TKBL 2. Hafta | KASKİ 80 - Galatasaray MP 84

2 senedir Kayseri deki maçlarımız istikrarlı olarak bir acaip yönetiliyor hakemler tarafından, merak eden bir istatistik araştırması yaparsa hemen göze çarpar.

Yine doğranmaya çalışılmız, anlaşılan yenilmez armadanın OT'yi ve Eurolig favorilerinden Ekaterinburg'u ezmesini hazmedemeyenler var.
Yalnız her maç Dee ve Tina Charles'a inanılmaz yük biniyor. Ceyhun hocam, bu sene iyi gidiyrosunuz, lütfen Ayşe Cora'ya da şans verin, rotasyon kelimesini sevmiyorum ama Tina Charles ve Diana'nın dinlenmesi lazım. Diana'yı Şaziye, Gülşah, Alba ve Ayşe ile dinlendirebiliriz, kısa rotasyonumuz iyi, hatta Piph-Işıl yan yana, yanına Şaziye veya Alba falan ne bileyim. Bazı kolay maçlarda da Melisa'ya fazla süre verip, Matiç'i kadroya alıp Tina Charles'ı dinlendirsek iyi olur be hocam.

Kayserideki maçlar genelde zor olduğunu hepimiz biliyoruz,eh bunuda fırsat bilenler bir şekilde çelme takmaya çabalamışlar. Fener'in de puan kaybetmesiyle liderlik için önemli bir galibiyet.
Tebrikler tüm takıma

Hakem üçlüsü:
Aydın Karaçam
Mustafa Akillioğlu
Kerem Aytunç Saygan

Düşündüğüm gibiymiş. Kayserili bir oyuncuyla konuştum o bile hakemlerin onlara çok çalıştığını söyledi. E tabi TV yayını da yok istedikleri gibi at koşturmuşlar. Yukardaki 3 isim elbet İpekçiye düşer birgün. Maçtan önce bir anma töreni yaparız arkadaşlara.

Yinede yirmili farklardan maç sonunda sıkıntı yaşamak kötü. Ama bu takımda makine değil sonuçta, 3 günde bir maç oynuyorlar. Diana müthiş oynuyor ama 39 dakika kalmış sahada, bir şekilde dinlendirmemiz lazım onu. Tina standar double double yapmış yine. Büyük bir ihtimal ile Diana sayı, Tina ise ribaunt kraliçeleri olur ligin. Işıl son iki maça hasta çımasına rağmen iyi gidişini artık istikrarlı bir seviyeye çekmeye başladı. Maşallah diyelim.

Yoğun ve yorucu program devam ediyor. Perşembe Macaristan, Cumartesi içerde Beşiktaş.

Kayseri de yerli biri vardı bayağı sayı attı devşirme yerlimi bilmiyorum ama bizim yerlilerden pek katkı gelmiyor onu alsak birde fowles geldimi bayanlarda euro ligi alma konusunda şansımız çok artar hatta bu konuda en büyük favori biz oluruz bize sadece yerlilerden 1 tane skorer oyuncu lazım.

Kayseri de yerli biri vardı bayağı sayı attı devşirme yerlimi bilmiyorum ama bizim yerlilerden pek katkı gelmiyor onu alsak birde fowles geldimi bayanlarda euro ligi alma konusunda şansımız çok artar hatta bu konuda en büyük favori biz oluruz bize sadece yerlilerden 1 tane skorer oyuncu lazım.

Bahsettiğiniz oyuncu Bahar Öztürk (Barbara Turner). İki devşirme kadromuzda olamayacağı için alamayız. Avrupada tek devşirme oynatabildiğimiz için yine alamayız.