TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 84 - 91 Efes Pilsen

Re: TBL 5. Hafta | Galatasaray - Efes Pilsen

Şu Spormax üyelik gerektiren kanal değil mi? Bir ara boş bulunup SKY Türk'e sevinmiştim. Eyvah!

Onur BALCI' Alıntı:
Şu Spormax üyelik gerektiren kanal değil mi? Bir ara boş bulunup SKY Türk'e sevinmiştim. Eyvah!

Spormax Digiturk'u olan herkes açık olan bir kanal abi.Digiturk 78. kanalda çıkıyor.

Benim için fark eden bir şey olmadı.

İlk haftaki Darüşşafaka maçını açık bir kanal vermişti de, kafam o yüzden karıştı. Yayın hakkı konusunda da bilgim yok.

bu maçada geliyorum biletimi aldım herzamanki gibi her maçta olduğu gibi hep destek tam destek( oturum açamıyorum bu arada yardımcı olunursa sevinirim)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Onur BALCI":2v015yad]Şu Spormax üyelik gerektiren kanal değil mi? Bir ara boş bulunup SKY Türk'e sevinmiştim. Eyvah!

Spormax Digiturk'u olan herkes açık olan bir kanal abi.Digiturk 78. kanalda çıkıyor.[/quote:2v015yad]

Burak abi sadece basket maçları açık herkeze.Futbol açık değil.

e.Evren İçöz' Alıntı:
bu maçada geliyorum biletimi aldım herzamanki gibi her maçta olduğu gibi hep destek tam destek( oturum açamıyorum bu arada yardımcı olunursa sevinirim)
Evren sanırım yakın geçmişte de benzer bir sorunun vardı. Konuyu dağıtmamak adına yaşadığın sorunu admin@gsbasket.org adresine yazarsan daha sağlıklı olur.

Galatasaray Cafe Crown'ın başarılı hocası Murat Özyer, Efes Pilsen ile oynayacakları dev maç öncesinde Spormax'e konuştu. Efes maçını bir yarı final maçı gibi oynayacaklarını belirten başarılı coach, "Taraftarımıza galibiyet hediye etmek için herşeyi yapacağız' dedi.

Galatasaray Cafe Crown'a geldiği günden itibaren her sezon çıtayı yükselten bir teknik adam olan Murat Özyer, Sarı kırmızılı ekibin şampiyonluk şansından transfere, Efes maçından sakatların durumuna kadar birçok konuda Spormax'e özel açıklamalar yaptı. Her zaman zirveyi hedeflediklerini ifade eden Özyer, transfer ve takımın eleştirilen ismi Strickland hakkında da ilginç sözler sarfetti.
İşte Özyer'in sözleri:

Hocam iyi akşamlar. Birkaç sorumuz olacaktı. Galatasaray, Eurocup'a veda etti ama ligde çok önemli bir Efes maçı var ve artık gözler Ayhan Şahenk'te takımın son durumu ve maç hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
İki takım da Avrupa Kupaları'nda mücadele etti. Zaten Efes-Galatasaray maçları her zaman taraftarlarımızın beklediği bir mücadele olur. Bu nedenle biz de bu karşılaşmaya çok önem veriyoruz. Normal bir lig maçı değil de bir play off yarı final mücadelesiymiş gibi görüyor ve hazırlanıyoruz. Tabii ki Efes de çok iyi mücadele eden bir ekip ve avantaj olarak 14 kişilik tecrübeli bir kadroya sahipler. Biz yine de en iyi şekilde oynayıp kazanmak istiyoruz.
"CÜNEYT VE HÜSEYİN YARIN OYNAYACAK"
Kaptan Cüneyt'in belinden sakatlığı vardı. Son durumu nedir? Hüseyin'in de bir problemi vardı ve çok süre alamıyordu. İkisi de çok tecrübeli isimler, son durumları nedir hocam?
Evet Cüneyt'in bir sorunu vardı ancak iyileşti, yarın bizimle olacak. Tam olarak ondan faydalanabileceğiz. Hüseyin de iyi ve o da maçta forma giyebilecek.

Bu maçın ötesinde Galatasaray; Efes, F.Ülker ve Telekom'la birlikte şampiyonluk mücadelesinin en büyük favorileri arasında. Geçen sezon final four oynadınız. Bu sezon sonunda nerede olmayı hedefliyor Galatasaray?
Galatasaray'ın hedefi hiçbir zaman, hiçbir mücadelede değişmez. Biz her zaman en yukarıyı hedefleriz. Bu sezon da gidebildiğimiz yere kadar gidip, taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz. Bunun için herşeyi yapmaya hazırız.

"6. YABANCI ALABİLİRİZ"
Bunun için bir transfer çalışmanız var mı hocam?
Taraftarımızın bir transfer beklentisi olduğu kesin. Ekim ayından itibaren bizim de yeni transfer için çalışmalarımız oldu. Ancak daha Avrupa'da sezon ortasına yaklaşılmadığı için transfer piyasası hareketlenmedi. O nedenle şu anda düşündüğümüz bir isim yok. İlerleyen günlerde değerlendireceğiz. Efes'in yaptığı gibi 6. yabancı transferi yapabiliriz.

"MASHALL'DAN UMUTLUYUM"
Peki Marshall için ne diyorsunuz? Şu ana kadar oynadığı maçların ardından büyük eleştiri aldı...
Marshall, şu ana kadar oynadığı oyunla ne kendisinin ne de bizim beklentilerimizi karşılayacak bir performans ortaya koyamadı. Ancak biz onun durumunu attığı sayıyla değerlendiremeyiz. Zaman gelecek 20 sayı attığı maçta da eleştirebilecez. Bizim için önemli olan pas trafiğini iyi yönetip, oyun kurması ve savunması. Çok daha iyi olacağını umuyorum. Sezon sonuna kadar bizimle olup olamayacağını ilerleyen günler gösterecek.

"MILAN BİZE SINIF ATLATACAK"
Son iki maçta Gurovic'te biraz düşüş göze çarpıyor. Artık hücumlarda daha az top eline değiyor. İzlediğimiz kadarıyla o da biraz oyuna küsmüş görüntü çiziyor. Bir sorun var mı?
Öncelikle ben topun eline az değdiğine pek katılmıyorum. Çünkü Konya maçında 13 şut kullandı, sadece isabet bulamadı. Buducnost maçı için ise çok farklı bir atmosfer vardı. Takım olarak kötü oynadık ve kaybettik. Biz zaten bütün oyunumuzu Milan'a göre kurmuyoruz. Ama takım için çok önemli bir isim, bizi bir sınıf yukarı taşıyacak. O nedenle Efes maçında yine bizim en önemli oyuncularımızdan biri olacak.

http://spormax.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=48365

Murat Özyer röpörtajı.

Söyleyen cünkü murat özyer biraz ön yargılı bakıyor olabilir misin?
neresi samimi degil merak ettim bizimlede paylaşırsan sevinirim

arkadaşlar bu maçın tamamı gece gs tv den yayınlanacakmı ? bilgisi olan arkadaşlar varmı ? diğer takımların maçlarının tamamını kendi kanalları veriyor ama bir kaç haftadır spormaxta yayınlanan lig maçlarımızın görüntüleri verilmiyor koskoca galatasaray camiası olarak anlamsız 3-5 program yayınlanacağına bu tip maçlar neden ekrana getirilmeyip kırsal kesimdeki arma sevdalılarını armadan mahrup bırakıyorlar .... saygılarımla

ercan levent' Alıntı:
arkadaşlar bu maçın tamamı gece gs tv den yayınlanacakmı ? bilgisi olan arkadaşlar varmı ? diğer takımların maçlarının tamamını kendi kanalları veriyor ama bir kaç haftadır spormaxta yayınlanan lig maçlarımızın görüntüleri verilmiyor koskoca galatasaray camiası olarak anlamsız 3-5 program yayınlanacağına bu tip maçlar neden ekrana getirilmeyip kırsal kesimdeki arma sevdalılarını armadan mahrup bırakıyorlar .... saygılarımla
Gs tv kapandı maalesef artık o anlamsız 3-5 programda olmayacak.

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="ercan levent":3ojlxce4]arkadaşlar bu maçın tamamı gece gs tv den yayınlanacakmı ? bilgisi olan arkadaşlar varmı ? diğer takımların maçlarının tamamını kendi kanalları veriyor ama bir kaç haftadır spormaxta yayınlanan lig maçlarımızın görüntüleri verilmiyor koskoca galatasaray camiası olarak anlamsız 3-5 program yayınlanacağına bu tip maçlar neden ekrana getirilmeyip kırsal kesimdeki arma sevdalılarını armadan mahrup bırakıyorlar .... saygılarımla
Gs tv kapandı maalesef artık o anlamsız 3-5 programda olmayacak.[/quote:3ojlxce4]ya bu kadarda gevşeklik olmaz koskoca galatasaray camiasının televizyon kanalı nasıl kapanır ya aklım almıyor böle bişiyi bende şimdi diğer bir sitede öğrendim nasıl iştir yaa işin neresinden tutsak elimizde kalıyor off yaaa bu ay gitsinde gelmesin : (

SporMax' Alıntı:
Galatasaray Cafe Crown'a geldiği günden itibaren her sezon çıtayı yükselten bir teknik adam olan Murat Özyer

Sözün bittiği yer.
Haha. Lafa bakar mısınız... Yazılanın aksine çıta her sene kırılarak alçalıyor.

Rüya gördüm, kızlarımız rahat bir şekilde galip geliyordu. ama erkeklerimiz yeniliyordu. öyle bir bilinçaltıma işlemiş ki maç, ikisini aynı rüyada aradan çıkarmışım :)

Avrupa defterini kapadık, bitti, gitti. seri galibiyete devam etmek zorundayız. aslanlara güvenimiz sonsuz. inşallah kazanırız.