Turgay Zeytingöz

Hocam Yakup hocada ne gördünde aday olarak görüyorsun? Bize yakıştırdığın adamın başantrenör olarak resmi maçlara çıkalı daha 3.ayı olmuş, daha kendini kanıtlayamamış ne diyeyim pes vallahi..
Yıllardır Ergin hocanın yardımcısı idi. Ergin hoca sürekli teknik faul ve ceza aldığı için onun yerine geçtiğinde takımı hep bence daha iyi yönetti 🙈
Daçka ile şu ana kadar yaptıkları da gayet olumlu. Ayrıca Mitrovic'ten çok daha iyi katkı gerecek. Yerli hocalar içerisinde de bence gelip takımı şaha kaldıracak Ergin hocadan başka bir isimde bence olmadığı için yakıştırdım. Benim görüşüm bu şekilde. Sizin görüşünüze de saygı duyuyorum.

Sube iki uc kisinin eline oyuncak olmus. Istedikleri gibi at kosturuyorlar. Twitterda da iki uc tane siskin takipcili yalakalari var, onlar da nabiz dusurup yukseltiyorlar. Dee Bost transferini pazarlayanlari tahmin etmek zor degil. Twitter acip fakir fukara edebiyati yapip biraz takipcisi olanin bi taraflari kabariyor hemen, kendilerini soz sahibi falan zannediyorlar.

Yenilmez armada falan hikaye soylemler bunlar, mazide kalmis. Turgay Bey de sessiz, gercek manada bu olanlar onuruna dokunmuyorsa ve ben ay sonunda banka hesabima maasimin yatip yatmadigina bakarim diyorsa ona da helal olsun, yasal hakki sonucta.

Turgay Zeytingözün gitmesinden ziyade yerine gelicek isim önemli.

Adaylar kim ? Turgay Zeytingözden daha iyisimi gelicek?

Kerem Tunceri gitmisti sorunlar düzeldimi hayir. Simdi TZ gitti bakalim

Keske Ekrem Memnunu getirip Basketbol Direktörü yapsalar . Hangi kocun geleceginede hangi oyuncularin geleceginede o karar versin.

Hem bilgi birikimi var hemde oyuncu tercihleri konusunda hep iyi is cikarmistir.

Olayi iyi anlamak lazim.

Baris Nane-Kerem Tunceri-Turgay Zeytingöz ekibi varken gayet iyi ilerliyodu organizasyon.

Ilk olarak Baris Nane gitti, sonra Kerem Tunceri gitti, Ekip dagildi. Isler dahada kötüye gitti simdide Turgay Zeytingöz gitti.

Bir ekip olmadan basarili olma imkanin yok bundan sonrada basarili olacagimizi düsünmüyorum sadece Taraftarin gazi alindi

Olayi iyi anlamak lazim.

Baris Nane-Kerem Tunceri-Turgay Zeytingöz ekibi varken gayet iyi ilerliyodu organizasyon.

Ilk olarak Baris Nane gitti, sonra Kerem Tunceri gitti, Ekip dagildi. Isler dahada kötüye gitti simdide Turgay Zeytingöz gitti.

Bir ekip olmadan basarili olma imkanin yok bundan sonrada basarili olacagimizi düsünmüyorum sadece Taraftarin gazi alindi
Barış Nane ve Tunçeri'nin büyük katkısı olduğunu düşünmüyorum. O sıralar orada Erden Timur vardı.

Barış Nane ve Tunçeri'nin büyük katkısı olduğunu düşünmüyorum. O sıralar orada Erden Timur vardı.
Barış Nane özellikle transferlerde ve oyuncu ilişkilerinde çok etkiliydi özellikle o dönem Turgay Zeytingöz transferler için ben, Barış Nane ve Ekrem Hoca sabahlara kadar en ince ayrıntısına kadar araştırdık demişti.

Son düzenleme: