Torino Dönüşünde Takımı Karşılıyoruz(İPTAL)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Erkek basket takımımız bu akşam 19.30 da tarihi bir maça

çıkacak hepimiz heyecanla bekliyoruz!!

Öncelikle Kazanacağız buna şüphem yok!!!

Ama ben diyorumki bu sene M.Hoca ve aslanları bu haliyle

bile bize çok büyük bir gurur yaşattılar şu haliyle bile

onurlandırılmayı, karşılanmayı hakettiler!!!

Bütün arma sevdalılarına, tribün arkadaşlarıma, soruyorum!!!

HOCAMIZ VE ASLANLARINI YENSEDE YENİLSEDE KARŞILAMAYA

VARMISINIZ????

Ben varım!!!

1-Eyüp Yıldız

Re: Yenilsede yensede karşılıyoruz varmısınız?

bende varım :) hatta beni otobüse alsınlar takımla floryaya döneyim orda otruyorum :)

Volkan Ozger' Alıntı:
bende varım :) hatta beni otobüse alsınlar takımla floryaya döneyim orda otruyorum :)
Sen gel ben seni takımla floryaya göndericem valla :)

Ben yokum yenilirsek karşılamaya...Yeter artık yaaa ligdeki en büyük taraftar potansiyeline sahip basketbol takımından bahsediyoruz...

Bu kadar desteği hangi takım taraftarı veriyo..Kupadan elenirle daha sezon başı destek..Tüm alt sıra takımlarına yenilirler gene destek...Elalem telekom bjk maçlarını 1000 kişiye oynarken biz oyak renault maçını 4000 kişiyle doldururuz ee daha ne olsun...

Biz elimizden geleni fazlasıyla verdik veriyoruz..Artık takımda bize bizim hakkettiğimizi versin..

Fener taraftarının bir bölümü gibi mantıksızca hep destek tam destek dersek bu oyuncu ve teknik kadroya rahatlamak ve sorumluluğu üzerinden atmaktan başka bir destek sağlamaz..

Biz gerekeni sezon başından beri yapıyoruz artık sıra takımda..Şahenkteki bjk maçı mücadele ve ruh açısından utanç vericiydi..

İlk defa bir maçtan bitime 5 dakka kala ayrıldım üzüntüden..Yenilmek çok önemli değil bari mücadele edip shaya ruh yansıtsınlar..

O zaman zaten kazanıcaz bu maçı..Ruhlarını koymadan oynayıp yenilirlerse bırakın karşılamayı hiç gelmesinler Türkiye ye...

Bardağın neresinden bakmak terimine en iyi örnek bu olabilir herhalde.

Oyunculara ültimatom verelim burdan isterseniz yenmeden gelmeyin yoksa havalimanında fena olur diye okurlarsa maçı alırlar belki....

Meseleye iyi niyetli bakalım, Ben varım 2 kişide olsak orada olacağım saatide zamanıda mühim değil.

2- Tarkan Akgül

Onur Sezgin' Alıntı:
Ben yokum yenilirsek karşılamaya...Yeter artık yaaa ligdeki en büyük taraftar potansiyeline sahip basketbol takımından bahsediyoruz...

Bu kadar desteği hangi takım taraftarı veriyo..Kupadan elenirle daha sezon başı destek..Tüm alt sıra takımlarına yenilirler gene destek...Elalem telekom bjk maçlarını 1000 kişiye oynarken biz oyak renault maçını 4000 kişiyle doldururuz ee daha ne olsun...

Biz elimizden geleni fazlasıyla verdik veriyoruz..Artık takımda bize bizim hakkettiğimizi versin..

Fener taraftarının bir bölümü gibi mantıksızca hep destek tam destek dersek bu oyuncu ve teknik kadroya rahatlamak ve sorumluluğu üzerinden atmaktan başka bir destek sağlamaz..

Biz gerekeni sezon başından beri yapıyoruz artık sıra takımda..Şahenkteki bjk maçı mücadele ve ruh açısından utanç vericiydi..

İlk defa bir maçtan bitime 5 dakka kala ayrıldım üzüntüden..Yenilmek çok önemli değil bari mücadele edip shaya ruh yansıtsınlar..

O zaman zaten kazanıcaz bu maçı..Ruhlarını koymadan oynayıp yenilirlerse bırakın karşılamayı hiç gelmesinler Türkiye ye...
Onur selam!
Öncelikle fikirlerine saygılıyım bunu bilmeni istiyorum!
Takımı karşılamayı başarısızlığa gösterilen bir hoş görü olarak görme, gelecekte bu takıma yatırım daha fazla yapılacaksa basket şubemiz ilerleyecekse bunun tek sebebi taraftarın takıma sahip çıkması olacaktır.
Ayrıca bütçe-netice endeksi yaparsak(fiyat kalite endeksi gibi birşey) bence bu takım başarılı yinde şunuda ekleyeyim elbetteki bu takım hedeflerine ulaşamazsa murat hoca ve yönetim gerekeni yapacaktır!!

Güne ve saate göre değişir..Eğer iş dışı bir saaate denk gelirse gideriz..Takım kupayı alırsa, pazartesi iş miş demeden, izin alamazsam istifa edip gelirim :) Tabii bizim oraya gönül rahatlığıyla, içimizden gelerek gitmemiz için takımın sahada mücadele etmesi, istemesi şart.. Kazanması şart değil, mücadele etmesi şart..

Tarkan AKGÜL' Alıntı:
Bardağın neresinden bakmak terimine en iyi örnek bu olabilir herhalde.

Oyunculara ültimatom verelim burdan isterseniz yenmeden gelmeyin yoksa havalimanında fena olur diye okurlarsa maçı alırlar belki....

Meseleye iyi niyetli bakalım, Ben varım 2 kişide olsak orada olacağım saatide zamanıda mühim değil.

2- Tarkan Akgül

Abi beni adamdan saymıyonmu :) hemde dönüste eyüp abi söz verdi takımla dönücem floryaya :) allah kaza bela vermezse 3kisiyiz :)

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Tarkan AKGÜL":1a0utn90]Bardağın neresinden bakmak terimine en iyi örnek bu olabilir herhalde.

2- Tarkan Akgül

Abi beni adamdan saymıyonmu :) hemde dönüste eyüp abi söz verdi takımla dönücem floryaya :) allah kaza bela vermezse 3kisiyiz :)[/quote:1a0utn90]

kusura bakma 3 kişide olsak orda olucam.

Şu anda yenmeye çok konsantre oldum, yenilmeyi düşünemiyorum. Maçtan sonra yenilmeyi düşünüp varız derim :) Seninle cehenneme bile geliriz

açıkçası yenilirlerse de adam gibi mücadele ederlerse..tahiti de bile karşılarım
MÜCADELE....

Onur Sezgin' Alıntı:

İMZA....