ve bunun sonunda yine hüsrana girmek işin daha vahim boyutu .

Taner bence Dee Brown bu takıma çok az şeyler verdi.Yazının çoğuna katılıyorum ama Owens, Hite, Gaines yanında onun lafı bile edilmez.Eğer gerçekten oynasaydı geçen sezon çok farklı yerlerde olmamız lazımdı.Sadece bunu belirtmek istedim iyi geceler..

Mithat Bey biz takımın başındaki ismin kim olduğuna bakmadan her koşulda takıma destek verdik/veriyoruz. Halil Üner´in kişiliğini, koçluğunu eleştirirken de taraftar olarak görevimizi yerine getirmeye çalıştık.

Biz takım iyi giderken burada olup, takımda işler kötüye gidince forumdan uzaklaşmadık.

Bahsettiğiniz konu hakkında söylenecek şeylere gelecek olursam; yerli rotasyonu Murat Özyer´in değil sizlerin eseri. Yabancılarda ise Marshall´ı hoca seçti kabul ama her gelen oyuncu mutlaka takıma uyum sağlar, yeter ki hoca iyi olsun durumu var da biz mi bilmiyoruz?

Volkan´a söylediğim gibi siz hocayı yaptığı güzel işlerden sonra kutlayın ki (gerçi siz bir kez yapmıştınız bunu) biz de eleştirmesini öğrenelim. Ben hoca hatasızdır demiyorum, ne de olsa maçlarda benche pembe gözlükle bakmıyorum.

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey biz takımın başındaki ismin kim olduğuna bakmadan her koşulda takıma destek verdik/veriyoruz. Halil Üner´in kişiliğini, koçluğunu eleştirirken de taraftar olarak görevimizi yerine getirmeye çalıştık.

Biz takım iyi giderken burada olup, takımda işler kötüye gidince forumdan uzaklaşmadık.

Bahsettiğiniz konu hakkında söylenecek şeylere gelecek olursam; yerli rotasyonu Murat Özyer´in değil sizlerin eseri. Yabancılarda ise Marshall´ı hoca seçti kabul ama her gelen oyuncu mutlaka takıma uyum sağlar, yeter ki hoca iyi olsun durumu var da biz mi bilmiyoruz?

Volkan´a söylediğim gibi siz hocayı yaptığı güzel işlerden sonra kutlayın ki (gerçi siz bir kez yapmıştınız bunu) biz de eleştirmesini öğrenelim. Ben hoca hatasızdır demiyorum, ne de olsa maçlarda benche pembe gözlükle bakmıyorum.

Onur abi kacak dövüsme :) neyse vur kac yapıyosun, bir kere dogru iş yapmıs bir kere övgü almıs demek dogru olan aslında bu dimi :)

bir günde 2 mac fikri trübünleri doldurdu ancak taraftarıda cok yordu.bence efes macında ilk mactaki kadar iyi destek olamadık, olabilseydik belki sonuç farklı olabilirdi.insanlar hayli yoruldu ve pota altında daha sessiz bir yerde mac izlemeyi tercih eden coktu. efes macında pota altları daha dolu orta taraflar daha boştu.bence bundan sonra aynı gün erkek ve bayan takımı maçı olmamalı.

Nuri Karakaş' Alıntı:
bir günde 2 mac fikri trübünleri doldurdu ancak taraftarıda cok yordu.bence efes macında ilk mactaki kadar iyi destek olamadık, olabilseydik belki sonuç farklı olabilirdi.insanlar hayli yoruldu ve pota altında daha sessiz bir yerde mac izlemeyi tercih eden coktu. efes macında pota altları daha dolu orta taraflar daha boştu.bence bundan sonra aynı gün erkek ve bayan takımı maçı olmamalı.

Taraftar ilk maçtaki destek olsaydı ayrıca salondakilerin üstüne +1000 dahada koysaydın bu takım Efes'e kaybeder bir halt yapamazdı.İstek ve hırs olmadıktan sonra gerisi yalan.Zten eleştirilen kısım bu.

Re: TBL 5. Hafta | Galatasaray : 84 - Efes Pilsen : 91

bayanlar maçından sonra bu maça kalıp kalmama konusunda kararsızdım ama baktım ortam güzel kalayım dedim.Fakat bu sefer karşı tribünden değil çaprazda bir yerden izledim.İnanın içimden zerre kadar bağırmak gelmedi çünkü maçın sonucu baştan belliydi.Fark 15 lere çıktıysada yinede kaybedeceğimizi biliyordum.Fakat ancak o havasız salonda 71-56 ya kadar dayanabildim.Artık bu takıma bir an önce iyi bir guard alınmalı.Yoksa bu takım daha maç öncesi çok maç kaybeder.Başkada birşey söylemiyorum.

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Soner Aydın":13ha7ec6]Dün kabus gibiydi adeta.Önce kızlar hiç de kendilerinden beklenmeyecek şekilde kötü oynayıp kaybettiler.Sonrasında erkek takımımız dolu salonda maça o kadar iyi başlayıp nasıl bu kadar kötü biterebildi anlamak mümkün değil.3.çeyrekde maç biranda koptu ve herşey bitti.Murat Özyer yine takımı kötü yönetti.Graves diye elimizde çok yüksek potansiyelli bir oyuncu var ve biz adamın enerjesinin büyük bölümünü top getirttirerek harcıyoruz ve daha da kötüsü maç boyu doğru dürüst pozisyon hazırlayamıyoruz ne graves e ne de diğerlerine...Seyirciye gelince ben hiç beğenmedim açık söyleyeyim.Maçta çok basit çalınan düdüklere neredeyse kimse sesini çıkarmadı,hakeme o anda büyük bir uğultu ve ıslıkla tepki koyulmadı.O sırada yine bilinen ninni gibi tezahüratlar yükseliyordu.Bariz spotmenlik dışı faulde bile 3-5 kişinin tepkisi duyuluyordu.Halbuki tüm salon aynı anda o anda hakeme yüklenebilse Murat Özyer in çıldırdığı o cüneyt in 4.faulüne neden olan düdük çalınamazdı.Sonuç itibariyle seyirci geldi tamam ama kuru kalabalık gibi.Basketboldan anlamayan insanlar gibi.Madem salon full,orda en ufak tartışmalı pozisyonda orayı hakemin başına yıkacaksın.Bizde 3-5 çatlak ses çıkıyor yazık.Hele bir de maçın bitmesine 7 dakika kala arabeks bir melodiyle mağlubiyeti kabullenmiş seyirciyi salonlarda görmek istemiyorum açıkcası.Orda takmı ateşlemek lazımken takımı hepten ruhsuzlaştıran bu tezahürat yüzünden çekişmeli geçmesi beklenen maçın son periyodu formalite geçti.Tek suçlu tabiki seyirci değil ama 7 dk gibi basketbolda uzun bir süre varken söylenen o melodi kimsede inanç,hırs bırakmadı açıkcası.Halbuki takımın bir ateşlenmeye ihtiyacı vardı.

Arkadasım laflarına dikkat et bence kuru kalabalık degil sen efesin nasıl oynadıgını görmedin sanırım takımında ruhyoksa seyırci napsın kendimi cıkıp oynasın son 6 7 dk kala zaten salon bosalmaya baslamıs kalanlar yine saygı gösterdi !!![/quote:13ha7ec6]
Ben gayet laflarıma dikkat ederek konuşurum her zaman.Kimseye saygısızlık etmemeye çalışırım.Ama ortada görünen gerçekler de var.Sen efes maçındaki seyirciden memnun olabilirsin ben değilim.Bu kadar basit.Ben salonda çoşku da göremedim efes ataklarında uğultu ve ıslık da...Alakasız tezahüratlar söyleniyor.Efesin nasıl oynadığını da gördüm merak etme.Seni etkilemiş olabilir ama ben efesi de beğenmedim.Sadece son periyod boş şut yüzdeleri yükseldi o kadar.Biraz Graves e ve Gurovic e pozisyon hazırlayabilsek o dolu salonda yenmememiz için hiç bir neden yoktu.O çok abarttığınız efesi ben bu hafta görücem büyük ihtimalle yine fenere kaybedecekler 2 yıldır olduğu gibi.Sanki efes mükemmel oynayan süper bir takım!Biz biraz doğru basketbol oynayabilsek alırdık maçı.Seyirci de tuz biber oldu bu kötü oyuna ve hakemlerin saçma düdüklerine.Takımı ateşleyebilmek için hiç bir şey yapılmadı.En azından kadıköyde her 5 dk.da bir mağlup de olsak fark da yesek çekilen 3 lü yapılsaydı bari.Ben bunu eleştiriyorum.Takım çok kötü olabilir ruhsuz da....Ama biz taraftar olarak görevimizi yapalım,son ana kadar takımı destekleyelim sonra maçtan sonra zaten eleştiriyoruz.

Soner Aydın' Alıntı:
.Sadece son periyod boş şut yüzdeleri yükseldi o kadar.Biraz Graves e ve Gurovic e pozisyon hazırlayabilsek o dolu salonda yenmememiz için hiç bir neden yoktu.O çok abarttığınız efesi ben bu hafta görücem büyük ihtimalle yine fenere kaybedecekler 2 yıldır olduğu gibi.Sanki efes mükemmel oynayan süper bir takım!Biz biraz doğru basketbol oynayabilsek alırdık maçı..Takım çok kötü olabilir ruhsuz da....Ama biz taraftar olarak görevimizi yapalım,son ana kadar takımı destekleyelim sonra maçtan sonra zaten eleştiriyoruz.

Bu cümleler herseyi anlatıyo kendınle tezata düsme salon bosalmıstı son dakikalarda kalanlar saygı gösterdi bu bile o hocaya cok !!!

ben maçın farklı bir boyutunu anlatmak istiyorum, daha doğrusu Emre Doğan kardeşimin zoruyla. çünkü, yazmazsan fenerlisin abi yazdı.

maçta emre'nin birşey dikkatini çekti. efesli oyuncu serbest atış atmadan önce ben ıslık çalmaya başlarsam kaçırıyorlar. fener maçında çok ıslık çaldığım için dudaklarım acımaya başladı ve efes maçında fazla ıslıklayamadım. Emere kardeşim sağolsun zorla ıslıklattı ve dört atış arka arkaya kaçırdılar sonrasını sayamadım.

Ayrıca Eyüp Abi'ye, Cevdet Abi'ye, Kerem'e, Emre'ye ve Ekrem'e İstanbul'daki misafir perverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Selçuk Kahveci' Alıntı:
ben maçın farklı bir boyutunu anlatmak istiyorum, daha doğrusu Emre Doğan kardeşimin zoruyla. çünkü, yazmazsan fenerlisin abi yazdı.

maçta emre'nin birşey dikkatini çekti. efesli oyuncu serbest atış atmadan önce ben ıslık çalmaya başlarsam kaçırıyorlar. fener maçında çok ıslık çaldığım için dudaklarım acımaya başladı ve efes maçında fazla ıslıklayamadım. Emere kardeşim sağolsun zorla ıslıklattı ve dört atış arka arkaya kaçırdılar sonrasını sayamadım.

Ayrıca Eyüp Abi'ye, Cevdet Abi'ye, Kerem'e, Emre'ye ve Ekrem'e İstanbul'daki misafir perverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Emre Doğan mı ?

Geçiniz efendim... =)

Kendi maç izler, başkalarına komut verir. :)

Selçuk Kahveci' Alıntı:

Asıl biz teşekkür ederiz kardeşim. :)

Onur Yavuz' Alıntı:

Bu takım yerli rotasyonu nasıl bizim eserimiz anlamadım.Bir anlat istersen !!gereksiz polimikleri sevmiyorum ama insanı zorla buna sevk ediyorlar!!!amacınız benim bu forumda yazmamı engellemekse sorun değil ben yazmam olur biter.

Efes maçıyla ilgili bir sürü yorum var !!! asıl önemlisi maçında önüne geçen yıllar sonra ilk defa aşırı ilgiden içeri giremeyenler olduğudur.

Onur bey sizi aradım kim olduğunuzu tanımadığım için sordum kim diye göstermediler.Sanırım siz beni görmüşsünüz kantinde ama önemli değil nasıl olsa bir gün karşılaşırız,tanışırız.

Size tavsiyem Galatasaray basketbol tarihiyle ilgili sağlam bir bilgiye sahip olmadan yorum yapmamanız.Çünkü inandırıcılığınızı kaybediyorsunuz.