TBL 9. Hafta | Galatasaray CC 81 - 68 Kepez Belediye

Re: TBL 9. Hafta | Galatasaray Cafe Crown-Kepez Bld(Ertelendi)

Hakikaten yazıklar olsun ya.Galatasaray'a yapılan rezilliği geçtim,biz bu salonlarlamı Dünya Şampiyonası'na ev sahipliği yapıcaz.Gerçekten yazıklar olsun.

Herseyi gectim bu kadar insan yarın bir daha mı bilet parası verecek ? REZALET

Emin Doğanca' Alıntı:
Herseyi gectim bu kadar insan yarın bir daha mı bilet parası verecek ? REZALET
Yok artık.O kadarını yapmazlar heralde.Bu maça gelen insanları bir dahaki Kepez maçına alırlar.Almazlarsa artık herkesin tepesi atar.

Valla uyuya kalmıştım.Yetişemedim maça.Tatil olması biraz sevindirdi biraz üzdü.Yarın olursa maç gidicez inşallah.

Re: TBL 9. Hafta | Galatasaray-Kepez Bld. (Yarın 17:30)

Derbent Teksas :ehue

Evet Fenerbahçe maçında spiker söyledi.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":2583dwdf]Tam bir REZALET!

Paragöz DAÇKA bunun nasıl Bakımını yaptırmaz!

İlk kez Özyer'i şuçlamadınız ağlamak istiyorum ;)[/quote:2583dwdf]

Olurmu Burakcım Abdi İpekçi yerine Bu salonu isteyen Özyer en büyük suçludur :) .

en kalitesiz salonlarda bile artık bu sorun yaşanmıyor.Eğer doğru hatırlıyorsam ligin başındada bu olay daçkanın başına gelmiş ve maç tatil olmuştu ?

Aslında iyi yönden de bakmak lazım. Maça kötü başlamıştık, yarın bu bozukluğu düzeltebiliriz. Atkins de bir antreman daha yapabilir.

Bu arada dacka feneri yendi.... :)

Acık konusuyorum soner şentürkü alan takım ve bunu başaran yönetim benim gözümde en kral yönetimdir.Kim alırsa alsın alkışlarım..

Bu olayın tek iyi tarafı özel işlerim olduğu için maçı izleyemeyecektim.
Şimdi düşündümde yarın da izleyemeyeceğim çünkü ankaragücü maçı var.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":26ohk6p1]Tam bir REZALET!

Paragöz DAÇKA bunun nasıl Bakımını yaptırmaz!

İlk kez Özyer'i şuçlamadınız ağlamak istiyorum ;)[/quote:26ohk6p1]

Ben de seni o skorbord üreticisini savunmadığın için şuçladım. Hazır bu kadar insan o skorbord hatasını eleştirirken senin o yapımcıların da hata yapabileceğini düşünüp o şekilde davrandığını görmek daha doğru olurdu, forum içinde yanlışları yapanları bu kadar savunan birisinden başka birşey de beklenemez zaten di mi Burakcım :)

anlamadım bi konu var yarın akşam 19.00 da futbol maçı var yönetim ve murat özyer bu konuda nasıl ağırlığını koyamıyor yazık ya ben iyi galatasaraylı olarak 2 maça da bakmak isterdim ama basket maçının ilk yarısına bakabileceğiz galiba

b][/quote]

İlk kez Özyer'i şuçlamadınız ağlamak istiyorum ;)[/quote]

Ben de seni o skorbord üreticisini savunmadığın için şuçladım. Hazır bu kadar insan o skorbord hatasını eleştirirken senin o yapımcıların da hata yapabileceğini düşünüp o şekilde davrandığını görmek daha doğru olurdu, forum içinde yanlışları yapanları bu kadar savunan birisinden başka birşey de beklenemez zaten di mi Burakcım :)[/quote]

:) :) :)