TKBL 5. Hafta | Galatasaray MP 84 - 68 Tarsus Belediyesi

kötü bir oyun. daha maç bitmedi 22 hücum ribaundu verdik. organizasyon yok pek. genelde bire bir zorlama sayılar. bir tane yerli oyuncu almamız lazım ya da melisa can yerine daha iyi bir devşirme lazım

tarsustan begümü alırsak kısa rotasyonu için oldukça iyi bir transfer yapmış oluruz

Bu maçı kazandık ancak oynanan oyun, maça konsantrasyon felaket. Ceyhun Hoca da maçı bizimle birlikte izledi. Ne mola aldı, ne savunmayı ya da hücumu düzeltebildi. Tarsus sert savunma yaptı. Özellikle maçın kadın hakemi de Tarsus'a her türlü toleransı tanıdı. Biz yerli oyuncularımızın skora katkısını eleştirirken Tarsus'un yerli oyuncuları gayet yüksek yüzdeli attılar. Bu oyun bizi Ros Casares'e galip getiremez.

bugün resmen sokak basketbolu izledik sahada, bu takımın koçu antremanlarda ne çalıştırıyor bu takıma çok merak ediyoru, tuğba palazoğlunun olamamsı topa baskıda takımı çok geriye itmiş, takım savunması tam bir felaket, bir sözümde galatasaray taraftarına, yaklaşık 8 senedir istanbul dışında yaşamama rağmen arada sırada 300 km yol tepip yıldızlar karması bu takımı seyretmeye geliyoruz, istanbuldaki beyzadeler üşüyecekler diye herhalde evden çıkmaya korkuyorlar, burdaki 2. lig voleybol erkek takımının maçına bile o salondakinin 3,4 misli taraftar gidiyor barcelona maçından sonra bugünkü görüntü hiç yakışmadı, biz dünyanın sayılı taraftar gruplarındanız diyen UA şu maça bikaçbin kişi getiremiyorsa, hiç canlı yayınlara bağlanıp ahkam kesmesinler, son söz yönetime basketbol ve voleybol takımlarımızın maçlarını oynayacakları bir salona kulübümüzün acilen ihtiyacı var, seyrantepeye en kısa zamanda bir spor salonu şart..

Ceyhun hoca dayanıyor Dee ye oyna kızım 35 dakika dayanıyor Tina ya oyna kızım bilmem kaç dakika Alba reiz sakat takım sakat ne oyun tarzı var ne şablonu. bireysel mükemmelliklerle nereye kadar gider bu iş ben karamsarım. yani haddime değil ama şunu diyorum dünyanın en iyi oyuncularını banada verseler azbuçuk geri zekalı aklımla bende bir yere kadar getiririm. ama inşallah ben yanılıyorumdur. bari ders alsalar bu son 3 maçtan .

Sayın Ruhsar Hanım ., Aslantepeye salonda yapılacaktı başbakana bu konuda yolu yapılıyordu ama seçimde oy kullanmaz stadda boşa slogan atar aklı evveller yüzünden o işte sandığa girdi. 5 dakka sessiz dur sonra ver başkasına oyunu bağırdın çağırdında ne oldu al sana salon tepe tepe oyna derler adama .

ruhsan bey olacak ama problem değil
Ceyhun hoca dayanıyor Dee ye oyna kızım 35 dakika dayanıyor Tina ya oyna kızım bilmem kaç dakika Alba reiz sakat takım sakat ne oyun tarzı var ne şablonu. bireysel mükemmelliklerle nereye kadar gider bu iş ben karamsarım. yani haddime değil ama şunu diyorum dünyanın en iyi oyuncularını banada verseler azbuçuk geri zekalı aklımla bende bir yere kadar getiririm. ama inşallah ben yanılıyorumdur. bari ders alsalar bu son 3 maçtan .

Sayın Ruhsar Hanım ., Aslantepeye salonda yapılacaktı başbakana bu konuda yolu yapılıyordu ama seçimde oy kullanmaz stadda boşa slogan atar aklı evveller yüzünden o işte sandığa girdi. 5 dakka sessiz dur sonra ver başkasına oyunu bağırdın çağırdında ne oldu al sana salon tepe tepe oyna derler adama .

önemli olan takımımızı nasıl daha ileri taşırız, maça girmek için geceden stada giden kuşaktan olduğumuz için boş salon görünce moralim bozuluyor, çaferağada 2000 fenerlinin ortasında şampiyonluk kutlayan 35-40 galatasaraylıdan biri olunca (herkes o.hattatın dağıttığı beleş biletlerle maça girerken biz gişeden almıştık biletlerimizi burada ironi var) seyirci konusunda sitem yapma hakkı görüyorum biraz kendimde...

SAdece yerli oyuncuları izliyorum,özellikle Işıl,Bahar,Şaziye ve GÜlşah'a odaklanıyorum,onlar bu maçtaki gibi katkı verdiği sürece sonuçlara bakmıyorum,sorun yok diyorum.Ancak bu 4 'lüde katkı gelmez ise istersek karşıdaki takıma 50 sayı fark atalım umrumda olmuyor.Kısacası sadece yerlileri izliyorum,yabancılar zaten görevlerini her maçta layığıyla yerine getiriyorlar.Onları izlemeye bile gerek yok!

Gene "ekonomik" geçiremediğimiz bir maç. Dee ve Tinaya çok yükleniyoruz sanki.. İzleyenler de yorumlarını yaparsa daha sağlıklı fikre sahip oluruz ama verdiğimiz hücum ribaundu sayısı rekor olabilir.

bugün resmen sokak basketbolu izledik sahada, bu takımın koçu antremanlarda ne çalıştırıyor bu takıma çok merak ediyorum

Antremanlarda 9 aylık oynatıyor koç takıma!

Bazılarınızı anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum. Takım yaklaşık 24 saatini sadece yolda geçirmiş, oldukça zorlu ve son dakikaya kadar uzanan başa baş bir mücadele yapmış ve sadece bir gün dinlenip bu maça çıkmış ve 16 sayı farkla kazanmış. İyi mi oynadılar hayır, ama düşünmek lazım bir bazı şeyleri ağzımıza geleni saymadan önce.

Antremanlarda 9 aylık oynatıyor koç takıma!

Bazılarınızı anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum. Takım yaklaşık 24 saatini sadece yolda geçirmiş, oldukça zorlu ve son dakikaya kadar uzanan başa baş bir mücadele yapmış ve sadece bir gün dinlenip bu maça çıkmış ve 16 sayı farkla kazanmış. İyi mi oynadılar hayır, ama düşünmek lazım bir bazı şeyleri ağzımıza geleni saymadan önce.

Niye hemen bu lakayt tavır oluyor en ufak bir eleştiri de anlamak mümkün değil. 24 saat yolda geçmiş iyi tamam da eleştiren arkadaş takım niye yorgundu yada şutlar bugün niye girmedi diye sormuyor ki cevabı 24 saat yolculuk oldu olsun. Takımın karakterinden bahsetmiş, belli bir sistemi yok demeye çalışmış. Ne bu hemen he he antremanda 9 aylık oynatıyormuş koç gibi alaycı tavır.

He ya, zorlu iki maç var kaybedebiliriz. Popülasyonu artsın şu kadın bölümünün biraz, şu günlerden yatırım yapmakta fayda var.

Fırsatlar bekleyenler için son çağrı, safları sıklaştıralım lütfen.