Telekom Baskets Bonn 76-73 GALATASARAY

Re: Telekom Baskets Bonn-GALATASARAY

bence bu yıl en büyük sorunumuz okan hoca ve rotasyon yapamaması.. alican hiç süre almamış ;transfer ettiğin eren 1dk oynamış(madem hazırlık maçında bile oynatmayacaksın neden alıyorsun ? ) ; can 6dk anca süre almış ; polat 3 dk ... hani kadro genişliği anlamış değilim hazırlık maçlarında böyleyse ligde durumumuz vahim 6oyuncuyla oynarız artık maçları .

Kerem SEÇER' Alıntı:
Mustafa Yağız ÖNDER":vrpw03q2]Telekom Baskets Bonn'un kalitesi nedir arkadaşlar ?[/quote] [url="http://www.eurobasket.com/Germany/basketball-League-BBL_2008-2009.asp' Alıntı:
http://www.eurobasket.com/Germany/baske ... 8-2009.asp[/url]

Buradan fikir yürütebilirsin abi :)[/quote:vrpw03q2]
Kerem, teşekkürler link herşeyi anlatıyor.

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Mustafa Yağız ÖNDER":1lzm2plz]Serbest atışlarda çok kötü yüzdeyle oynuyoruz.
bende ona şaşırdım candan başka kimse yüzdeli değil şuanda istanbul cupta böyle değildi .[/quote:1lzm2plz]
Onur serbest atışlar çalışmayla giderebilinir rakip iyi takım istatisliklere göre iyi
mücadele ediyoruz.

almanya finalisti olan bir takım karşısında yinede oyunu iyi götürüyoruz bence hadi cocuklar sonlarda basıp gaza alalım şu maçı.

Bu arada rotasyon konusunda gerçekten benimde şüphelerim var bu maçlarda bile oynamayan oyuncular ligde nasıl oynıyacaklar çok ilginç madem oynatmıcaklar bu adamları gönderip bunların maliyeti ile bir yabancı daha alınmalı. Alt yapıdan 2 adam yerlerine çıkartılır nede olsa oynamıcaklar diye.

mücadele konusunda haklısın mustafa abi o konuda bende katılıyorum ama bence en büyük sorunumuz ROTASYON hazırlık maçlarında dahi oynamayan alican eren nolacak ? hatta 14dk süre alan cemal hadi cemali ayrı tutuyorum ama alican ve erene yazık ya .

Okan Hoca maçtan sonra takımı soyunma odasına göndermeden ceza olarak
oyuncu başına 250'şer serbest atış çalışması yaptırsın.

adamlardan 17tane daha fazla serbest atış atmışız basket olan ise aynı o 17taneden 10u girse yine baya bi önde olacaktık .

tühh ya hakıkaten türk takımları olarak serbest atış atma ozurlugumuz bu macta da hortladı ve pisi pisine kaybettık :((

Son saniyelerde Bjk Uleb Kupası hariç maç kazandığımızı hiç hatırlamıyorum.
Hele de top Murat Kaya'daysa hiç hiç hatırlamıyrum.

İstikrarsiz serbest atislarin rejimini ödedik .

76-73 mac sonucu .

Bu arada Jasaitis'in Almanyadaki hazirlik maclarinda oynama ihtimali var mi ?