TBL 9. Hafta | Aliağa Petkim 64 - 96 Galatasaray CC

Re: TBL | Aliağa Petkim - GALATASARAY

29 Aralık´a kadar kayıpsız geçeceğimizi düşünüyorum, öyle umut ediyorum. Bana bu güveni veren, umudu aşılayan Oktay Mahmuti önderliğindeki yürekli oyuncularımızın İzmir deplasmanından rahat bir galibiyetle döneceğini düşünüyorum.

Parkelerde armanın hakkını vermeye devam!

Düzeltme: Öncesinde PANELLINIOS-GALATASARAY C.C maçı varmış 07.12.2010 tarihinde.

Aliağa'nın uzunu Hunter cezası nedeniyle oynayamayacak bu karşılaşmada. Hareketli iki kısaları haricinde sorun çıkartabilecek bir oyuncuydu, önemli bir avantaj bizim için.

zor bir maç seyirci baskısını unutmayın daha yunanistan deplasmanında kötü oynadı takım .kazanacagımız garanti degil

Barış Gül' Alıntı:
zor bir maç seyirci baskısını unutmayın daha yunanistan deplasmanında kötü oynadı takım .kazanacagımız garanti degil

Seyirci baskısı hem de İzmir'de? O imkansız işte İzmir hiçbir zaman deplasman değildir.Karşıyaka bile bize deplasman olmamıştır Aliağa mı olacak?Geçen sene Ömer abide gelmişti bu deplasmana gayet güzel tribün yapmıştık fakat son maçtı ve şansız bir şekilde yenilmiştik.Sıkıntı olursa Aliağa'nın salon yapısı ve potaları alışmama sorunları olabilir.Başka hiçbir sorun olcağını sanmıyorum o konuda.

Buradan gelecek olan arkadaşlar varsa otobüslerimiz saat 13.00'da Lozan Meydanın'dan kalkacak.Gidiş-geliş henüz netleşmedi fakat 20-25 arası olur tahmince.Buradan gelecek olan arkadaşlar varsa buraya yazarlarsa bende adlarını yazdırırım.

Hüsnücan Ardil' Alıntı:
[quote="Barış Gül":3qmy4xxy]zor bir maç seyirci baskısını unutmayın daha yunanistan deplasmanında kötü oynadı takım .kazanacagımız garanti degil

Seyirci baskısı hem de İzmir'de? O imkansız işte İzmir hiçbir zaman deplasman değildir.Karşıyaka bile bize deplasman olmamıştır Aliağa mı olacak?Geçen sene Ömer abide gelmişti bu deplasmana gayet güzel tribün yapmıştık fakat son maçtı ve şansız bir şekilde yenilmiştik.Sıkıntı olursa Aliağa'nın salon yapısı ve potaları alışmama sorunları olabilir.Başka hiçbir sorun olcağını sanmıyorum o konuda.

Buradan gelecek olan arkadaşlar varsa otobüslerimiz saat 13.00'da Lozan Meydanın'dan kalkacak.Gidiş-geliş henüz netleşmedi fakat 20-25 arası olur tahmince.Buradan gelecek olan arkadaşlar varsa buraya yazarlarsa bende adlarını yazdırırım.[/quote:3qmy4xxy]

ben gelirim kardeş toplu gidilecekse çok iyi olur özel mesajla tel no göndersene araşalım yaz benim adımı gelenlere izmirde yanlızmı bırakacağız aslanlarımızı

Ben de Bergama'dan geleceğim maça.
Aliağa evinde büyük takımlara karşı iyi oynuyor. Jerome Randle, Aubrey Coleman, Hüseyin Beşok bizi zorlayabilecek oyuncular. Brandon Hunter'ın cezası baya zorlayacak onları.
Olaysız bir maç olur umarım.

Büyük takım olmaya başlıyorsak bu maçlarda kazaya uğramamalıyız.

İlk periyotta rakibe kazanabiliriz düşüncesi bile verdirmeden oynamak lazım.

Hüseyin-Ermal eşleşmesini merakla bekliyorum.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Büyük takım olmaya başlıyorsak bu maçlarda kazaya uğramamalıyız.

O eşleşmeden Ermal yenik çıkarsa yazıklar olsun derim ..

Muratcan Köseoğlu' Alıntı:
[quote="Gazanfer Tosun":17eea6de]Büyük takım olmaya başlıyorsak bu maçlarda kazaya uğramamalıyız.

O eşleşmeden Ermal yenik çıkarsa yazıklar olsun derim ..[/quote:17eea6de]

Ermal yenik çıksın, sen yazıklar olsun de burada, biz de sana güle güle deriz forumdan ;)

bu kaan üner de bizi görünce cosuyor. Cok antipatik bir takımlar umarım sorun çıkmaz ülkerspor maçına kadar

Hüsnücan Ardil' Alıntı:
[quote="Barış Gül":3qu40wkp]zor bir maç seyirci baskısını unutmayın daha yunanistan deplasmanında kötü oynadı takım .kazanacagımız garanti degil

Buradan gelecek olan arkadaşlar varsa otobüslerimiz saat 13.00'da Lozan Meydanın'dan kalkacak.Gidiş-geliş henüz netleşmedi fakat 20-25 arası olur tahmince.Buradan gelecek olan arkadaşlar varsa buraya yazarlarsa bende adlarını yazdırırım.[/quote:3qu40wkp]

Bende gelmek isterim mümkünse biraz geç oldu ama internetim yok bu aralar bakamadım hiç foruma 1 arkadaşım daha gelmek istiyor ama kesin değil 1+1 olarak yazabilirmisiniz ismimi