TBL 9. Hafta | Galatasaray CC 81 - 68 Kepez Belediye

Re: TBL 9. Hafta | Galatasaray Cafe Crown-Kepez Bld

Burak Barut' Alıntı:
Barış derken abi : )
O dün gitti Burak verelim : )
Ooo Abi Golden State oyuncularına güzel bir yazı hazırlasak mı :)

Barış beni mi andı ne! hauahu ya Burak o değil orhan gencebay modundayım dün şu berlin olayıda olmasa resmen nirvanayı bekleyen hindlilere döndüm,hangi maça kafamı çevirsem tokat yiyorum.bu kadar acıyı kaldırmadı bünye isimleride şaşırdı pardon ,golden state e gelince christmas a kadar 12 maç var sanırım bi içerde milwaukee yi yenebiliriz,gerisi teen-slasher :)

Eser Abi, sende kuzenim gibi Golden State'i kısaltılmış şekli GS diye desteklemiyorsun değil mi ? =)

Tugay Aktepe' Alıntı:
Eser Abi, sende kuzenim gibi Golden State'i kısaltılmış şekli GS diye desteklemiyorsun değil mi ? =)
Tugay mantıklı aslında yaptığı kuzenin,ama biz akrostiş Warriors taraftarı değiliz :=) ;böylece Kepez topiğinide el birliğiyle mahvettik!

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":1xc70yz2]Eser Abi, sende kuzenim gibi Golden State'i kısaltılmış şekli GS diye desteklemiyorsun değil mi ? =)
Tugay mantıklı aslında yaptığı kuzenin,ama biz akrostiş Warriors taraftarı değiliz :=) ;böylece Kepez topiğinide el birliğiyle mahvettik![/quote:1xc70yz2]
son cümle mükemmel ya... :p :p :p

Eren Aydın' Alıntı:
son cümle mükemmel ya... :p :p :p

Ben de bayıldım son cümleye ama katılmadım.
Maç hakkına konuşulacak ne var ki ? =)
Daha önce söylediğim gibi toplama kampını andıran Kepez...
Araba yıkayıcılarından 30 fark yiyen Galatasaray...
Hahaha.Güzel maç olacak,çok güzel. =D

kepez'e yenilebilecek kadar yetenekli bir takım olduğumuzu sanmıyorum...:)

Yarın yine salondaki yerimizi alalım, ligde hala iyi durumdayız, hele TT yenilmişken bu maçı kazanmamak hiç olmaz.

Yarın salonda görüşmek üzere.

skytürk'de iyi alıştı bizim maçları vermeye.neyse kolay bi maç olur.Traktörüde[Robert DeShaun Traylor] canlı gözle izlemiş oluruz.

atkins oynayacak mı?

Ligdeki zor süreç öncesi son kolay gözüken maçımız. Rakiplerimizden TT nin de yenildiğini ve haftaya efes- TT maçının olduğunu da düşünürsek kesinlikle kazanmalıyız..

Bu hafta Aliağa Bel. Telekom'u yendi, haftaya da Efes - Telekom maçı var ikisi de liderliğe oynayan takım.Eğer önümüzdeki maçlarımızı alırsak çok büyük avantaj yakalarız. İkinci yarı maçları başlayana kadar takım da toparlanır ara dönem transferleri falan olur.Zizic'i falan göndeririz yerine aradığımız gibi oyuncu buluruz.Polat Kaya,Tufan Ersöz iyileşir takım istediğimiz şekle döner umarım. Bu maç belki kolay ama strateji açısından önemli bir maç kaybetme gibi bir lüksümüz yok.

Burak Ceyhan' Alıntı:
İkinci yarı maçları başlayana kadar takım da toparlanır ara dönem transferleri falan olur.Zizic'i falan göndeririz yerine aradığımız gibi oyuncu buluruz.Polat Kaya,Tufan Ersöz iyileşir takım istediğimiz şekle döner umarım.

Çok fazla iyimsersin Burakcım. =)

Tugay neden öyle dediğini anlıyorum ama iyimser olmak zorundayız, olaylara olumlu ve iyimser bakmazsak sonumuz ne olur düşünmek lazım...

Atkins forma giyecekmiş, izleyelim yeni oyuncumuzu.

Çok üzgünüm ama maçta olamayacağım halbuki çok alışmıştım maçlara gitmeye, canlı izleyeme :oops: