Tufan Ersöz Kaptan Olsun....

Tufan'ın Gelecek Sene Kaptan Olmasını İster misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    101
Gelecek sene için bu aslan parçası oyuncumuzun kaptan olmasını istiyorum ben.

Burak zamanında iyi bir kaptanlık yapmış olabilir ama gelecek sene için eğer yeni bir yapılanmadan söz ediyorsak kendisine artık teşekkür edilmeli diye düşünüyorum.

Onun boşluğunda da bu takıma kaptanlık yapabilecek oyuncuyu da Tufan olarak görüyorum. Uzun süre boyunca kaptan olabilir bu takıma.

Sizlerin bu konudaki görüşleri nelerdir?

Not: Başlık ve anket uygun bulunmazsa gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Sadece kendi isteğim olan bir şey hakkında arkadaşlarımın görüşlerini almak istedim, herhangi bir art niyetim de yok.

Teşekkürler....

tufanı cok seviyorum gelecek sene de bizimle olmasını cok istiyorum bu sene gayet basarılı fb maçında iyi performasn gösterdi en azından mücadele etti kaptan olursa cok sevinirim

Cevabım KESİNLİKLE EVET OLMALI!!!
Tamam Burak kaptan senelerce çok hizmet etti ve çok da iyi bir Galatasaray'lı ama artık basketbol açısından pek bir katkı sağlayamadığı için önümüzdeki sene basketbolu bırakıp bu şerefli pozisyonu, gereğini fazlasıyla yaparak aslan gibi yüreğiyle hakeden Tufan'a bırakmalıdır...

Tufan her ne kadar genc de olsa bu göreyi tasıyabileceğini düşünüyorum.

BURAK ARTIK KENARDA OTURMALI OYNAMAYI HAKETMİYOR.TAKIMA ZARAR VERİYOR EN SAKİN OLUNMASI GEREKEN ANLARDA DENGESİZLEŞİYOR VE TAKIMIN MOTİVASYONUNU BOZUYOR.....

kesinlikle tufan kaptanlığı fazlasıyla hak ediyor sahada verdiği mücadele ile bide burak ın emeklilik vakti geldi artık gs kaptanlığını taşıyamıyor ve onada yakışmıyor

kaptan dediğin takımı yönetir hırslandırır burak her maç teknik foul alıyo nasıl kaptanlık yapıyo kaptanlığa çok uygun bi isim tufan aşırı hırslı takımı çok iyi motive ediyo bilmiyorum gslımı ama tam bi gslı gibi kesinlikle kaptan olmalı

Tufan'ın 3 senelik sözleşmesi var arkadaşlar, klüp " artık seni istemiyoruz" dediği sürece bu takım için terini akıtmaya devam edecektir eminim.

Evet bu takıma kaptanlık yapabilir ama şu anda kaptanımız Burak Sezgin'dir.

"BÜYÜK KAPTAN"ımız..! giderse kaptanlık yapabilecek potansiyele sahip kendisi...
dün onların üstüste faul atışı kullandığı sırada tüm takımı sahanın ortasında toplayıp konuşma yapması,onları motive etmesi buna kanıttır...

evet bence olsun.
tufanin üclükleri ve savunmasi cok gelisti ve macin sonuna kadar kosuyor,mücadele ediyor.
ilerde milli takimada faydali olabilir

Fenerbahçe maçındaki mücadelesi ve maç sonundaki davranışıyla tam olarak gerçek bi Galatasaraylı olduğunu gösterdi Tufan. Bu yıldan başlanarak genç bi takımla önümüzdeki yıllarda da mücadele edilecekse eğer kaptanlık en çok Tufan'a yakışır. Hem kendinden genç arkadaşlara yardımcı olur hemde büyüklerine sahada nasıl mücadele edileceğini gösterir. Özellikle son zamanlarda çok iyi bi performans gösteriyor Tufan ve maç dışında da Galatasaraylı kimliğini en güzel biçimde ortaya koyuyor. Helal olsun Tufan'a kaptanlık ona yakışır.

Valla Tufanın bu sezona kadar ne basketbolunu beğenirdim ne de kişiliğini ama helal olsun beni ve benim gibi düşünenleri utandırdı.Kesinlikle seneye kaptan olmak hakkıdır.

kaptan olabilir ama kendisi kabul edermi bilmem tufan beşiktaşlı galiba bu arada konuyla alakası yok ama ben öyle biliyorum birde beşiktaş maçında kız arkadaşıyla görmüştüm onu.Terini sonuna kadar akıtıyor sonuçta bizim için önemli olan bu iyi ya da kötü oynaması benim için çok önemli değil önemli olan o yüreği sahaya koyması ve örnek olması.

Beşiktaş'ta oynadığı yıllarda bütün maçlarını izledim Sebadaki.Tufan konusunda çok kararsızım.

Bu yıl takımda çok iyi oynuyor,doğru
Çok müdahele ediyor,doğru

Haklısınız ama Beşiktaş'ta oynarken çok artisti,tribünde kızları görüp ara ara gözlerini alamazdı.Umarım değişmiştir...Umarım evet değişmiştir diyebilirim.

Değişmişmidir sence Önder?

Bence Burak cok basarılı 3 macta en krıtık yerlerde aldırdıgı 3 teknık faul bunun en buyuk kanıtırdır !!!! Iyı bır 4 numara ıstıyoruz.

Kaptan Tufan Demesı bıle guzel :) Kafıyelı :)

Takım kaptanı öyle olmalıki tüm takımlar tüm basketbol camiası içindekiler saygı duysun... Fb maçında ağladı diye insanlar prim yapmamalı... Burak Sezgine ayıp oluooo birazcık.....

Altyapılardan öyle oyuncular geliorki TUFAN tarzı oyuncular 2.sınıf kalır...
AYrıca Tufanın oyuncu olarak ne özelliği var arkadaşlar çok iyi asistmi yapar, çok iyi adammı geçer, çok iyi şutmu sokar, ribauntmu yapar... Lütfen dikkatli inceleyelim.... GALATASARAYIMIZIN başarısı için... Daha iyi oyuncular ve koçlar......

zihni öztürk' Alıntı:
Altyapılardan öyle oyuncular geliorki TUFAN tarzı oyuncular 2.sınıf kalır...
AYrıca Tufanın oyuncu olarak ne özelliği var arkadaşlar çok iyi asistmi yapar, çok iyi adammı geçer, çok iyi şutmu sokar, ribauntmu yapar... Lütfen dikkatli inceleyelim.... GALATASARAYIMIZIN başarısı için... Daha iyi oyuncular ve koçlar......
Diğerlerinin yapmadığı birşeyi yapar: Çok iyi mücadele eder.