TBL 8. Hafta | Galatasaray CC 61 - 52 Banvit

Re: GALATASARAY-Banvit (CANLI)

Linkler çok donuyo iyi bir link yok mu?

Emre Karakaplan' Alıntı:
Bu Yiğitcan Turna'yı hiç unutmucam. Bize son saniyede orta sahadan üçlük atmıştı.
Ve o maçı, saçmasapan olur olmaz biçimde attıkları tesadüfi sayılarla kaybetmiştik anımsadıklarım doğruysa..... 95-102 ydi galiba.....

Zaaflarımıza göre oynuyoruz, ebatlı uzunları olan rakibe karşı uzunları birebir bırakmayıp, içeriyi kalabalık tutarak dengelemeye çalıştık ve basarılı olduk. Genelde rakiplere ustunluk kurdugumuz tç/tk oranında ustunlugu rakibi versek de top paylaşımı/dogru hucum ve ribaund zaafı yaşamayarak dizginleri elimizde tutuyoruz.

bende rochestie nin bizim seviyenin oyun kurucusunun olmadığını düşünüyorum ( şu ana kadarki performansı belki alıştıkça gerçek performansını vericek) ama bugün gerçekten iyi ve eğer böyle devam ederse ben oktay hocanın çok zor bir kararın eşiğinde olduğunu düşünüyorum tabii ender transferi arkasından gelicek bir uzun transferi daha avantajlı olacak ama rochestie böyle performans verirse silmek zor olucak onun için oktay hocanın ve rochestienin zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum

Bu arada ben sadece rochestienin iyi performansını söyleyecektim ondan canlı yayın başlığına yazıyordum ama yazdıkça arkası geldi onun için özür dilerim transfer başlığına yazmam gerekiyordu

Cem Bayındır' Alıntı:
[quote="Emre Karakaplan":zklv4s5h]Bu Yiğitcan Turna'yı hiç unutmucam. Bize son saniyede orta sahadan üçlük atmıştı.
Ve o maçı, saçmasapan olur olmaz biçimde attıkları tesadüfi sayılarla kaybetmiştik anımsadıklarım doğruysa..... 95-102 ydi galiba.....[/quote:zklv4s5h]
Simmons ve Davis de attıkça atmıştı....
Hakemlerin de her türlü iğrenç düdüklerini de asla unutmamak lazım....
Mesel apaçık geri pasına (son sndeki) düdük dahi çalmamışlardı....
Neyse dün geçti bugüne bakalım......
8)

yeni isten geldim.. hey masAllah mac cok süper gidiyor bizim acimizdan.. maci seyreden renktaslar ilk yari bizden oyunu kim domine etti?

:( Çok uzatmak ve anmak istemiyorum ama maçımızı katleden o günün hakemleri:
Engin Kennerman-Elif İnci-Halil Baldemir üçlüsü idi.....