Teşekkürler Yıldız Teknik

Bir de uzun zamandır söylemek istediğim bir şey vardı bu vesile ile onu da söylemek istiyorum.

Dilara hanım'a ödül verilmiş, inanın o ödülü yağmur demeden, çamur demeden final demeden, vize demeden sırtlarında pankart çantaları ile Engelsiz Aslanlarımızın istisnasız her maçına gelip o salonu Aslan yüreklilerimiz için hiç üşenmeden gelin gibi süsleyen Yıldız Teknik Üniversitesi'nden arkadaşların çok daha fazla hakettiklerini düşünüyorum.

Bazen kalabalık geliyorlar ama özellikle bi 7 8 kişilik grup hep varlar buradan onları canı gönülden tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum.
Bu forumu takip edeniniz varmı bilmiyorum ama ben sıradan bir Galatasaraylı olarak Hepinize Minnettarım arkadaşlar, yaptığınız şeye inanılmaz saygı duyuyorum bilesiniz.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Bir de uzun zamandır söylemek istediğim bir şey vardı bu vesile ile onu da söylemek istiyorum.

Dilara hanım'a ödül verilmiş, inanın o ödülü yağmur demeden, çamur demeden final demeden, vize demeden sırtlarında pankart çantaları ile Engelsiz Aslanlarımızın istisnasız her maçına gelip o salonu Aslan yüreklilerimiz için hiç üşenmeden gelin gibi süsleyen Yıldız Teknik Üniversitesi'nden arkadaşların çok daha fazla hakettiklerini düşünüyorum.

Bazen kalabalık geliyorlar ama özellikle bi 7 8 kişilik grup hep varlar buradan onları canı gönülden tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum.
Bu forumu takip edeniniz varmı bilmiyorum ama ben sıradan bir Galatasaraylı olarak Hepinize Minnettarım arkadaşlar, yaptığınız şeye inanılmaz saygı duyuyorum bilesiniz.

Sonuna kadar katılıyorum abi.Bunu uA forumda ben de dile getirmiştim Saran maçı topiğinde,olay olmuştu nedense.

Doğruya doğru yani,Yıldız Teknik Engelsiz Aslanlar'la özdeşleşmiş bir okul.

Ben de teşekkür ediyorum burdan Yıldız'lı arkadaşlara...

Yıldız sınırları zorluyor.2-3 sene önce bayan takımın daha yıldızı parlamadan Mersin deplasmanı filan yapmışlardı.

Bu deplasman hepsinden daha özel hepsine çok teşekkür ediyorum kendi adıma helal olsun size.

Yakında ben de bir pankart hazırlatıp; "Taraftarlık sınırlarını zorlayadur Yıldız Teknik" yazdıracağım.

Konu eleştirmek olunca tam tekmil hazır olanlar, yaşanan güzellikleri de takdir etmeyi çok görmemelidir.

YILDIZ lı PEKİYİ

Bu yazıyı daha uçaktan ıner ınmez yazdım ama sılınmış ne hıkmetse, neyse ben gene yazarım... Ta ıstanbul´dan kalkıp gelen bu genç ve duyarlı ınsanlara sonsuz teşekkurler... Az ama özsünüz yüreğinize sağlık....

Re: YILDIZ lı PEKİYİ

Barış Güven' Alıntı:
Bu yazıyı daha uçaktan ıner ınmez yazdım ama sılınmış ne hıkmetse, neyse ben gene yazarım... Ta ıstanbul´dan kalkıp gelen bu genç ve duyarlı ınsanlara sonsuz teşekkurler... Az ama özsünüz yüreğinize sağlık....
Barış, bahsettiğin yazı silinmedi Antalya konu başlığına taşındı. Yazını aşağıdaki linkte görebilirsin.

viewtopic.php?f=19&t=8098&start=15

teşekkürler...

Yusuf beni merak etmiş sanırım, ben her şeyden önce galatasaray taraftarıyım. 15 sene once eskı açıktan başladım. :) biletimi alıp maçlara gıderek yanı. 15 yıllık Galatasaraylıyım, doğuştan gelen bı yetenek. :) eskı açık, yenı açık, kapalı derken şimdi her şeye daha yakınım. Sizden biriyim ve en buyuk hayalım de Ali Sami Yen´in ortasında muthiş bı üçlü çektirmek. :) saygılar sevgiler.....