Türkiye Kupası 1. Maç | Galatasaray CC 73 - 88 Beşiktaş Cola Turka

Re: Galatasaray: 73 - Beşiktaş: 88

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":ghnm2qn2]SEVGİLİ ARKADAŞLAR

Aklıma gelmişken sizle paylaşmak istedim.

İki tane adam ikiside farklı branşlarda aynı görevi yapıyor.İkiside takımlarının hocalığını yapıyor!!!
Bir tanesi aldığı yenilgi sonrası hakkında yapılan yorumlara ve takımın başkanının başka bir hocayla görüşmesini hem kendine hemde mesleğine yediremeyip istifa ediyor bu kişi Ertuğrul SAĞLAM(ADAM GİBİ ADAM)diğer kişi ise yüzüne baka baka başka insanlarla görüşülmesine rağmen yaptığı kulis ve sponsor baskısıyla takımda kalan sevgili hocamız Murat ÖZYER (ADAM GİBİ ADAM)şimdi bu kelimeyi hangisi hak ediyor. Soruyorum size yalnız bazı arkadaşlar kendileriyle yapılan toplantıda bu sene bu takım zirve yapacak diyorlardı,acaba yine aynı görüştelermi!!! merak ediyorum bizim rakibimiz ne daçka nede casa bizim rakiplerimiz belli ve maalesef rakiplerimizden en zayıfı dediğimizden 15 sayı fark yiyoruz. Bir maçla yargılamayın diyenlere balık baştan kokar deyimini hatırlatırım.

Saygılarımla

M.DURAN
abi gerçektende çok iyi eleştiri yapabiliyorsun. eleştirinin dozunu ayarlamayı iyi biliyorsun.

yorumuna bende şöyle yorum yapmak istiyorum. "bugünün yarınıda var"[/quote:ghnm2qn2]

o yarınlar bizim olmadıktan sonra gerisini sen doldur.