TRT3 Nostalji Maclari

Re: pasabahce - galatasaray finali TRT 3'de

bende öyle zannediyordum , ama tv kaçkere gösterdi şampiyon olunca fb kaan kural oyuncuların yanında . bırak t-shirt ü, şapka bile takmıştı :)

Kaan Kural Galatasaray'lı.

abi o gördüklerimiz neydi o zaman, hatta arkadaşımda gördü. bende o zaman a kadar GS li biliyordum. artık bilemiyeceğim valla

yunustaylan' Alıntı:
bende öyle zannediyordum , ama tv kaçkere gösterdi şampiyon olunca fb kaan kural oyuncuların yanında . bırak t-shirt ü, şapka bile takmıştı :)
Ben yinede kaan kuralın fenerli olduğunu sanmıyorum yaptığı davranış-ki eğer yaptıysa-ne kadar tezat olsada ben Galatasaraylı olduğunu düşünürüm eskiden beri sanırım bir kaç yerde de okumuştum Galatasaraylı olduğunu.
Murat Kosova yı da ben Fenerli zannediyodum bir kaç yerde onun içinde Galatasaraylı yazmışlar ama ayrıntısını bilemiyorum

K.Kural Galatasaray'lı, sordum kendisine:)

bir forumda da birisi böyle yazmış; Murat Kosova'yı Galatasaraylı diye biliyorum. Hatta Kaan Kural ile maça gidermişler arada Sami Yen'e. Kaan Kural ile Murat Kosova çok iyi arkadaşlarmış, zaten Kaan Kural'ın Galatasaraylı olduğunu herkes biliyor

kaan kural ın bende galatasaraylı olduğunu biliyorum. murat kosava bjk li diye biliyorum. göteborg la şampiyon kulüpler maçı oynarlarken tribünde olduğunu filan duymuştum.

Bayram çok kolay bir soru sormuş

Kaan Kural Galatasaray'lı (Fener'in şampiyonluğunda verilen T-Shirt'ü mahsustan giydi)
Murat Kosova Beşiktaş'lı

Şansıma zapping yaparken rastladım maça, henüz de başıydı.

Acaba kadroyu bulabilceğimiz bir link var mı?

Bir de Paşabahçe'de Marty'nin ( ya da nasıl yazılıyorsa) dörtlemesi çok iyi olmuş, yoksa kazanamayabilirmişiz doğrusu.

Yayın programına göre bugün 21.10 da yine basketbol nostalji maçı var.Haberiniz olsun belki yine bizim maçımızı verirler.Efesle oynadığımız maçıda ara sıra yayınlıyorlar.

dün tesadüfen denk geldim trt 3'te bu maça ve eski günleri yad ettim.bu maçı dedemlerin evinde henüz 11 yaşındayken ve tek başıma izlediğimi çok iyi hatırlarım.pete wiiliams Türkiye'de bir çok takımda forma giymişti.fenerbahçe,çukurova,tofaş gibi takımlarda da oynamıştı.hatta lakabı yanılmıyorsam örümcek adamdı.ayrıca kaptanımız Lütfi arıboğan'ı tekrar o formayla görmek güzeldi.

Murat Kosova Beşiktaşlı,NBA Stüdyo'da muhabbeti geçmişti iyi hatırlıyorum.

Bu başlık TRT 3 nostalji başlığı olsun, vede böyle bir maçı ilk farkeden arkadaş hemen topiğe yazarak bizleri bilgilendirsin.

Çok ilginç bir heyecan yaşadım maçı izlerken ben de tesadüf denk geldim ve izlemeye koyuldum hey gidi hey nereden nereye benim yaşım 18 olduğu için göremedim o günleri ama yine de son saniyelerde o heyecanı yaşadım.Oyun tarzı ne kadar değişik... :p Williams gelsin karartırız pota altını :p

malesef fenere uzatmada kaybettik :( omer saybirin top kaybi maci kaybettirdi.. ama 15 sayi filan geriden gelip uzattik maci yani gecen sene ipekcideki macin bi benzeriydi.. sene 90-91 sanirim son sampiyonlugun ertesi yili (formada turk bayragi var).. bu macin rovansinida yine uzatmada hakanin muthis oyunuyla kazanmistik diye animsiyorum.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Acaba kadroyu bulabilceğimiz bir link var mı?

floryadaki salondaki sampiyon takim bayraklarinda yazilidir sanirim.. internette ben cok aradim ama bulamadim.. ama pasabahce macindan aklimda kalanlar (yanlisim varsa duzeltin)

hakan yorukoglu
lutfu aribogan
emir turam
yalcin kucukozkan
pete williams
omer kart
cem canikoglu
recep sen
yusuf erboy
koc: faruk akagun

dikkatimi ceken listedeki ilk dort oyuncuyu efesten almisiz..

Maçı kaçırmış olduğuma üzüldüm, ama salondaydım ve şampiyonluğu kutlamıştım :) Hatıralar çok güzel :) Hakan çok iyiydi o zamanlar.
Umarım bu sene şampiyon oluruz :)