Turabi Genç:"Başkan ve Yönetim bizi destekliyor"

Ben bu yorumların faso fiso olduğuna inançlı galatasaray taraftarının yönetime yüklenmemesi inancıyla yönetimin baskısı ile bjkli turabi tarafından yapıldığına inanıyorum...

El insaf be kardeşim el insaffff letter of clearance denilen abdede basketbolcuya verilen lisans noel tatili yüzünden bi kaç hafta oncesiden tatile giren abdeden trye gelemeyeceğini bir yöneticinin bilmesi gerekirdi...Ama bizim yönetimin duyarsızlığı bardağı taşırıyor olurmu ya 3 bin dolara yabancı alacan adı sanı duyulmamış bi dandik justin roweu alacan üstelik bu adamı sırf allah boy vermiş işte 2,13 takımda dursun sonra millet gsyle uzunu olmadı diye dalga gecmesin bi kaç smac bassın diye getiricen ve bu adam o belge yüzünden oynayamaycak hani özhan beyin bi lafı vardı biz amator şubelerle ilgilenmiyoruz diye tam onu doğrulayan bi olay bu...ÇÜNKÜ YAPILAN İŞLER AMATÖRCE!!!!!

Begenmedigimiz menajerimiz bugun Aydan Siyavus'un mezarını ziyaret eden tek Galatasaraylı idareciydi. Açıkçası şuanda Galatasaray'a samimiyetiyle hizmet ettiğinede inandığım biri.

Bu arada kimbilir belki Rowe'la bilinçli anlaşma yapılmadı. Donald Littile'di ilk hedef ve onun transferi kesinleşinceye kadar Rowe yedekte tutuldu.

Tabi canım bu kadar iyimserlik nereye kadar...ayrıca bjkli olması aydan siyavuşun mezarını ziyaret etmesini alakadar etmez,aydan hoca türk basketbolunda sayılı coachlardan birisiydi...Yok aslında shaqı yedekte tutuyolardıda justin rowe we bu littleı getirdiler istanbula bırakın beyler yönetim futboluda kendi deyimleriyle amatör şubeleride ayaklara duşurdu...

Turabi Genc e cok yukleniyorsunuz derim ben. Kendisi gece gunduz demiyor Galatasaray in basketbol da daha basarili olmasi icin elinden geleni yapiyor. Yonetim bizi destekliyor sozunu inanarak soyledigine ben de inanmiyorum. Ama en azindan artik bazi kararlari daha cabuk aldirabiliyor. Bu de bir gelisme demek. :wink: Gelelim Justin Rowe olayina....Rowe, Donald gelene kadar elde tutulmak istenen bir oyuncuydu. Donald ile sozlesme imzalanamasaydi lisansi cikartilacakti fakat kendisi hazırlık maçındaki oyunu ile Turabi ve Halil beyi cok yaniltmistir, hem de Donald olayi cozulmustur. Yönetimin destegine gelince de hepsi lafta. :evil: Hani oyuncularin maaslari nerede ya da acip soruyorlar mi ihtiyaclarini var mi diye? Arastirmak lazim. :?: Canaydin calisanlarina daha farkli davranmali bence. Kimi sube yöneticileri kendisinden ve konumunu kaybetme korkusundan "aman shu duyulmasin aman bu duyulmasin" derken, butun cabalari ile sube genel sekreterinin haykirislari Ozhan beyi rahatsiz etmis ki Sinasi Onengut e karsi bir cephe almistir ve istegine kavusmustur. Istifasini veren genel sekreterin istifa mektubuna bile karsilik vermekten aciz bir baskan nasil destek oluyormus basketbola anlayamiyorum. Hani istedigimiz gibi basketbolcü bir baskan olarak davranacaktin :?: :!: :!: :!:

Gerçekten insan yazmadan edemiyor,
Sn Turabi Genc'e haksızlık ediliyor,
Ben çabalarını çok yakinen izleyen biri olarak çok üzülüyorum,
Onu bu denli eleştirenler de çok yakın bir gelecekte çok ama çok üzülecekler.
Şu an bu şube için çırpınan, köprü olan cidden önemli işler yapan tek kişi o,
Birşeylere sahip çıkma uğruna tek meyva veren ağacı taşlıyorsunuz,
Bence hiç ama hiç haketmiyor, sizlerde eninde sonunda bunu anlayacaksınız.

bkk de oynayınca adam olunmuyor mu..
adam gibi adam..
daha ne yapsın.. şubenin 1 numaralı adamı yaa herşeyin başı o.. alt yapı üst yapı koşturuyor heryere..

keşke yıllarca bizle kalsa..

RalphGS' Alıntı:
''TARAFTARın tepkisi kötü oyuna reaksiyondur''

Yazıklar olsun ya ...

Abi ben ne dedim...??? İbne basına sadece malzeme veriliyor demedim mi? Ayrıca arada iki kez "formaları çıkarın" diye bağıran 3-5 kişi de olunca... hele hele boş olan yönetici koltuklarını da göz önünde bulundurursak... boş koltuklara sırt dönersen... mevcut olanlara çeker işine gelenler de bu tebkiyi... = şekil-A i.ne basın!

Yani bu ne perhis..ne lahana turşusu... "Yönetim uyuma, Basketbola sahip çık" diye bağır.... sonra idarecilerin koluna girip sporcu girişinden çık?!

Şov! ve Poz!

aragorn... bak sana ben yazı silmem prensip olarak dedim ya... o yüzden yine silmiycem ama basına sölediğin sözü bence bi kere daha düşün.. sana doğru yada yanlış söylüyorsun demiyorum.. yerinde mi yyanlış yerdemi söylüyorsun diyorum

aragorn74' Alıntı:
RalphGS' Alıntı:

Yazıklar olsun ya ...

Abi ben ne dedim...??? İbne basına sadece malzeme veriliyor demedim mi? Ayrıca arada iki kez "formaları çıkarın" diye bağıran 3-5 kişi de olunca... hele hele boş olan yönetici koltuklarını da göz önünde bulundurursak... boş koltuklara sırt dönersen... mevcut olanlara çeker işine gelenler de bu tebkiyi... = şekil-A i.ne basın!

Yani bu ne perhis..ne lahana turşusu... "Yönetim uyuma, Basketbola sahip çık" diye bağır.... sonra idarecilerin koluna girip sporcu girişinden çık?!

Şov! ve Poz!

Konu acmak ıstemıyorum ama gene aynı yerde kalıyoruz bu konuyu macta konusalım yuz yuze burda kımsenın basınısısırmyeleım yoksa bu konu daha cok uzar ama ozen gosterın byeler ozen :!:

Birde sen subenın manj. ol ondan sonra pacan yıyorsa bu tepkı gayet normaldı deyok boyle bırsey heralde boyle diyecek :!:

jackal*tr' Alıntı:
aragorn74' Alıntı:
RalphGS' Alıntı:

Yazıklar olsun ya ...

Şov! ve Poz!

Konu acmak ıstemıyorum ama gene aynı yerde kalıyoruz bu konuyu macta konusalım yuz yuze burda kımsenın basınısısırmyeleım yoksa bu konu daha cok uzar ama ozen gosterın byeler ozen :!:

Birde sen subenın manj. ol ondan sonra pacan yıyorsa bu tepkı gayet normaldı deyok boyle bırsey heralde boyle diyecek :!:

Dikkat edersen... bu yaziyi... sana özelden msj göndermeden yazdim.... konuyu konusacagiz. Anlastik zaten bu konuda...

Turabi'ye gelince.... Ben bu sartlarda iyi is cikarttigini düsünüyorum.