TRT3 Nostalji Maclari

Re: pasabahce - galatasaray finali TRT 3'de

Son şampiyonluğun en büyük mimarlarından biri Hakan Yörükoğluydu. Tek başına birçok maçı çevirmişti. Daha sonra özel hayatıyla ilgili sorunlar yüzünden Galatasaraydan koptu ve bir daha da toparlayamadı. Fenerbahçeye gitmesinden ötürü kızmadığım tek sporcudur. Beşiktaşlı taraftarların bir maçta Galatasaray taraftarına saldırması sonucu, spor sergide sosyete tribünü denilen kısım çökmüştü ve bir çok arkadaşımız yaralanmıştı. Devre arasında olmuştu bu olay ve ikinci yarı başlarken Hakan tribünlere gelip bu maçı yaralanan arkadaşlar için alacağız demişti. Geride olmamıza rağmen o hırsı ve azmine diğer oyunculardan ortak olunca yanlış hatırlamıyorsan Cem Canikoğlunun son saniyede attığı üçlükle maçı kazanmıştık. İşte bu tip insanları unutmamak gerek. Kendisine bir Galatasaraylı olarak buradan saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

BÜLENT PELİT' Alıntı:
Son şampiyonluğun en büyük mimarlarından biri Hakan Yörükoğluydu. Tek başına birçok maçı çevirmişti. Daha sonra özel hayatıyla ilgili sorunlar yüzünden Galatasaraydan koptu ve bir daha da toparlayamadı. Fenerbahçeye gitmesinden ötürü kızmadığım tek sporcudur. Beşiktaşlı taraftarların bir maçta Galatasaray taraftarına saldırması sonucu, spor sergide sosyete tribünü denilen kısım çökmüştü ve bir çok arkadaşımız yaralanmıştı. Devre arasında olmuştu bu olay ve ikinci yarı başlarken Hakan tribünlere gelip bu maçı yaralanan arkadaşlar için alacağız demişti. Geride olmamıza rağmen o hırsı ve azmine diğer oyunculardan ortak olunca yanlış hatırlamıyorsan Cem Canikoğlunun son saniyede attığı üçlükle maçı kazanmıştık. İşte bu tip insanları unutmamak gerek. Kendisine bir Galatasaraylı olarak buradan saygı ve sevgilerimi iletiyorum.
O çöken tribünde bende vardım, sessizce aramıza girip bir anda bize saldırmışlardı, çıkan arbedede tribünler çökmüştü.

Bu gece saat 4'de trt 3'de yine basketbol nostalji var.Kimin maçını verirler bilmem.Ancak:Kabus görüp uykusu kaçanlar,çok çok geç uyuyanlar ya da ben televizyondaki hiç bir maçı kaçırmam diyen bir psikopat varsa aranaızda takılabilir.

Serkan Dursun' Alıntı:
Bu gece saat 4'de trt 3'de yine basketbol nostalji var.Kimin maçını verirler bilmem.Ancak:Kabus görüp uykusu kaçanlar,çok çok geç uyuyanlar ya da ben televizyondaki hiç bir maçı kaçırmam diyen bir psikopat varsa aranaızda takılabilir.

Eminmisiniz yayın akısında avrupa'dan futbol gözüküyor o saat diliminde.

Tolga yayınladılar mı bilmiyorum,ancak hem trt nin internet sitesinde hem de d smartdaki yayın akısında saat 4 de avrudadan futbol bitiyor,basketbol nostalji baslıyor gözüküyordu.

Serkan Dursun' Alıntı:
Tolga yayınladılar mı bilmiyorum,ancak hem trt nin internet sitesinde hem de d smartdaki yayın akısında saat 4 de avrudadan futbol bitiyor,basketbol nostalji baslıyor gözüküyordu.

Yok Serkan Bey yayınlamadılar :) Ben o saatte oturuyordum.

Tolga eğer ben maç var dediğim için o saate kadar beklediysen özür dilerim(her ne kadar suçlu trt olsada)Gerçi bende o saatlerde uyanıp ntvspordaki NCCA maçını izleyecektim ama uyanamadım.Sana bir nostalji maç borcum olsun(tabii güvenin kaldıysa)

Serkan Dursun' Alıntı:
Tolga eğer ben maç var dediğim için o saate kadar beklediysen özür dilerim(her ne kadar suçlu trt olsada)Gerçi bende o saatlerde uyanıp ntvspordaki NCCA maçını izleyecektim ama uyanamadım.Sana bir nostalji maç borcum olsun(tabii güvenin kaldıysa)

Yok bende boston-76 ears macnı izlemek için oturdum seninle bi ilgisi yok.Yine de tesekkür ederim bi daha ki macı haber verecegin için :)

Yayın akışına göre akşam 21:30 ve gece 02:30 da basketbol nostalji gözüküyor.Bugünde yayınlamazlarsa bir daha maç yayınını görmeden inanmamda yazmam da...

istek uzerine basligi degistirdim.. nostalji maclari hakkinda yorumlar ve bilgilendirmeler bu başlık altından devam etsin böylece her maç için ayrı bir başlık açma durumu olmaz..

ilk maci ilk yari 66 sayi atip 16 sayi gibi bir farkla one gecmemize ragmen 109 - 102 verdik.. takim rehavete girip show yapmaya baslayinca efes muthis bir geri gelis yapti.. simdi serinin ikinci maci basladi..

Tolga,ben uyuyordum,bakamadim.Ancak yazilanlara göre gece tekrarini vermisler,insallah izleyebilmissindir.Bu arada bu gece 00:30 da yine basketbol nostalji görülüyor.isteyen bir göz atsin.

Bir 30 dk önce Paşabahçe-Galatasaray final serisinin son maçını verdiler ama ben ne yazıkki kutlamaları izleyebildim sadece :roll: .Yinede o sevinci,o coşkuyu görmek tüylerimi diken diken etti.