TKBL | Mersin BŞB. 77 - Galatasaray 68

Ligde bize 81-48' lik skorla yenildiği maçtan sonra oynadığı son 12 maçı kazanarak 3. sıraya oturan eski hocamız Ceyhun Yıldızoğlu' nun takımı ile karşılaşıyoruz.

6 Mart Çarşamba 18.00
Edip Buran SS - Mersin

En zor maçımız bence Antakya'yla beraber, kayıpsız geçmek lazım, zorda olsa kazanacağımızı düşünüyorum, inşallah fazla zorlanmayız.

Mersin çok iyi form yakalamış durumda 12 maçtır kazanıyorlar En son bize Kaybetmişlerdi. 81-48 gibi skorla Fakat Herkes gibi Bende Zor maç olacağını düşünüyorum.Bana göre bu ligin en iyi 3 lük atan takımı olarak görüyorum.bu son 5 maç ki savunmadaki Performansı gördükten sonra kazanacağımızı düşünüyorum...

Çok zor maç olacak gerçekten. Ceyhun hoca bizi mutlaka yenmek isteyecektir. Ancak Ekrem hocama güvencimiz sonsuz.

Sun TV de 3G yayın var.Yine deplasmanlardaki taraftar üstünlüğümüz sürüyor(bir de iç sahada taraftar ilgisi olsa).Yasemen ilk beş hadi bakalım inşallah alırız maçı zor maç çünkü...

2 periyotta hatta bazi maçlarda 3 periyotta yediğimiz sayıyı 1 periyotta yedik. Konsantrasyon eksikliği var takımda. Dış savunmayı iyi yapamıyoruz. Zellious'u durdursun biri bi zahmet..