Teşekkürler Ahmet Dedehayır

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Can Akan":kn5eh69f]Nasıl eleştirmemiz gerektiği zaman eleştiriyorsak.Teşekkür etmemiz gerektiği zamanda teşekkür etmesini bilmeliyiz.
Teşekkürler Ahmet Dedehayır
Aynen katılmakla beraber Dedehayır'a yöneltilen eleştiri oyuncu alamadığı yönünde değil, yöneticilik vasıflarında olan eksiklik üzerine idi.İkisini karıştırmayalım...[/quote:kn5eh69f]
Ben Yöneticilik vasıfları konusunda çoktan ümidi kestim.Ama Hosley transferini yapamaz diyodum yaptı bu konuda tebrikler

Arda Demirel' Alıntı:
Arkadaşlar,eleştirdik ama dün bizi çok şükür mahcup etti. :p İnşallah bayan basket takımınada güzel bir 5 numara alırsa tam olacak. :p Şimdi birazda övelim bence. :p

Forum abileri konuyu isterlese kilitleyebilirler ama tabiki kilitlemezlerse sevinirim.

Teşekkürler Dedehayır'a...
ama şu adamı durdurun.Yine yeni bir isim almış.Osman Aydın'dır kendisi...

Transferler için teşekkürler.

Yalnız şunu belirtmeliyim ki transfer konusu sayın Dedehayır'ın eleştirilmesi gereken bir konu değildi zaten. Ona karşı eleştirilerimizin nedeni çok başka ve devam da edecektir. İkisi birbirinden bağımsız konular. Saygılar.

teşekkürler sayın dedehayır, başarılı bir yöneticinin yapabileceği transferleri yapabilecek kadar başarılı olduğunuz için,

Ahmet beyin bu transferlerden sadece imza sırasında haberi oldugunu ogrendim.Oyuncu menacerleri boyle soyluyor.Koray hoca bir aydır Toliver'i istiyormus.Ama oyuncu yeni karar vermis bugun saglık kontrolunden sonra idmana cikacak.Yarın macta sure alma ihtimali yuksek.Hosley , menaceri Hakan Aydınol'u ikna ederek takıma alınmıs.Ama henuz Karsıyaka bonservis parasını yuksek tutugu için henüz bitmemis.Graves bu macta yok ayak agrısı devam ediyor.Aslında yarın onu turbune cagırıp motive etsek ayak agrısı daha cabuk iyilesebilir.

hosleey rüya gibi. ötekini tanımıyorum inş scrintland gibi boş adam çıkmaz. hoosleye çok sevindim
atkins hoosley guroviç milojeviç hüseyin cüneyt tufan takım süper oldu

Beni azda olsa tanıyanlar Ahmet bey hakkında ne düşündüğümü çok iyi bilir. Kendisini sevmesemde çok sevdiğim bir oyuncunun transferinde onunda emeği olduğu için teşekkür ettim. Yoksa onun hakkında ki fikirlerim değişmiş değil.

Mehmet Can ILIMAN' Alıntı:
Adama demedik laf bırakılmadı forumda şimdi de teşekkür ediliyor.Gerçekten bu dünyanın hali bir başka.
Mehmet otur Dedehayır istifa başlığını baştan sona oku bence.Daha net görürsün neye göre eleştirildi diye. 100 eleştirinin 95 yöneticilik üzerine idi. Senin gibi yazı yazanlar olacağını adım gibi bildiğim için önceki sayfalarda yazdım ama okuma zahmetine girmemişsin sanırım...
Burada kimsenin ikiyüzlülük yaptığı filan yok.Aksine eleştirinin tek taraflı olmadığını gösteriyorlar.Umarım anlamışsındır...

pg cüneyt-atkins
sg graves-murat
sf guroviç-hosley-erdem(tufan dönecek)
pf milojeviç-tolliver-hosley-polat
c hüseyin-cemal
kimse sakatlanmasın ve gönderilmesin bu takım şampiyon oolur ve ahmet dedehayır beyede şampiyon olcak bir kadro kurduğu için(olsun olmasın teknik ekiple ilgili o) TEŞEKKÜR SENE SONUnada saklayalım :p