TBL All-Star

Evet All-Star oylamaları başladı..Takımımızın oyuncularının büyük bir desteğe ihtiyacı var çünkü bu sene onlar en iyi olmayı ve bu organizasyonda yer almayı hakettiler..

Listelerdeki oyuncularımız şöyle;

Türk Oyuncu Kurucu
Cüneyt Erden

Türk Skorer Guard
Cenk Akyol
Murat Kaya (Murat'a oy vermeliyiz bence bölünmeyelim)

Türk Kısa Forvet
Tufan Ersöz

Türk Uzun Forvet
Erdem Türetken

Türk Pivot
Fatih Solak
Hüseyin Beşok (Kesinlikle bölünmeyelim ve Hüseyin'e oy verelim)

Yabancı Oyun Kurucu
Dee Brown
Robert Hite (Hite'ın buraya konulması tek kelimeyle rezalet biz ikisini de sokarız -Ayrıca Hite'ın takımına Bjk yazılmış yuh)

Yabancı Skorer Guard
Burda oyuncumuz yok ama Hite burda olmalıydı..

Yabancı Kısa Forvet
Oyuncumuz yok.

Yabancı Uzun Forvet
Charles Gaines (Gaines'e oy verelim ama Owens'ı da ikinci yapabiliriz bence)
Chris Owens

Yabancı Pivot
Oyuncumuz yok..

Buradan oy verebiliriz;

http://www.tbl.org.tr/beko/allstar_anket_2008.asp

Bilgiler: Siz basketbolseverlerce verilen oyların yanı sıra, basın mensuplarının ve antrenörlerin de oyları toplanacak, her kesimin değerlendirmeleri eşit olarak sonuçlara yansıyacaktır. Her pozisyondan ikişer oyuncu ile, bunların dışında kalıp da en yüksek oyu almış olan iki oyuncu halkın tercihi olarak değerlendirmeye girecektir. İki takıma seçilecek 24 sporcu arasında bir kulüpten maksimum 5 oyuncu bulunacaktır. 12 kişilik takım kadrolarında ise bir kulüpten maksimum 3 oyuncu bulunacaktır.

Re: TBL All-Star Oylaması Başladı..!

Ben de ne zaman başlayacak diye kendi kendime soruyordum.Ben de oyumu kullandım.Bazı hatalar olmuş.Hite'ı Beşiktaş'ın oyuncusu olarak göstermişler :? Dee Brown,Charles Gaines,Hüseyin,Hite,Murat en azından orada olmalıdır.Diğer görmek istediğim oyuncular;Marshall,Strickland,Lorenzo Gordon.

siz all star mı izlemek istiyorsunuz yoksa gs maçı mı?ben el amin dururken neden dee brown'a oy veriyim ki.gereksiz bir hava yaratıyorsunuz bence bölünmeyin ona oy verin buna oy verin...fener'in geçen sene yaptığını yapmak Galatasaray taraftarını fb taraftarı seviyesine indirir dikkat!

Galatasaray oyuncularından ayrı olarak Chris Burgess Drew Nicholas gibi isimlere oyum gitti. Site rezalet bu arada, tbl.org.tr sitesinden bahsediyorum.. Sürekli hata veriyor DB hatası, aptal aptal şeyler.. Profesyonellik namına bir şey yok.

Robert Hite
Andrew Nicholas
Preston Shumpert
Chris Owens
Lorenzo Gordon

----------------------------

Cüneyt Erden
Murat Kaya
Tufan Ersöz
Kerem Gönlüm
Hüseyin Beşok

Ben oyumu böyle kullandım.. Hayırlısı neyse o olsun.Robert Hite'nin guard yerinde oylanmasına federasyonun cahilliği diyorum başka birşey demiyorum..

Deniz Baskın' Alıntı:
siz all star mı izlemek istiyorsunuz yoksa gs maçı mı?ben el amin dururken neden dee brown'a oy veriyim ki.gereksiz bir hava yaratıyorsunuz bence bölünmeyin ona oy verin buna oy verin...fener'in geçen sene yaptığını yapmak Galatasaray taraftarını fb taraftarı seviyesine indirir dikkat!

O bölümün oylamasında smaç özelliği de yüksek olan Robert Hite'yi El Amin'e kesinlikle tercih ederim..

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":493tcjdt]siz all star mı izlemek istiyorsunuz yoksa gs maçı mı?ben el amin dururken neden dee brown'a oy veriyim ki.gereksiz bir hava yaratıyorsunuz bence bölünmeyin ona oy verin buna oy verin...fener'in geçen sene yaptığını yapmak Galatasaray taraftarını fb taraftarı seviyesine indirir dikkat!

O bölümün oylamasında smaç özelliği de yüksek olan Robert Hite'yi El Amin'e kesinlikle tercih ederim..[/quote:493tcjdt]
onu örnek olarak verdim...demek istediğim bence murat kaya nın filan orada olmaması gerektiğidir...2 sene önce semih'in orda ne işi var diye laf ettik ve haklıydık fakat şimdi murat kaya orda olursa onların yaptığını yapmış olacağız...bence hakedenlere oy verin

Bosuna ugrasmayın arkadaslar oylara baktıkları yok, kafalarına göre belirliyorlar. Bayanlar all-stara seçilen oyuncular bunun en güzel örneği. Yazık, tek kelimeyle böyle bir organizasyon için yapılarn rezalettir.

Bende bizim basketçilerin olduğu bölüme oylarımı verdim.Geri kalanlarınada Nicholas ve Adeleke'ye verdim.Şu Hite'ı yabancı skorer guard'a koyup,takımını düzeltirlerse sevinirim :).Çünkü ona oy kullanamadım

Bende oylarımı kullandım. Hüseyin, Cüneyt, Hite,Owens veya Gaines bunu hak ettiler. ayrıca Murat da özellikle son dönemdeki performansı ile tırmanışta... Bakalım nasıl kadrolar çıkacak...

Cüneyt Erden
Sinan Güler
Tufan Ersöz
Erden Türetken
Hüseyin Beşok

Robert Hite
James White
Victor Bernard King
Charles Wayne Gaines
Lorenzo Gordon

Cüneyt Erden (4)
Murat Kaya (3), Cenk Akyol (1)
Tufan Ersöz (4)
Kerem Gönlüm (4)
Hüseyin Beşok (4)

Robert Hite (3), Dee Brown (1)
Sean Marshall(2),Nicholas (2)
Shumbert (3),Hutson(1)
Charles Gaines (4)
Sandro Nicevic (2),Gordon (2)

Geçen seneden kalma 4 adresimle oy kullandım.Parantez içinde olanlar 4 adresimden hangisine kaç kez verdiğim oy sayısıdır.

Deniz Baskın' Alıntı:

Ne alakası var..Tabiki görmek istediğimiz oyunculara oy vereceğiz..Ben onları görmek istiyorum onları yazdım..Ayrıca onlara oy verirsek kimsenin seviyesine inmeyiz..Biz her sene oyuncularımıza oy veririz..Bu sene mi çıktı bizim oyuncularımıza oy verme durumumuz sanki?

Oyumu verdim.Zaten açıklama da "12 kişilik takım kadrolarında ise bir kulüpten maksimum 3 oyuncu bulunacaktır." diyor Aslanlarımıza yüklenelim 2 karma takıma da 3 oyuncumuzu sokalım..

Galatasaraylı olarak bir tek Hüseyin Beşok'u garanti gördüm. Owens'ta zorlarsak alabilir. Efes'ten Gregory'nin de birşey alması lazım.

Hite'ı Bjklı yazmışlar, herhalde kısa sürede farkederler.

Bu anketi hazirlayan arkadaslar maalesef ki basketboldan ve oyuncularin mevkiilerinden bihaber. Koskoca Turkiye Basketbol Federasyonu' nun bu yanlısları yapması uzucu.

Ilk etapta gozume carpan (basketbolu biraz bilen insanlar icin de carpmaması da imkansız zaten) hatalar:

1. SG hatta SG-SF oynayan bir oyuncu Robert HITE nasıl PG olur? Tabi yanında yazılan klubu de fiyasko!
2. PG oynayan Alpella' lı Marshall STRICKLAND nasıl SF olur?
3. SG oynayan Besiktas' lı Rick APODACA nasıl PG olur?
4. SF oynayan, hatta zaman zaman PF' a bile kayan Fenerbahce' li Emir PRELDZIC nasıl SG olur?
5. SF oynayan Fenerbahce' li James WHITE nasıl SG olur?
6. PG oynayan Efes Pilsen' li Rashard WRIGHT nasıl SG olur?
7. PF oynayan Efes Pilsen' li Andre HUTSON nasıl SF olur?
8. SF oynayan Karsıyaka' lı Sean MARSHALL nasıl SG olur?

acaba bu abuklukların sebebi, federasyonun bazı oyuncuların çakışması sonucu allstar dışında kalmasını engellemek için olabilirmi diye düşünmüyor değilimne bileyim gs den dee ile hite ı birbirine kırdırıp başka birini de sokayım sisteme gibi (sadece gs için değil her takım için)
neyse,
sonuç: becerememeye devam ediyorlar

TBF her zamanki gibi beceriksizliğini ve acizliğini bu organizasyondada gösterecek gibi görünüyor.

Robert Hite - Beşiktaş Cola Turka (!) Yok artık..