TBL 6. Hafta | Erdemir 53 - 63 Galatasaray CC

Re: TBL 6. Hafta | Erdemir: 53 ? Galatasaray: 63

Ben üzüldüm Volkan çok üzüldüm. Ondan yazacak halim yoktu. Bilmem anlatabildim mi?

Volkan yorumlarına dikkat et istersen. Galatasaray senin gibi senede 5 maça gelen adamlara kalmadı. Gidecek biri varsa o da sensin. Yense de yenilse de kim gelirse gelsin yine de heryerdeyiz biz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ben üzüldüm Volkan çok üzüldüm. Ondan yazacak halim yoktu. Bilmem anlatabildim mi?

Eyvallah keremcimde erdemiri yenipde yine kendinizi sampiyon görmeyin işte bizim bu hoca ile yenicegimiz takımlar erdemir kepez banvit daha ilerisi yok !!!Kimse kendini kadırmasın

Kimsede cok bilmislik yapmaya calısmasın bana burda cevap yazmak icin dört gözle beklemesin ben inadına galatasaray diyorum bir hafta haklısınız bir hafta yine gercek kimligime bürünmuyorum .

Daha yazmıcam kim tahrık ederse etın ACILAR gercek yüzler hersey meydanda .

Kerem SEÇER' Alıntı:
Volkan yorumlarına dikkat et istersen. Galatasaray senin gibi senede 5 maça gelen adamlara kalmadı. Gidecek biri varsa o da sensin. Yense de yenilse de kim gelirse gelsin yine de heryerdeyiz biz.

Kerem 3 mac 5 mac ona sen karar verme istersen bana kalmadıysa senede 3 kere 4 bin kisiye oynuyosun gerı kalanı 500 kisiye !!!

Bagırsaydın ya ozaman imparator diye neden bagırmadın !!!

Yenince herkes yazıyo yenılınce kimse yazmaz YAZIK.

Volkan Bey geliyorsun galibiyet aldığımız ve izlemediğin bir maçın içine limonu sıkıp gidiyorsun.Sonra da millet sana ters birşey yazınca yakışmıyor diyorsun.Seninki yakışıyor mu?Galibiyet almışız ağlamak mı lazım üzülmek mi?
Birşeyi günde 40 kere söylenince olacağına mı inanıyorsunuz ?

Burak Barut' Alıntı:
Volkan Bey geliyorsun galibiyet aldığımız ve izlemediğin bir maçın içine limonu sıkıp gidiyorsun.Sonra da millet sana ters birşey yazınca yakışmıyor diyorsun.Seninki yakışıyor mu?Galibiyet almışız ağlamak mı lazım üzülmek mi?
Birşeyi günde 40 kere söylenince olacağına mı inanıyorsunuz ?

Üzülücen erdemiri yendim diye sevinıyosan siz daha demekki galatasarayın büyüklügünün farkında degilsinizki erdemiri yenince seviniyosunuz.

Erdemiri yenmek ne işimi görüyo benim acı gercekler ortada 1 senem daha bosa gecmis erdemiri yendik yasasın oleyyyyyy

Geçen sezon Alpella ve Oyak Renault yenilgileri belki de bizi finalden etti. Galibiyetleri küçümsemek ve takımın yenilmesini beklemek ne kadar da acizce bir durum.

İstersen Şırnakspor'u yeneyim ben gene de sevinirim.Benim için galibiyet galibiyettir.Her maça aynı puan verilir.
Ayrıca Rezilparator sözüne ceza vermeyen yöneticilere size yakışmıyor dememek lazım aksine teşekkür etmek lazım.
Neyse artık yoruldum gerçekten yoruyorsunuz insanları.
Oyak ve Alpella maçlarına kesinlikle katılıyorum.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Geçen sezon Alpella ve Oyak Renault yenilgileri belki de bizi finalden etti. Galibiyetleri küçümsemek ve takımın yenilmesini beklemek ne kadar da acizce bir durum.

evet tt 3-0 elenmemizde alpella ile oyak maclarının etkısı var. play off larda bir galibiyet bile alama sonra sezona icinde söle olsaydı böle olsaydı büyük maclarda bu hoca ile yenılmeye mahkumsun.Efese hep en kötü halinde yakalayıp hem skor degil oyun anlamında eziliyosan zaten sölenecek fazla söze gerek yok tt 3-0 elenıyosan neyleyım erdemiri oyakı alpellayı

Bu hesapları yapma bizi en yukarda tutmak icin bu takımın basında degil zati muhterem ??? ozaman o düsünücek o motive edicek oyuncuları ile sorunlarını cözücek vs vs vs neyse :)

Ben sizin İmparator lafınıza ceza istıyormuyum siz imparator dersiniz ben bunu , sonucda hakaret yok efes macındaki hareketler rezillikti gercekleri söledim. niye ceza oluyo !!!! sen saklaban derken kimseden ses cıkmadı ozaman murat hoca saklaban diyim istersen ?? hangisini tercih edersin :)

Ya o zaman maçlara çıkmayalım biz Volkan Abi zaten fener efes tt dışında rakibimiz yok, sana göre oynamaya ne gerek var diğer takımlarla.Yendiniz bitti desinler olsun.Galibiyetle havalara uçmadık ama sevindik ve bu çok doğal birşey.Bunu hor görmen gerçekten mantıksız ve artniyetli bir yaklaşım.Neye sevinip neye sevinmeyeğimizi başkalarına bi soracaz Allah aşkına.Tamam istemiyorsun bu adamın başarı kazanmasını, gitmesini istiyorsun ama başkalarına müdahele etmen bu süreci hızlandırmaz...

Sonra tabela yorumcusu diyolar.
Geçen seneki gibi playy-off larda süpürülmemiz mi gerekiyor illa ki eleştiri yapmak için?Yine en kötüsü olmadan uyarı sadece Volkan'ın yaptığı.
Murat Özyer para için Galatasaraya hizmet veren birisi sadece.O gider Galatasaray kalır.Onu Galatasaray'la özdeşleştirmemek gerekiyor.

Eren Aydın' Alıntı:
Ya o zaman maçlara çıkmayalım biz Volkan Abi zaten fener efes tt dışında rakibimiz yok, sana göre oynamaya ne gerek var diğer takımlarla.Yendiniz bitti desinler olsun.Galibiyetle havalara uçmadık ama sevindik ve bu çok doğal birşey.Bunu hor görmen gerçekten mantıksız ve artniyetli bir yaklaşım.Neye sevinip neye sevinmeyeğimizi başkalarına bi soracaz Allah aşkına.Tamam istemiyorsun bu adamın başarı kazanmasını, gitmesini istiyorsun ama başkalarına müdahele etmen bu süreci hızlandırmaz...

Y ok kardesim abartılıcak bir durum yok 7$m kadro kurmusun 1 numaran yok 3 nurmaran yok topu 4 numaran getırıyo vs vs vs anlamak istemıyosunuz benı :) erdemiride yenince sevinde ilk önce 7$m hakını ver , bütün oyuncularına esit ol , karsı rakıbın setine önlem al ,her mac 1 oyuncunun kenarda unutma , hucum setın olsun , biraz savunma yaptır gibi daha sayarımda neyse bunları yapsın efesden 50 sayıda fark yese canıma minnet öle hocaya bende imparator diyim

3 sene olmuca hala hedefin mac mac ise söze gerek yok !!!

Volkan müsamaha gösteriyoruz diye haddini aşma. Eleştiri yapacaksan adabınla yap. Ben İmparator derim de sen o kelimeyi bir kez daha kullanırsan dinlenmek zorunda kalacaksın.

Bu arada Efes'i 3 maçtır canlı izliyorum. Ligin açık ara en iyi takımı Fenerbahçe'yi de rahat yendiler. Birazcık takip et takımları ondan sonra dalga geç rakiplerinle.

Volkan Abi sen teknik eleştiri yapmadan direk sevinenlere taş attın.Benim lafım buna.Yoksa herkese yaptığın gibi konuyu dönüp dolaşıp takımın kötü durumuna getirme ona lafım yok zaten yada sana yanlış söylüyorsun dediğim yok.Bu bir maçtı ve saha içinde milyon dolarların önemi olmaz.seninde bildiğin gibi oynayan ve savaşan kazanır.Bu yüzden takımların bütçelerine göre galibiyete sevinmemiz söz konusu olamaz.Ortada bir deplasman galibiyeti vardır hemde bizi daha önce yenen bir ekibe karşı ve her Galatasaraylı bu galibiyete sevinir ki bu tabiki büyük takımı yenmenin sevinci ile aynı olamaz...

Volkan Ozger' Alıntı:
Üzülücen erdemiri yendim diye sevinıyosan siz daha demekki galatasarayın büyüklügünün farkında degilsinizki erdemiri yenince seviniyosunuz.

Hayatım boyunca bu kadar saçma bir yorum görmedim. Ne yapalım? Oturup ağlayalım mı?

Kaldı ki hiç bir takımı küçümsemeden her takıma aynı ciddiyetle hazırlanıp maçlara çıkmalıyız.

Bir de son not biz Galatasaray' ın büyüklüğünün farkında değiliz tamam. Sadece siz farkındasınız...

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bu arada Efes'i 3 maçtır canlı izliyorum. Ligin açık ara en iyi takımı Fenerbahçe'yi de rahat yendiler. Birazcık takip et takımları ondan sonra dalga geç rakiplerinle.

Hangi feneri yendiler Kerem'cim üç tane yıldızı sakat fenerimi? pota altı en iyi dediğimiz fenerimi ? sakın bu fenerin guardı sıradan bir oyuncu olmasın bak efese pivotu yok ama 3 tane canavar gibi guardı var keşke hocayla yaptığınız konuşmalarda,sohbetlerde ve kahvaltıda hocam yanlış yapıyorsun guardsız başarı olmaz akıntıya karşı kürek çekme diyebilecek cesaretiniz olsaydı.

Sıradan galibiyetler yalnızca günü kurtarır kaçınılmaz sondan kimse kaçamaz sona çok az kaldı gibi geliyor bana

Mithat abi Fenerbahçe bu kadro ile ligin açık ara en iyi oynayan takımıydı. Birşeyleri eleştireceğim diye ezeli rakibimiz de olsa haklarını vermemek olmaz. Tanjevic takımı bu maça kadar çok iyi idare ediyordu ama Efes oynayarak kazandı bu maçı. Ergin Hoca kazandırdı. Bilmem izledin mi abi :)