Teşekkürler Potanın Aslanları

Bir döneminde yüz kızartıcı suç nedeni ile üzgün geçirdiğimiz sezonu, aslanlarımız sayesinde ''onurlu'' bir biçimde kapattık. Hepsinin yüreklerine sağlık...

Yüreginize, bileginize , ayaklariniza saglik

Insallah hepiniz Takimda kalirsiniz. 2-3 takviye ile sampiyonlugun en büyük adayi oluruz hic ama hic süphem yok bundan :)

Seneye şu oluşan ruh bozulmasın yeter .

Cem hoca,yabancılar,Evren kalmalılar.

Gurur duyuyoruz hepinizle.Aldığınız paralar kuruşuna kadar helal olsun ...

Sahada aslan gibi mücadele eden, aldığı paranın her kuruşunu hak eden, gerçek başarının yalnızca alınteriyle elde edilebileceğini bize gösteren ASLANLARA teşekkürler.

Yaklaşık iki senedir forumu takip ediyorum ve ilk defa yazıyorum... bu sezon istanbuldaki hemen hemen bütün maçlara gittim, ve şunu bütün açık yüreklilikle söyleyebilirim ki ben bu takımla gurur duydum... bizim yıllardır camiamızda takımlarımızda aradığımız ruh, gerçek GALATASARAY ruhu vardı bu takımda... uefa kupasını kaldırdığımız andan sonra bu kadar duygulandığımı hatırlamıyorum. bornava maçının bitimiyle hakim olamadım gözyaşlarıma... umarım yönetim bu aslanlara sahip çıkar...

anne sevgisi gibi... karşılıksız...

Sezon başında yaşadığımız talihsiz olaydan sonra, bu duruma geleceğimizi tahmin edemezdik sanırım.

Bizlere yaşattıkları gururdan dolayı, emeği geçenlere teşekkür etmemek olmaz.

Hepsine tek tek teşekkür ediyorum.

Seneye bu mücadele, kupaya uzanmak için olsun.