Türkiye Kupası 1. Maç | Galatasaray CC 80 - 89 Beşiktaş Cola Turka

Re: Türkiye Kupası | GALATASARAY-Beşiktaş

Barış Gül' Alıntı:
bu derbi maçı kimse vermiyecek heralde sadece radyo yayını var best efem .o zamam galatasaray tv vermesi lazım kendi takımın maçını verse iyi olur ama fedarosyon izin verilmi

Veli Yiğit te açıkladı GSTV'nin vereceğini FBTV ve Sports Tv ile beraber

Bu Sports TV'yi herkes D Smart'ta diyor da ben açık yayın yaparken çok kez gördüm normal uyduda. Kanalın takipçisi değilim ama şifreli mi olacak o zaman yayın?

Maç: Galatasaray Cafe Crown - Beşiktaş Cola Turka
Tarih: 10.10.2010 / Saat: 20.00
Salon: Antalya Kepez Belediyesi Spor Salonu
Yayın: Galatasaray TV (Canlı)

Kupalara layıksın sen Şanlı Galatasaray..

Bu maç derbidir bizim için hermaç kadar önemlidir.Antalyada taraftarımızın Bjk' tan daha fazla ve coşkulu olacağını düşünüyorum..

Oktay hoca ve Aslanlarına güveniyoruz.!

Beşiktaş'dan daha iyi bir takımız.Ama yinede işi sıkı tumak gerekir.Cüneyt Erden yine bize ekstra oynar onada dikkat etmek lazım...

sports tv bazı spor programlarında açık yayın yapıyor.Acaba bu basket maçlarınıda şifresiz verecekmi?

Bayan basket takımı maçlarında da şifresiz yayın yapıyordu , inşallah bu turnuvayıda şifresiz verir hem kanalın yararına olur çünkü daha fazla reklam alır en çok gitmek istediğim pazar günkü maçta salona gidememe ihtimalim var :roll:

Galatasaray Cafe Crown Antalya'da

Spor Toto Türkiye Kupası'nda grup maçlarına çıkacak olan Galatasaray Cafe Crown, bu sabah Antalya'ya hareket etti. Saat 13.30 sularında Antalya'ya inen Galatasaray Cafe Crown kafilesi, daha sonra havalimanınından kamp yapacağı otele geçti.

Hafif bir sakatlığı bulunan ve ilk etapta tedbir amaçlı olarak İstanbul'da kalan Preston Shumpert'ın yer almadığı Galatasaray Cafe Crown'un 12 kişilik oyuncu kadrosu şöyle:

GUARD
Taylor Rochestie
Tutku Açık
Evren Büker
Melih Mahmutoğlu
Göksenin Köksal

FORVET
Josh Shipp
Haluk Yıldırım
Caner Topaloğlu
Radoslav Rancik

PİVOT
Ermal Kurtoğlu
Luksa Andric
Sertaç Şanlı

Galatasaray Cafe Crown, akşam saatlerinde yapacağı antrenmanın ardından yarın saat 20.00'da başlayacak olan Beşiktaş Cola Turka karşılaşmasını beklemeye geçecek.

Shumpert'ın sürüklediği bir maçın ardından onun yokluğunda takımın hücumdaki performansını merak ediyorum açıkçası. Rancik'in formsuzluğu sonrası Shumpertı'ı 4'e çekebiliyorduk ancak şimdi o opsiyon ortadan kalktı.

Taylor & Tutku - Chatman & Cüneyt ikilileri belirleyici olacak.

Şeytan azapta gerek...

Acaba Shumpert´in Türk vatandaşlığı henüz onaylanmadı diye sakatlık mazeretiyle götürülmemiş olabilir mi?