Teşekkürler Ahmet Dedehayır

Transfer yapmak iyidir, hoştur da; esas olan takımın arkasında durabilmek ve sonuna dek destek verebilmektir.

Bayan basketbol Takımımız mükemmel bir kadroya sahip ama, görüyoruz ki iş kadro kurmakla bitmiyor!

Transferlerde emeği geçenlere -sadece Ahmet Dedehayır'a değil- teşekkür etmekle birlikte, şubedeki herkesin birbirine destek olmasını ve aynı amaç uğrunda kenetlenmelerini diliyorum.

Transfer yapmak ile başarı elde etmek aynı şeymi...
Futbolda son dört beş senedir beşiktaş transfer rekorları kırıyor birçokta yıldız futbolcu getirdi. carew, ailton v.s
sonuç iyi bir yönetim yoksa hepsi boş bu sene içinde aynı şeyler geçerli çok iyi bir kadrosu var ama yönetimsel hatalardan dolayı kaç puan kaybı yaşadılar...
Dedehayıra transfer için teşekkürler.....

Teşekkürler Ahmet Dedehayır...Galatasarayın basketboldan ilgi olarak alttaki tüm amatör branşların toplam bütçesinden fazla paraya mal olan Guroviç için.Sağladığın rant için. Senden daha iyi basketball manager oynayan bulunmaz teşekkürler .

erenbekdemir' Alıntı:
bu arada yiğit şardan polislerle tartışmış bir taraftar yüzünden nedenini bilen var mı?
Tam yanlarındaydım. Aslında tartışma değil. Gözaltına alınan taraftarlarla ilgili konuştu. Maç boyunca küfürlü tezahurat olmadığı, herhangi bir taşkınlık yaşanmadığı halde maç sonunda neden taraftarlar göz altına alınıyor, diğer salonlarda neden aynısını yapmıyorsunuz dedi. Polis de diğer yapılan yanlışlar beni ilgilendirmez, siz önce asbaşkanı olduğunuz taraftarı uyarın dedi ve görevini yaptığını belirtti. Taraftarlar için de en fazla bir gün nezarette kalırlar merak etmeyin, bir şey olmaz dedi...

Hakeme tepki gösterdi diye bazı abilerimiz polis tarafından göz altına alındı. Kerem Polat abiydi sanırım o.

Ahmet Dedehayır maç öncesinde kulüp görevlilerinden Osman beyi arayıp tek bir taraftar dışarıda kalmasın demiş fakat kendisi geldikten sonra da dışarıda taraftarlar vardı. Ve yaklaşık 250 kişilik taraftar geri dönmüş diye duydum, sonradan dışarıda kalan taraftarlar içeri alındı mı acaba, bir bilgisi olan var mı? Çünkü maç başlamadan önce protesto olacağı ve tezahurat yapılmayacağı söylenmişti. Eğer o taraftarlar dışarıda kaldıysa, Sayın Ahmet Dedehayır telefonda söylediklerini neden kendisi yapmadı veya maç sonunda neden taraftarının yanında değildi?

Uğurcan Günel' Alıntı:
Ahmet Dedehayır maç öncesinde kulüp görevlilerinden Osman beyi arayıp tek bir taraftar dışarıda kalmasın demiş fakat kendisi geldikten sonra da dışarıda taraftarlar vardı. Ve yaklaşık 250 kişilik taraftar geri dönmüş diye duydum, sonradan dışarıda kalan taraftarlar içeri alındı mı acaba, bir bilgisi olan var mı? Çünkü maç başlamadan önce protesto olacağı ve tezahurat yapılmayacağı söylenmişti. Eğer o taraftarlar dışarıda kaldıysa, Sayın Ahmet Dedehayır telefonda söylediklerini neden kendisi yapmadı veya maç sonunda neden taraftarının yanında değildi?

Bizim ev sahibi olmadığımız bir maçta taraftarların dışardakalmamasını bizim klüp görevlimiz nasıl sağlıyor. Dışarda kalanlara bilet alarak mı ?

Maçtan sonra gözaltına alınan KEREM POLAT arkadaşımıza geçmiş olsun diliyorum!

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Uğurcan Günel":2tvcgp6w]Ahmet Dedehayır maç öncesinde kulüp görevlilerinden Osman beyi arayıp tek bir taraftar dışarıda kalmasın demiş fakat kendisi geldikten sonra da dışarıda taraftarlar vardı. Ve yaklaşık 250 kişilik taraftar geri dönmüş diye duydum, sonradan dışarıda kalan taraftarlar içeri alındı mı acaba, bir bilgisi olan var mı? Çünkü maç başlamadan önce protesto olacağı ve tezahurat yapılmayacağı söylenmişti. Eğer o taraftarlar dışarıda kaldıysa, Sayın Ahmet Dedehayır telefonda söylediklerini neden kendisi yapmadı veya maç sonunda neden taraftarının yanında değildi?

Bizim ev sahibi olmadığımız bir maçta taraftarların dışardakalmamasını bizim klüp görevlimiz nasıl sağlıyor. Dışarda kalanlara bilet alarak mı ?[/quote:2tvcgp6w]

Kutay abi, birincisi Ahmer Dedehayır telefon açtığında maçın deplasman statüsünde olduğunu bilmiyor muydu, salona geldiğinde mi öğrendi de telefonda tek bir kişi dışarıda kalmayacak diyordu.
İkincisi de Osman bey hemen yanımda yakınıyordu 15 liralık bilete ben ne yapabilirim diye. edit: Demek ki bileti bir şekilde kendileri alarak taraftarı içeriye almaları sağlanıyor.

Eğer normal şartlarda biletsiz taraftar dışarıda kalsaydı ev sahibi olmadığımız maç için yapacak elbet bir şey olmazdı, kimse de yönetime, yöneticiye bir şey diyemezdi. Fakat bir cümle sarf ediyor, iddialı konuşuyor ise ve bunu da gerçekleştirmiyorsa o zaman taraftarın eleştiri hakkı vardır diye düşünüyorum. Ki yazdığım bir şey daha var eğer taraftar dışarıda kaldıysa diye belirtmiştim yazıda.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Yok ben cidden sordum zaten.Dışarda kimsenin kalmamasının nasıl sağlanacağını.
Dediğim gibi, eğer görevlimiz veya yöneticimiz, sorumluluk alanını tam bilmiyorum ama kendisi eğer taraftarımızı içeri alma konusunda bilet fiyatından yakınıyorsa herhalde biletlerin parasını ödeyerek içeri sokabiliyorlar. Başka bir imkan var mı bilemiyorum Kutay abi.