Türkiye Kupası 3. Maç | Galatasaray CC 79 - 61 Türk Telekom

Re: GALATASARAY-Türk Telekom (CANLI)

Telekom sadece tek basket atabildi.

Demekki isteyince oluyormuş.

Şu ana kadar Ermal ve Andric'i beğendim.

Yalnız ölümüz bile yetiyor Telekoma..Becirovicde olmasa..
Seneye dükkanı kapatsınlar bize sponsor olsunlar bitsin bu çile..

Sefa Kadakal' Alıntı:
Yalnız ölümüz bile yetiyor Telekoma..Becirovicde olmasa..
Seneye dükkanı kapatsınlar bize sponsor olsunlar bitsin bu çile..

öyle olacak büyük ihtimal, maç başlığından tire kalkacak :)

Maçı internetten skor olarak takip ediyorum. Dolayısıyla fikirler farklılık gösterebilir ama benim ilk yarı adına en çok hoşuma giden istatistik, Göksenin´in 5 sayı 1 asistlik başarımı. Umarım devamı gelir.

Altyapıdan çıkıp takıma katkı sağlayan isimleri özledim.

Maçın istatistiklerine baktım Ermal hiç ribaunt almamış ama 10 sayı atmış. Haluk hiç sayı atmamış 5 ribaunt almış:) Bu işte bir terslik var gibi..

Onur Yavuz' Alıntı:
Maçı internetten skor olarak takip ediyorum. Dolayısıyla fikirler farklılık gösterebilir ama benim ilk yarı adına en çok hoşuma giden istatistik, Göksenin´in 5 sayı 1 asistlik başarımı. Umarım devamı gelir.

Altyapıdan çıkıp takıma katkı sağlayan isimleri özledim.

Biri Fast Breakten turnike attı, diğerini de sağ çaprazdan 3lük. Asisti de Andric'e yaptı, basket faul olmuştu. Aldığı sürede maksimum katkı verdi diyebiliriz.

Valla Onur Göksenin dediğin gibi ışık veriyor. Hızlı hücuma çok iyi koştu ve blok tehdidine fırsat vermeden hemen bitirdi. Üstüne transition'da Tutku'dan aldığı pasta boş bir üçlüğü sayıya çevirdi. Savunmada da Melih ile birlikte oldukça gayretli. Ben umutluyum her ikisinden de, inşallah iyi yerlere gelecekler.