TBL 7. Hafta | Türk Telekom 69 - 97 Galatasaray CC

Re: Türk Telekom 69 - GALATASARAY 97

Erkek takımımıza inanılmaz saygı duyuyorum fakat bence ilk beş başlamayı hak eden 2 Türk oyuncumuz Tutku ve Ermal'dir.

Takımı zaten kaç maçtır izliyoruz diyecek bir şey yok da asıl Telekom'un geldiği hallere bak.Yazıktır günahtır ya.

Re: Türk Telekom 69- GALATASARAY 97

Telekom şubeyi kapatacak herhalde, o kadar kötüler ki. Avrupa maçlarında da kötüydüler.

Bizde gözle görülür gelişmeler var. Nazar değmesin. Tahtaya vurdum. Ulan, Schumpert Türk olup 1 tane 5 numara alsaydık ne olurdu sanki!..

Maçın skorunu doğru yazmayan Forum Yönetimi İstifa. :)

Telekom'da sıkıntılar çok farklı boyutta diye düşünüyorum. Takımın iyiliği ktöülüğü dışınd ayabancı oyuncuları pota dibinden bomboş kaç defa sayı çıakrdı. Neyse beni bağlamıyor. Bize sponsor olmalarını istiyorum ama Ankara'da bir takımın olmasını da istiyorum. Ama gecekonduya sırtını dayarsan o takım olmaz. Ankara'dan başka bir takım çıksın ümidimizi sürdüreceğiz.

Sağlam bir reboundcu ile yıllardır beklenen Galatasaray - Fenerbahçe finali bu sene oynanacaktır. Seneyede yıllardır beklediğimiz euroleague de mücadele ederiz heralde bu arada muhtemelen seneye Türk Telekom ilede isim sponsorluğu için anlaşırız.

Tek söylemek istediğim şey FAruk Akagün'e ciddi şekilde üzüldüm.

İkinci olarak da söylemek istediğim şey maçı izlerken uyumuşum :)

Telekom şubeyi kapatsın, bize sponsor olsun.

Telekom'u hiç sevmem ama ben bile üzüldüm şu durumlarına.

Re: Türk Telekom 97 - GALATASARAY 69

Link cok kotuydu maçı dogru durust izleyemedim bu yuzden yorum yapmayacagım. İstatistik uzerinden birkaç sey yazmak istiyorum.

*Cantu maçından sonra bu maçta da ribaund konusunda rakibe ustunluk sağladık.
*Sezon başından beri sartlar ne olursa olsun içerden oynamaya devam ediyoruz ve bununla birlikte asist sayımız istikrarı yakaladı.
*Uc uzunumuz toplamda yine 60dk civarı sure aldı.
*Andric bir kez daha oynadıgı sureye göre oldukça hızlı bir şekilde faul hakkını doldurdu.

Telekom'a gercekten yazık oluyor, butce kuculme gibi sebepler bir yana su ligdeki en dagınık takım ve bunun mazereti yok, bu kadar olmaz.

Faruk hoca,

Ben kendini ispat etmiş bir insanım, Galatasaray salonun duvarlarına bakın Galatasaray'ı en son şampiyon yapan hoca benim. Benim adım yazar orada dedi.

Ben araya torpil koymadım, milletvekili koymadım, cuma namazlarında iş bağlayıp buraya hoca olmadım. Emeğimin hakkı ile buraya hoca oldum dedi.

Bir kaç kişi istifa diye bağırdıkları için gitmem ben, yönetim kurulu verir tazminatımı gönderir, şu zamanlarda hala insanlara istifa diye bağırtıyorlar dedi.

Nba'de ki işimi bırakıp geldim ben buraya dedi.

Bizim oyunumuzu da övüp bitirdi.

Son yillarda bu kadar kolay bir maç oynadigimizi hatirlamiyorum gerçekten söylenecek çok sey yok önce avrupadaki maci sonradan da banvit macini dusunmeliyiz .

İnsaflı olaydık keşke :p

Beklenen bir galibiyetti zaten TT'un durumu biliniyor çoğu kişi tarafından zaten,
ama her galibiyetin değeri var hemsi takımımızın takım olabilme olgusunu dahada geliştirmesi için bir araç.

Telekom takımınıda,seyircisinide hiç sevmem.Bu hallerinede hiç üzülmüyorum.Sadece coach larına üzüldüm.Bizimle birleşsinler seneye,her yıl rezil olmalarına gerek kalmaz.

Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz bu açık..Oyuna girenler çıkanları aratmayacak şekilde oynuyor , mücadele var bi kere.
İlk yarıda dikkatimi çeken bir şey vardı.Rahat bir maç oynamamıza rağmen benchte oturanlar çoğu pozisyonları ayakta izleyip tepki verdiler. Takım olmak en önemlisi o yüzden bunlar benim çok hoşuma gidiyor.