TBL 9. Hafta | Darüşşafaka Cooper Tires 58 - 69 Galatasaray CC

Beko Basketbol Ligi 9. Hafta Maçı

Darüşşafaka - Galatasaray

Tarih: 13.12.2009 13:00
Yer: Ayhan Şahenk Spor Salonu
Tv: Spormax
Kazanmamız gereken bir maç.Umarım Tofaş maçı gibi olmaz.

Re: TBL 9.Hafta | Darüşşafaka - Galatasaray

bu maçı kazanamazsak zaten, hiç transfer falan demeyip ikinci ligden başlayalım işimize..

Darüşşafaka ilk galibiyetini bizi yenerek alacaksa zaten bu ligde işimiz yok demektir.. Kazanırız tabii ki..

Tugay EREN' Alıntı:
Bu kaçıncı ya her maç bekliyorum belki bu hafta maçımızı skyturk verir diye,inatla vermiyorlar.Eskiden maçlar ntv'deyken ne güzeldi genelde 3 büyüklerin maçları veriliyordu,şimdi kalite bakımından düşük maçları yayınlıyor skyturk genelde.

Bizim için kazanmaktan başka bir şans yok bu maçta,olurda kaybedersek bu maç'ı herşey bitecek belki.

Bu maçı mutlaka kazanacağımızı düşünüyorum. Cumaya kadar tahkimden de olumlu sonuç çıkarsa takıma artı motivasyon getirir.

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Bu maçı mutlaka kazanacağımızı düşünüyorum. Cumaya kadar tahkimden de olumlu sonuç çıkarsa takıma artı motivasyon getirir.
tam kararın ne zaman açıklanacağı tam olarak belli mi ?

Çok kritik bir maç. Mutlaka almalıyız. Aksini düşünmek istemiyorum, mucizelere kalır işimiz.

Artık biryerden başlamamız lazım. Tofaş maçı gibi olursa çok kötü olacak öbür hafta dışarda Mersin gibi güçlü takımla oynayacagız. Bu maçı almamız lazım morallerin düzelmesi için.

Artık Tofaş'ı unutup diğer maçlarımıza konsantre olmamız lazım. 20 sayı üstü farkla kazanırız bence.

:) yine ayhan şahenk yolları gözüktü demek özlemiştim onca yolu çileyi çekmeyi :) Biletler hakkında bilgisi olan var mı biletix'te bi hareketlilik yok nettende baktım telefondanda sordum pazara görüşürüz. 15.30'da da bayan maçı oraya yetişemiyoruz :oops:

bu daçka gelir bize patlar...takımımız sönük takımları canlardırmada 1 numara her zaman!!!

bu arada bilet fiyatları ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa süper olur.