TBL 8. Hafta | Casa TED Kolejliler 66 - 75 Galatasaray CC

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi'nin sekizinci haftasında Casa TED Ankara Kolejliler ile karşılaşıyor. Ankara deplasmanındaki maçımız, 29 Kasım 2008 Cumartesi saat 16:00'da TOBB Spor Salonu'nda yapılacak.

CASA TED 2008-2009 Sezonu Kadrosu

Quan Prowell
Caner Öner
Kevin Bell
Önder Külçebaş
Polat Kaya
Erek Hansen
Özgür Adıgüzel
Ziya Yarkan
Caner Erdeniz
Volkan Çetintahra
Alper Özcan

Re: TBL 8. Hafta | Casa TED Ank. Kolej. ? Galatasaray

Caner geçen maç iyi oyun çıkardı Ted Kolejinde.Bu arada teknik kadro da değişime gittiler.Hasan Özmeriç yeniden geldi.Değişimin ilk maçı olaraktan başımıza bela açabilirler.Disiplinli oynamamız şart.

Ne Skytürk ne spormax veriyor of :oops:

Neyse önemli maç.Rakibin galibiyeti yok bu onları dahada motive eder ama 15-20 sayı farkla kazanırız.Telekom Fener maçının olmasıda bir avantaj.Aliağada belki bir süpriz yapar efesi yener(Daha önce bjkyi ve ülkeri yendiler)

aliağanın süper bir takım kurduğunu sölemiştim eğer roberto bergenseni göndermeslerdi daha da süper olurdu

ciddi bir oyunla rahat bir galibiyet bekliyorum aslanlarımızdan

birde ms den patlama bekliyorum bu mac (17 sayı 7 asist 3 rb) :):):)::)

Veysel Kaya' Alıntı:
aliağanın süper bir takım kurduğunu sölemiştim eğer roberto bergenseni göndermeslerdi daha da süper olurdu

Bergersen yaklaşık 3-4 ay gibi uzun süreli bir sakatlık geçirdi.Aliağa bu yüzden Roderick Wilmont ile anlaştı. ;)

Maça gelecek olursak , maça konsantre olursak rahat bir şekilde kazanacağımızı düşünüyorum.Tahmin yürütenler var.Bende yürüteyim.Tonio çoğu maçta uyguladığı tarifeyi uygulayıp rahat 20 sayı ve üstü atar.Tabi her bulduğu topu atmazsa.

TOBB Salonu´na nasıl gidebilirim diyenler olacaktır mutlaka...

En basit tarifle salon Armada AVM´nden 15 dk yürüme mesafesinde.

Bir hatırlatma yapmakta fayda var, bilet fiyatları çok uçuk olmazsa salonun küçük olması nedeniyle biletler bitebilir.

Ordayım...
Maçı kazanmamız için Türkiye Kupasındaki gibi çok ciddi oynayıp,rakibi hafife almamamız gerekir.

Bu sene bu tip kazanabileceğimiz ve risk seviyesi yüksek olmayan maçları kazanıyoruz. Bunun maçta da devam edeceğini düşünüyorum...

merhaba arkadaşlar. ya bilet hakkında bilgisi olan var mı? maça gitmek istiyorum bilet bulursam. bilet konusunda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

bilet kaç para?
ve nerede satılıyor?
biletix'e baktım göremedim

Biletix'te satış olmaz sanırım. Salona girişte satılır diye düşünüyorum ve pahalı olacağını da zannetmiyorum.

Şu ana kadar Kolejin içerdeki tüm maçlarında salondaydım,biletler fix 5 ytl idi.Ama daha önceki yıllarda kötü anılarımız var Kolejin bilet fiyatları ile alakalı olarak,geçen yıl 15 ytl idi biletler.

Hocaları değişti,0-7 ile sondalar;yüksek bir ücret belirleyebilirler taraftar desteğini engellemek için.

Bu maçıda kayıpsız atlatırız..Durumları çok kötü ama rakibi hafife almamalıyız..bazen sayı farkıyla önde oldugumuz zaman geriye düşüyoruz geçen sene gibi umarım maçı ciddiye alırız..