Türk Oyuncu önerileri

• Konbuyu başlatan Necati
  • Başlangıç tarihi
N

Necati

Misafir
Takımımıza bana göre daha 2 Türk oyuncu daha katılması gerekiyor kadro derinliğinin sağlanması açısından.Biraz araştırma yaptım.Bana göre bu oyuncular takımımıza katılabilecek kapasitede ve durum olarak ben ce uygunlar.
Faruk Beşok,Mutlu Akpınar,Tolga Tekinalp,Murat Kaya,Yiğit Özmen,Fatih Özbilen,Turgay Çataloluk,Bora Sancar,Valentin Pastal,Burak Gacamer bu Türkler.
Ayrıca bildiğim kadarıyla 4 numara için de yabancı olarak Penvis Pasco düşünülebilir zira daha hiçbir takımla anlaşmamış.

Kaan (Kağan?) Memişoğlu. Hani bir sakatlığı filan yoksa tabii son zamanlarda. Kesinlikle İkinci Lig için büyük kalıyor.

bi de ümit var banvit spor da müthiş bi adam fatihle 2 si pota altını coşturur ve rakip adamları katlar diye düşünüyorum ve de kerem tunçeri için bişey dicem camiamızın yetiştirdiği ve turkıyenin en iyi guard ı olan boyle bi oyuncuyu nası ezeli rakıp bjk e kaptırdık ve kerem i de kınıyorum bu bir İHANETTİR aman ha!!!! bi daha olamsın ve gs ye geri dön

kaan cok iyi olabilir. erdem turetken eger BJK ile anlasmadiysa, eger anlastiysa valentin olabilir. murat kaya'da genc yeteneklerden iyi olur.

Bence Murat Kaya,Nedim Yücel,Onur Aydın,Hakan Demirel,Burak Gacamer,ve Valentin Pastal iyi isimler. Ama bizdeki bu maddi sıkıntı varken genç ve yetenekli oyuncu alacağız dersek bizi deli diye akıl hastanesine yatırırlar alimallah. Onun için hiç girmeyelim şu transfer işine. Zaten bi oyuncuda alamıyoz ya. Neyse bilemiyorum yani...

Virginandhardly' Alıntı:
Takımımıza bana göre daha 2 Türk oyuncu daha katılması gerekiyor kadro derinliğinin sağlanması açısından.Biraz araştırma yaptım.Bana göre bu oyuncular takımımıza katılabilecek kapasitede ve durum olarak ben ce uygunlar.
Faruk Beşok,Mutlu Akpınar,Tolga Tekinalp,Murat Kaya,Yiğit Özmen,Fatih Özbilen,Turgay Çataloluk,Bora Sancar,Valentin Pastal,Burak Gacamer bu Türkler.
Ayrıca bildiğim kadarıyla 4 numara için de yabancı olarak Penvis Pasco düşünülebilir zira daha hiçbir takımla anlaşmamış.
4 numarada hüseyin ve burak var.
faruk beşok istanbulspora gitti.
burak gacamer geçen sene samsunda oynadığından kendisini bol bol izleme imkanı buldum.başarılı olabileceğinden şüpheliyim.

barış ermiş ve oğuz savaş gelirse tam geniş bir kadro olur herkesin yedeği olur
ayrıca 2 side gelirse milli takım gibi oluruz

bence 4 numaraya pasco ck uygun yerli oyuncuya ise murat kaya ve ozellikle alınacagını veya klubunun bırakacagını dusunmesemde Cevher super olur hem o adam 1 numara bile oynayabilir

cevher fikrine ben de kjatılıyorum ayrıca semih erden alınsaydı çok iyi olurdu bir de tutku açık kaçırılmamalıydı şuan boşta pek oyncu yok herhalde.

amerikada kolej liginde oynayan engin atsür
arada sırada milli takım kadrosuna çağrılıyor

bence hazırlık macları ortaya cıkartıyokı turk oyuncu ıhtıyacımız yok,
fatıh huseyın valentın burak serhat semsı bu ısı goturur gıbı gelıyo
hazırlkık maclarındakı performansı bunu gosterıyor hem ne kadar konsuursak konsualım ancak yabancı gelır 1 tane daha o kadar yenı oyuncu alıcagımıza keske ardayı kaptırmasaydık yada muratcanı

bence barıs alınmalı ve dıxonla beraber oynamalı b. kolejden murat olur unıversıadda cosmustu ya bıze asıl onemlı olan atlayan zıplayan saglam bızı yarıyolda bırakmayacak 3 numara bence bu ısım tolbert veya eskıden karsıyakada oynayan jefferson olmalı :eek:key

bıde eklemeyı unuttum 2 sene once bızde oynayan koch sımdı nerde her sene ıyı bı beyaz abdlı buluyoz ınsallah bu gelenek devam eder :)

atlayan zıplayan ben hala pasco da diretiyom ama tolberdte fena olmaz ve ayrıca transfer yaparken birine bonservis verilecekse bu kesinlikle cevher olmalı

abi bence semso ile valentin o mevki icin cok yeterli degil ama hadi yeterli desek cevher su anda joker olarak oynayabilen ender turk oyunculardan yasaıda genc oynarsa milli takımda vazgecilmez olur menbejeri turk ise yinede tolberd icin girisimde bulunulmalı ya hadi gectim bunları bizimkilerin anlasmaya vardıkları bi yabancı varmı acaba?????