Türkiye Kupası 2006/07 | 20-22 Nisan

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Ali Sercan Akkaya' Alıntı:
isallah bi mucize olurda takim iyi oynar kazanriz..ancak hic umidim yok :( ne oyunculara nede antrenore guvenim kalmadi benim artik

yani aynen mucize gerekli bizim kazanmamız için hemde epey büyük bir mucize.Bari son periyod'a kadar başa baş gitsekte zevkli bir mücadele izlemiş olsak zaten sonuç aşağı yukarı belli iyiki efesle eşleştik acı çekmeden elenicez eğer bir tur atlasak herkes şöyle olursa finale yükselebiliriz böyle olursa ülkerle oynayabiliriz diye tahmin yürütecekti efesle oynayacağımız için hiç bir ihtimal kalmadı son haftalarda Granger'da bayağı eski performansına yaklaştı Haislip ile birlikte izleriz onuda güzel bir anı olur bizim için :)

Tunç Altanlar' Alıntı:
yani aynen mucize gerekli bizim kazanmamız için hemde epey büyük bir mucize.Bari son periyod'a kadar başa baş gitsekte zevkli bir mücadele izlemiş olsak zaten sonuç aşağı yukarı belli iyiki efesle eşleştik acı çekmeden elenicez eğer bir tur atlasak herkes şöyle olursa finale yükselebiliriz böyle olursa ülkerle oynayabiliriz diye tahmin yürütecekti efesle oynayacağımız için hiç bir ihtimal kalmadı son haftalarda Granger'da bayağı eski performansına yaklaştı Haislip ile birlikte izleriz onuda güzel bir anı olur bizim için :)

Ben bu sözleri geçen sene Efes maçından öncede duymuştum çoğu kişiden...

Gökce Başaran' Alıntı:
Ben bu sözleri geçen sene Efes maçından öncede duymuştum çoğu kişiden...

demekki senelerdir değişen birşey yok,bizim düşüncemizi değiştirebilecek bir şeyler ortaya konmamışki çok küçük bir ihtimal bile veremiyoruz kendi takımımıza

efes'e bir sürpriz yaparsak , takım play-off öncesi iyi bir hava yakalar.fitch-graves ikilisine türk oyuncularımız da katılırsa neden olmasın...

Çıkabilecek en güçlü takım bize çıkmış gerçekten :) Basketçilerde bir umut ışığı görsem yeneriz diyecem de Alpella ya yenilen takımdan ben bir şey ummuyorum fark yeriz büyük ihtimalen

ben her ihtimalle takımıma güveniyorum
ellerinden gelenin en iyisini yapsınlar sonuç önemsiz yeterki uğraştık ama şans diyebilelim

16 : 00 da beşiktaşl maçı
18:00 da ülker maçı
20:00 GALATASARAY maçı

ne bu katliammı istiyorlar?

öyle seyler yazmıssınız ki! yani şimdi efesi yenersek mucize mi olcak bence hiçte mucize olmaz sadece basarı olur kupayı istiyoruz ya da finali daha ilk maçta mucize lazım diyorsunuz katılmıyorum murat özyerin röportajını izledim gayet iddialıydı güvenelim arkadaslar ...

Ufuk Fırtına' Alıntı:
ya hakikaten çok zor kura çektik pek ümitli olmasamda her zaman takımımın yanındayım... yine hep destek tam destek...

o nasıl söz ya hepdestek tam destek....eziklerin sözünü kullanmayalım ....

ayırca maç saatleri çok yakın vede aynı salonda ama antalyadaki potansiyelimiz yülsek bişi olmaz...

ilk yarı finalist banvit banvitte long cok iyi performans gösterdi ayrıca perry de iyi oynadı sayılır ama long gercekten iyidi casa ted de marques green o da cok iyi performans gösterdi ama maçın son dakikasında ayagı kayması sonucu topu kaybetti o hata maçı da kaybettirdi sayılabilir maç cok dengeliydi hep fark 2 3 4 sayı farkla gitti ama banvit hakkeden taraftıve aldı maçı

şu an bjk ksk maçını izliyorum da bjk de reese ve harvey yok sakatlar ve cok kötü oynuyorlar su an fark 18 sayı ksk önde ilk yarı bitmek üzere bjk yi play off ta elemek artık bence de basarı sayılmamalı tabii küçümsenmemeli de ... zaten biz de küçümseme diye bir olay olamaz..

ewt renkdaşlar hep entek tam destek yerine onların bizden çaldığı heryerdeyizi kullansak daha iiyi macı almamız zor önceki maclarada bakarsak!

Recep abinin uğurlu elleri kupa serüvenimize damgayı vurdu malesef. :) Yenilsek bile artık bir şeyler görelim takımdan.Bize borçlular ve daha güzel bir fırsatları yok ödemek için.Bir 20'yi daha bünyeler kolay kolay kaldıramaz.

CASA TED KOLEJLİLER: 85 - BANDIRMA BANVİT: 89

Salon: Dilek Sabancı

Hakemler: Rüştü Nuran xx, Can Atsüren xx, Kaan Büyükçil xx

Casa TED Kolejliler: Green xxxx 18, Nezih xxx 17, Shields xxxx 25, Ömer xx, Jensen xx 10, Ufuk xx 8, Davis xx 4, Berkant x 3

Bandırma Banvit: Perry xx 9, Caner xx 3, Ersin xx 8, Onur xx 9, Long xxxx 28, Bekir xxxx 17, Edwards x 4, Radoseviç xx 7, Önder xx 4, Yiğit x
1. periyot: 22-16
Devre: 41-40 (Casa TED Kolejliler lehine)
3. periyot: 64-65
5 faulle çıkan: Jensen (Casa TED Kolejliler), Long (Bandırma Banvit)

ajansspor

BEŞİKTAŞ COLA TURKA: 55 - PINAR KARŞIYAKA: 82

Salon: Dilek Sabancı

Hakemler: Aytuğ Ekti xx, Sami Özel xx, Serkan Sert xx

Beşiktaş Cola Turka: Erkan xxx, Cevher xx 8, Azmi x 5, Barış Özcan xx 5, Levent xxx 19, Ivan Mc Farlin x 3, Arın x, Arda x 2, Barış Güney 2, Erdal x 4, Kerem x 7

Pınar Karşıyaka: Alvin Snow xx 3, İnanç xxxx 20, Rashard Griffith xxx 4, Serhat xxxx 26, Marcus Slaughter xxx 11, Nedim xx, Umut xx 9, Berkay xx 5, Erhan xx 2, Gökper x 2, Nedim x, Enes xx, Hayrettin x
1. periyot: 19-24
Devre: 30-48 (Pınar Karşıyaka lehine)
3. periyot: 40-72
5 faulle çıkan: Erdal 37.35 (Beşiktaş Cola Turka)

ajansspor

Bizim maç için skorları geçecek, canlı yayın yapacak olan var mı?
Sky Türk'ü olmayan kişiler için çok makbule geçer :)