TBL 7. Hafta | Pınar Karşıyaka 73 - 79 Galatasaray CC

Re: TBL 7.Hafta | Karşıyaka-Galatasaray

evet gerçekten de karşıyaka sınavını iyi atlatırsak, (ki takımın hafta arası maç oynayıp çıkacağı ilk maç olması itibarı ile de önemli) önümüzü daha rahat görebiliriz.

Ne ballı adamım ya :)

Önceden ben takımı desteklemek için peşlerinden koşardım.Şimdi onlar benim peşimden koşuyor destek vereyim diye :)

arkadaşlar herkese merhaba 7tepe üniversindeki vizelerim bittikten sonra memleketime geri geldim tabiki izmirime 3-4 arkadaşım gelecek maç için istanbuldan biz desteklemeye gidiyoruz ama uA-izmir den daha bir ses seda yok org yapılcak mı yapılmıcak mı günler geçiyor madem bu takım 24 te 20 yapcak bu kıvılcımıı BURDAN YAKALIMMM!!!

fuat can amasya' Alıntı:
arkadaşlar herkese merhaba 7tepe üniversindeki vizelerim bittikten sonra memleketime geri geldim tabiki izmirime 3-4 arkadaşım gelecek maç için istanbuldan biz desteklemeye gidiyoruz ama uA-izmir den daha bir ses seda yok org yapılcak mı yapılmıcak mı günler geçiyor madem bu takım 24 te 20 yapcak bu kıvılcımıı BURDAN YAKALIMMM!!!

Bu konuyla ilgili istek ve görüşlerinizi

info@uaizmir.com

adresine bildirebilirsiniz.

çok zor bir maçla başlıyoruz 24 lük seriye.bu takımın sonuna kadar savaşacağından hiç şüphem yok.lakin bu kadroyla 15 galibiyet ya olur ya olmaz.yapılacak iki şey var.1. cezaları makul seviyeye indirtmek.(her türlü kulis çalışması ve ne gerekiyorsa yapılacak) 2. biri yerli, çok iyi 2 uzun transferi. başka yolu yok.

Mağlup olursak normal sonuç olur,ne yapalım takım bir anda dibe düştü deyip,vede böyle basiretsiz bir bahanenin arkasına saklanacağımızı,düşünen varsa çok büyük hata eder.

Sahaya 5 kişi ile çıkıyorsak eksik değiliz,demekki o zaman kazanmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız.

Galatasaray kulübünde 25 yıldır,asla pes edildiğine şahit olmadım.

Ben sezon başlamadan'da söyledim bu istikrarsız ve yetersiz yerli oyuncular olduğu sürece işimiz her zaman zor.2 Yabancı oyuncu'nun yaptığı katkıyı bütün yerlileri toplasan yapamıyorlar.

Erdal Icelli' Alıntı:
fuat can amasya":3oikzvwq]arkadaşlar herkese merhaba 7tepe üniversindeki vizelerim bittikten sonra memleketime geri geldim tabiki izmirime 3-4 arkadaşım gelecek maç için istanbuldan biz desteklemeye gidiyoruz ama uA-izmir den daha bir ses seda yok org yapılcak mı yapılmıcak mı günler geçiyor madem bu takım 24 te 20 yapcak bu kıvılcımıı BURDAN YAKALIMMM!!![/quote] [i]Bu konuyla ilgili istek ve görüşlerinizi[/i] [email="info@uaizmir.com' Alıntı:
info@uaizmir.com[/email]

adresine bildirebilirsiniz.[/quote:3oikzvwq]
erdal bey ultrAslan izmirin içinden çıkıp istanbula geldiğimi neler yapmam gerektiğini gayet iyi biliyorum attığım mesajda bir mesaj var izmirdeki abilerim kardeşlerim anladı zamanı gelince göreceksiniz...

ultrAslan forumunda sonunda aciklndi mac topiginde uA izmir maca gelmiyor istanbuldaki abilerimiz gitmesin demisler gecen mac 300 kisiydik hep destek mesaji verdik bunu anlayamadim ama bn gidicem tek basimada olsa destekleyecegim takimimi

Geçtiğimiz sezonki Karşıyaka maçındaki tribünden sonra bu sezon daha fazlasını bekleniyordu.ulAş abi böyle bir karar alınmış birşey demek düşmez.Saldır Galatasaray!

Çok zorlu bir süreç başlıyor. Ve bu süreçte her maç için terimizin son damlasına kadar mücadele etmemiz gerekiyor. İmkansızı başarmamız ve şu durumumuza sevinenlere karşı dik durmamız gerekiyor. Belki Karşıyaka'yı orda yenmemiz kolay bir iş değil. Hatta galibiyetimiz sürpriz olur. Ancak mücadele etmeden ne olacağını bilemeyiz.

24 maçlık serüvenin ilk ayağını kazasız-belasız atlatmamız dileğiyle.

Her maçı kazanmamız lazım ama bu deplasmandan hiç sağ çıkamadık. Ama herşeyin bir ilki vardır ve inşallah kazanacağız.Bazen düşünyorumda bu Cemal olayı iyi oldu :).

fuat can amasya' Alıntı:
ultrAslan forumunda sonunda aciklndi mac topiginde uA izmir maca gelmiyor istanbuldaki abilerimiz gitmesin demisler gecen mac 300 kisiydik hep destek mesaji verdik bunu anlayamadim ama bn gidicem tek basimada olsa destekleyecegim takimimi

Pınar Karşıyaka - Galatasaray?ımız C.C Maçına Gidiyoruz.. Saat 13:30?da Lozan Meydanından Otobüsler Hareket Edecektir. Org Ücreti: 7 TL?dir.(Gidiş Geliş) Bilet 5 tl oldugundan maç günü gişelerden temin edilecektir

uA İzmir organizasyon yapıyor gitmek istiyorsanız,bilgiler yukarıdadır.

http://img410.imageshack.us/img410/1351/99262732.png

canksk.png

Bülent kardeşim, bu pankartı hazırlayan renktaşlarım GALATASARAY yazmak yerine, GS Cafe Crown yazmış.
Kasıt arama yani, bu futbol taraftarının basketbola entegre olmuş halidir.

Çok zorlu bi maç olucak biletler tükendi burada ateşli bir atmosfer bizi bekliyor ama bizde desteğimizi sonuna kadar vericez !!