Teknosa Türkiye Kupası

Konya'da umarım istenen desteğe ulaşılır çeşitli şehirlerden gelecek renktaşlarla birlikte. Takımımızın gruptan çıkacağına inanıyorum.

bu yaz şubede yaşananları çok fazla takip etmedim moralim bozulmasın diye.. hatta forumun buralarına uğramadım bile.. daha takımımızı da hiç izleme şansı bulamadım. herhalde pivotsuz yeni bir basketbol düzeni keşfettik, onu oynayacağız.. ben bu kadroda galatasarayda oynayacak 5 numrara varsa göremedim.. türkiye kupası geçtiğimiz senelerde bize hep sıkıntı olmuştu.. bu sefer olmaz.. gruptan zorlanmadan çıkarız diye düşünüyorum ama sonrasında neler olur bilemiyoruz.

Konya'dayız...

19 Mayıs Spor Salonu'ndayız...(Yeni adıyla "Torku Arena"dayız)

Armamızın hep yanındaydık...

Yine yanındayız...

bu takım daha hazır degil elenirse kimse şaşırmasın.tufan 2.linderod.her sene sakatlıkta .oynıyamıyor .pota altında iyi degiliz. mutlaka 5. yabancı oyuncuyu almamız lazım pivot .cemala .güvenilmez

bu takım daha hazır degil elenirse kimse şaşırmasın.tufan 2.linderod.her sene sakatlıkta .oynıyamıyor .pota altında iyi degiliz. mutlaka 5. yabancı oyuncuyu almamız lazım pivot .cemala .güvenilmez

Tufan oynayacak, Mike ve Simas yok!

Ama bizler orda olacağız, salonu doldurup bir üst tura çıkacağız!

Bu arada Mike oynamazsa Cemalde cezalı olduğuna göre uzun rotasyonumuz üç oyuncuya iniyor Rancik,Polat ve Eren bu durum epey zorlayabilir bizi.

Adaş çok mantıksız olur o zaman. Mesela adamı döv maçta özellikle, al 15 maç ceza sonra 15 tane hazırlık maçı düzenle öylesine cezan bitsin, sezona temiz başla :)