Türkiye Kupası 1. Maç | Galatasaray CC 73 - 88 Beşiktaş Cola Turka

Re: Galatasaray-Beşiktaş (6 Ekim 18:15)

Samet Kandemir' Alıntı:
ben dün biletimi aldım teknosa bayiinden. bayramın ilk günü olmasına ragmen satışlar iyiymiş. benim biletin üstünde 32 no yazıodu. salonun kapasitesi 1300 galiba. bence son güne bilet kalmayabilir. acele edin.

inş bölük olmayan tribünü biz alırız.yerel gazetede okuduguma göre kura çekeceklermiş.

bu arada 1 günlük maç bileti 7 ytll

ULTRASLANÇORUM 8)
Bilet fiyatlarıda son derece uygun ama hala tv hakkında bir bilgi yok :oops:

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ben Çorum'da kalmayı düşünüyorum Şamil. Üç maçı da izleyeceğim. Ama gidersek beraber gidebiliriz de dönüşte yanında olamam.
Tamam Kerem bizim araba boşta olursa beraber arabayla gidelim ben bjk maçını izleyip döncem haberleşelim.

Hala hangi kanalın maçları vereceği belli değil. İşin komiği maçı tv vermezse seyredemeyiz. :roll:

Sezonun ilk resmi maçına çıkıyoruz. Bu maç derbi olması nedeni ile de önemli. Bu maçtaki perforansımız bizi aydınlatabilir. Ama maçı izleyebilirsek. Ben maçı kazanacağımız hatta rahat kazanacağımız düşüncesindeyim...

Turnuvada ki üç maçıda kazanabilecek kadromuz var üçte üç yapıp lider bitirmeliyiz ikinclik bile başarısızlık sayılmalı geç.en sezon ki gibi elenirsek
M.Özyer Çorum'da istifasını versin.

Bu maçı da vermiyecek Türk Televizyonları gitsin izdivaç programları yayınlasın.. :oops:

takım daha tam alışmadan derbiyle başlamak iyi olmadı aslında. geçen seneye bakarsak takım daha alışmadan Türkiye kupası maçları oynadık ve gruptan çıkamadık. ama aynı takım ligin ilk yarısını lider bitirmişti. keşke biraz daha zaman geçseydi derbi için.
yayınları eğer digitürk show tv yada skytürk yerine şifreli bir kanaldan yayınlarsa son yıllarda baskete olan sıcaklığın kaybolmasına neden olabilirler. çünkü herkesin maça gitme imkanı olmuyor ama tv den izleyebiliyordu.

Özür dilemek istiyorum öncelikle tüm herkesten. Bu maça gidemeyebilirim ama hiçbir şey daha belli değil.Dersane,okul,hocalar hepsi bir yandan baskı.Bakalım nasıl dersaneyi asıp gelirim diye yollarına bakacağım.Bu maça gidersem Ankara'ya gelemem.Eğer bu maça gitmezsem Ankara'ya geleceğim ama şu şekilde; maçın saati benim için çok önemli!! Eğer ki maç 18.00-19.00 civarlarında olursa saat 12'de dersaneden çıkarım.13.00'da Ankara otobüsüne binerim saat 17.00'da orda olur bir şekilde salona ulaşırım taksi tutarım ya da metroyla bir yere gelirim bir tane maça giden denk gelir nasıl olsa :) Maç saat eğer dediğim gibi olursa. Maçı izledikten sonra biraz takılırız sizlerle beraber sonra gece 00.00 arabasıyla tekrar Kapadokya'ya dönerim gece 04.00'da. Son olarakta eve gelirim 07.00'ye kadar ders çalışırım,uyumam okula giderim. Böyle bir planım var.Hani eğer gelemezsem 280 km uzakta bu kadar yakında oturuyor adam Galatasaray'ın maçına gelemiyor denilmesini istemem o yüzden böyle bir açıklama yapma gereğinde bulundum.Neyse elimden geleni yapacağım.İyi akşamlar.

Burak Ceyhan' Alıntı:
Özür dilemek istiyorum öncelikle tüm herkesten. Bu maça gidemeyebilirim ama hiçbir şey daha belli değil.Dersane,okul,hocalar hepsi bir yandan baskı.Bakalım nasıl dersaneyi asıp gelirim diye yollarına bakacağım.Bu maça gidersem Ankara'ya gelemem.Eğer bu maça gitmezsem Ankara'ya geleceğim ama şu şekilde; maçın saati benim için çok önemli!! Eğer ki maç 18.00-19.00 civarlarında olursa saat 12'de dersaneden çıkarım.13.00'da Ankara otobüsüne binerim saat 17.00'da orda olur bir şekilde salona ulaşırım taksi tutarım ya da metroyla bir yere gelirim bir tane maça giden denk gelir nasıl olsa :) Maç saat eğer dediğim gibi olursa. Maçı izledikten sonra biraz takılırız sizlerle beraber sonra gece 00.00 arabasıyla tekrar Kapadokya'ya dönerim gece 04.00'da. Son olarakta eve gelirim 07.00'ye kadar ders çalışırım,uyumam okula giderim. Böyle bir planım var.Hani eğer gelemezsem 280 km uzakta bu kadar yakında oturuyor adam Galatasaray'ın maçına gelemiyor denilmesini istemem o yüzden böyle bir açıklama yapma gereğinde bulundum.Neyse elimden geleni yapacağım.İyi akşamlar.
Biyonik adam gibisin dostum :) Ya aslında kimse diyemez sana yakınsın niye gelmedin falan.İnşallah planlarına uygun gelişir herşey.

Burak Ceyhan' Alıntı:

Sevgili kardeşlerim sadece bir maç yüzünden ailesiyle arayı bozacak olan veya dersleri ekecek olan varsa hiç gelmesin.Kendinize yazık.Burak planını okudum ama saat 00:00'dan sonra ayakta duramazsın.Ailenle güzel güzel konuş olur derlerse binip gider izlersin maçını ha olmaz derlerse oturup evde izlersin.Hepimiz daha genç adamlarız daha nice deplasmanlar yapacaz.

Arda Öztürk' Alıntı:
Sevgili kardeşlerim sadece bir maç yüzünden ailesiyle arayı bozacak olan veya dersleri ekecek olan varsa hiç gelmesin.Kendinize yazık.Burak planını okudum ama saat 00:00'dan sonra ayakta duramazsın.Ailenle güzel güzel konuş olur derlerse binip gider izlersin maçını ha olmaz derlerse oturup evde izlersin.Hepimiz daha genç adamlarız daha nice deplasmanlar yapacaz.
evet arkadaşlar geleceğiniz mesafe az bir mesafe değil daha yaşımız genç deplasmanlar bitmez

Benim kafamdaki en büyük soru işareti 1 numaradaki oyuncularımızın ve bilhassa M.Strickland göstereceği performans ? Ribaunt konusunda da sorun yaşayabiliriz. Ama 1 numara konusunda eşleşmede onların ağır bastığı bir gerçek. Maç içinde oyuna ağırlığını koyacak, maçı kazadıracak oyuncular bizde daha fazla ama yerli oyuncular ne kadar oyuna katılır ve olumlu katkı verirler ise bizim için bu maçı almak daha kolay olur.

Ama kesinlikle BJKCT çantada keklik bir takım olduğunu düşünmüyorum, tam tersi çok sert bir olacakları düşüncesindeyim. Kaldıki bir derbi maçın havası daha da farklı olacaktır. Bir de takımın maçlardaki savunma direncindeki düşüşü gözönüne alınırsa baya zorlanacağız gibime geliyor...

Stricklan'dan açıkçası sayı kapsamında birşey beklemiyorum bu maç için lakin en azından Chatman'ı iyi savunursa bu bile kafidir . Bu maçı kazanamazsak bana göre büyük hayalkırıklığı olacak çünkü rakibin en zayıf yanı potaaltı ve bizim de en büyük kozumuz potaaltı . Hazırlık maçlarındaki kötü performansı bir kenara atıp bu maçta tüm takıma başarılar..

Keşke Pazar günü olsaymış, neden Pazartesi..

Hani dersleri boşlayamıyoruz da 6 kere girmedin mi hiç şansın yok kaldın o dersten...

Bari televizyon verse şu maçı..

3-4-5'inde de diğer 2 grupta maçlar var. Bakalım onları veren olacak mı?

Valla benim ümidim yok. Sonuçta televizyonlar bir organizasyonun yayın haklarını başından satın alırlar. Alsaydı bir kanal, reklamını yapardı heralde "Teknosa Türkiye Kupası SkyTürk'te" gibilerden.

Biletim aldım.Bu maçta takımımızı yalnız bırakmayacağız.Maç gününü sabırsızlıkla bekliyorum.Milan Gurovic'in bu maçta coşacağını düşünüyorum.