TBL 6. Hafta | Erdemir 53 - 63 Galatasaray CC

Re: TBL 6. Hafta | Erdemir: 53 ? Galatasaray: 63

Kerem SEÇER' Alıntı:
Mithat abi Fenerbahçe bu kadro ile ligin açık ara en iyi oynayan takımıydı. Birşeyleri eleştireceğim diye ezeli rakibimiz de olsa haklarını vermemek olmaz. Tanjevic takımı bu maça kadar çok iyi idare ediyordu ama Efes oynayarak kazandı bu maçı. Ergin Hoca kazandırdı. Bilmem izledin mi abi :)

Demek ki !!! neymiş bir hoca takıma çok zor olan bir maçı kazandırabiliyormuş.Şimdi ben sana bir soru sorayım dün maçı izledin hangi takımın guardı daha iyidi?

Hani hocanın takıma etkisi % 10 du peki bizim hocamız bu kadar senedir takımın başında bize verdiği taktikle ve hırsıyla kaç maç kazandırdı.

Ben Ergin Hoca'yı beğenirim zaten. orada sorun yok ki :)

Ayrıca Efes'in canavar gibi 3 guardı demişsin de abi 3'ünü toplasan bir Solomon yapmaz, El-Amin de yapmaz. Hatta daha ileri gideyim Efes hem guardsız hem de pivotsuz oynuyor. Ama oynuyor. Rezil takım demek haksızlık. Şimdi sen de hem guardları iyi diyorsun, hem hoca diyorsun hem de bana karşı çıkıyorsun. Amacın sadece bana karşı çıkmak değil mi abi :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ben Ergin Hoca'yı beğenirim zaten. orada sorun yok ki :)

Ayrıca Efes'in canavar gibi 3 guardı demişsin de abi 3'ünü toplasan bir Solomon yapmaz, El-Amin de yapmaz. Hatta daha ileri gideyim Efes hem guardsız hem de pivotsuz oynuyor. Ama oynuyor. Rezil takım demek haksızlık. Şimdi sen de hem guardları iyi diyorsun, hem hoca diyorsun hem de bana karşı çıkıyorsun. Amacın sadece bana karşı çıkmak değil mi abi :)

Eğer efes'e gurdsız dersen ve bunu ciddi söylüyorsan ilk gördüğüm yerde kulaklarından asıcam seni :) şimdi dediğin oyuncular üst seviye guard'lar ama 12 dev adamın iki guardı şu an için efesin kadrosunda !!! ben hocaları başka takımı başka değerlendiriyorum Ergin'le Efes tencere ile kapak gibi bir,birlerine uyumlu sence bizim takım kimyasıyla hocanın oyun sistemi uyumlumu pardon düzelteyim maalesef bizim guardımız olmadığı için bir oyun sistemimiz de yok!!!

Öncelikle şuna karar verelim;

Basketbolu takip edenler arasında Yüzde 80 oranında Ender beğenilmez.

Vujanic oynatan bir guard değildir. 2 numara gibi oynuyor. Vujanic yerine oynatan bir guard olsa Smith de takımın dengesini bozmaz ve daha düzenli bir takım olur.

Engin onlara göre daha bir guard ama ne kadar oynuyor onu sormak lazım :)

Efes'in hiçbir guardı has pg değil bence de Engin'in oyun vorusu zekası mukemmeldir ama hala oyuna tutunmakta zorlanıyor ve fiziksel handikapları var. Pg pozisyonları sorunlu ve bunun farkındalar kanımca. Kerem gelir mi? Kimse 1.3m$ vermez Kerem'e, Ruslar ve Olimpiyakos hariç...

resimler biraz geç oldu ama idare ediverin...:)
n710126325_1535712_7035.jpg

n710126325_1535713_7272.jpg

n710126325_1535715_7654.jpg

bu resimde en soldaki şahıs benim...:)

n678940157_4900211_6593.jpg

buda maç sonrası...3-5 çapulcu heveslensede keyfimizi hiç bozmadık...:)

n678940157_4900251_6897.jpg